Ресми

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамдары

ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ КЕЗЕКТЕН ТЫС САЙЛАУЫ АҚТӨБЕ ҚАЛАСЫНЫҢ УЧАСКЕЛІК САЙЛАУ КОМИССИЯЛАРЫНЫҢ ҚҰРАМЫ ТУРАЛЫ ХАБАР

 Ақтөбе қаласының учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары

 №1 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Шәкен Айманов атындағы көшесі, 8

№14 орта мектеп,

телефон: 8 (7132) 46-01-77

 

Алиева Баян Сапаргалиевна – төраға

Туякова Гулмира Балгабаевна – төраға орынбасары

Шауменова Карылга Камиловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдикаримова Гульжан Нурбулатовна

Батыргалиев Мансур Маликович

Жумагазина Гульбанум Бауыржановна

Курманбаева Айнур Сагындыковна

Марку Баян Бахитжановна

Оспанова Айгуль Кулынтаевна

Сейтманбетова Жаркен Абилкаировна

Утенова  Гульсара Амиргалиевна

 

№2 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Шәкен Айманов атындағы көшесі, 8

№14 орта мектеп,

телефон: 8 (7132) 46-04-57

 

Рсмаганбетов Махсат  – төраға

Кубенова Кулаш Канатовна – төраға орынбасары

Умарова  Ажар Сарыбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Агадиев Бекболат Аралбайулы

Абдрахманова Гүлзат Бақытқалиқызы

Бламбаев  Асхат Аскарбекулы

Жубанова Айжан Есенгелдықызы

Жылқыбаева Гүлдана Бақбергенқызы

Кушербаева Алия Амантаевна

Шакарбекова Жансая Жеткергеновна

Шарипов Серик Кенжебаевич

 

№3 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ә.Смағұлов атындағы көшесі, 1

Ақтөбе технико-технологиялық колледжі, телефон: 8 (7132)  22-14-53

 

Тілеужан Әсемгүл Тілеужанқызы – төраға

Амангосов Ерболат Кабенович – төраға орынбасары

Анутова Жанна Амандыковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдоллаев Ақжол Асқарұлы

Айжарыкова Гулсаяш Орынбасаровна

Батырбекова Мөлдір Бердібекқызы

Кенжина Роза Маратовна

Кушкенова Гульсара Аллажаровна

Көлдеева Гауһар Ысқаққызы

Султанова Актоты Мырзабековна

Шаненов Айбек Бурамбаевич

 

№4 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 102

№31 қазақ орта мектебі,

телефон: 8 (7132)  74-90-89

 

Жумагулов Бахытбек Дуйсенбаевич – төраға

Калкаманова Гульдана Толыбаевна – төраға орынбасары

Мұратбайқызы Ақгүл – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жумагалиева Алия Какимжановна

Зайтжанов Әліби Сенбайұлы

Мухашова  Ақтоқты Байгалиевна

Назарова Кайша Серикбаевна

Пұсырманов Нұрғиса Серікұлы

Самат Жасұлан Қайратұлы

Чукберова Әсемхан Темірханқызы

Ізетбек Ақнұр Есенбекқызы

 

№5 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 102

№31 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132)  74-90-86

 

Толеуова Мадина Еспаганбетовна – төраға

Бугыбаева Нурсулу Науырзбаевна – төраға орынбасары

Жанабергенова Жанара Ондасынқызы  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алиева Айгуль Алмасовна

Жәли Сандуғаш Мирамбекқызы

Коянбаева Гульнази Жумабаевна

Куспанова Гульзифа Дюсембаевна

Темірбай Әлия Рысбайқызы

Утеуова Ақмоншақ Тынышовна

 

№6 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Асау-Барақ көшесі, 124

№2 жалпы орта білім беретін мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132) 45-81-88

 

Туктубаева Гульнара Сайлауовна – төраға

Казгулова Елена Анатольевна – төраға орынбасары

Сутеева Татьяна Александровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Досова Турсынай Тлеккабыловна

Жолдасбаева Карлыгаш Узакбаевна

Кусанова Нуржамал Сагенгалеевна

Мышелова Оксана Арсеньевна

Нагметкалиева Гаухар Низагалиевна

Сабекова Айсулу Магауиякызы

 

№7 сайлау учаскесі

Актөбе қаласы, Алматы ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, 4,

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің оқу корпусы телефон: 8 (7132) 73-04-93

 

Князбаева Айнур Куанышбаевна – төраға

Бозшина Райхан Тентековна – төраға орынбасары

Аяпбергенова Раушангуль Наятоллаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ахметова Гульжан Закулгадиновна

Балпашов Абзал Иванулы

Дуйсеева Зина Бисенбаевна

Камысбаева Гульмира Амангалиевна

Сатканова Гулжаухар Сериковна

Серікова Гүлдана Бағданбекқызы

 

№8 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, 24

«Балалар және жасөспірімдер шығармашылығы орталығы» МКҚК,

 телефон: 8 (7132)  21-22-05

 

Нигматуллина Альфия Зинатуловна – төраға

Ибраева Асемгуль Сагиновна – төраға орынбасары

Ешниязова Улмекен Ахметжановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Камыспаева Сабина Кайратовна

Куптлеуова Гульжайнар Даулетовна

Наурзбаева Сулу Болатовна

Полетаева Мария Петровна

 

№9 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Әйтеке би көшесі, 35

№11 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132) 46-05-09

 

Избасканова Галия Кабиденовна – төраға

Дауленова Наргиз Алмазовна – төраға орынбасары

Саудабаева Динара Толеухановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Есенжулова Назерке Еркабыловна

Жаксагулова Сауле Едильхановна

Көптілеуова Гүлназ Жарасқанқызы

Тюлепбергенова Асель Уразгалиевна

 

№10 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 12А

Бауыржан Момышұлы атындағы

№62 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-04-39

 

Нуртазина Багдагуль Жаксылыковна – төраға

Мусина Салтанат Коянбаевна – төраға орынбасары

Макуова Нуршат Аманкосовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекжанова Гүлжайнар Бекжанқызы

Көлбай Жасұлан Есенбалаұлы

Отарбаева Газиза Мадемхановна

Султанбекова Гульшат Туртешовна

Туалбаев Гарифулла Сейфуллаулы

Утебаева Гульзада Бакрадиновна

 

№11 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Нағым Қобыландин көшесі, 4

Ғ.Ақтаев атындағы №6 орта мектеп, телефон: 8 (7132)  73-03-68

 

Романова Жания Орынжаевна – төраға

Кушекбаева Фарида Абсатовна – төраға орынбасары

Шанаева Динара Нургалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтбенбетова Айгул  Кадыржановна

Алимбаева Арманай Алимбаевна

Ахметова Айнур Жанайкызы

Байгараева Шынар Раймкуловна

Байсеитов Алмас Жексенбаевич

Елубаева Акбаян Оралбаевна

Избасова Айымгул Мухамбеткалиевна

Муханбедиярова Дина Базарбаевна

 

№12 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Герцен көшесі, 19

№42 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  74-90-98, 74-90-99

 

Сексенов  Рамазан Ербузович – төраға

Утепова Гульжан Кенесбековна – төраға орынбасары

Абдижалелова Алмагул Танатаровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аймагамбетова Шынар Кенесбаевна

Алдабергенов  Болат Қаниұлы

Жантурина Марфуха Саменовна

Жубанышбаев Алдонгар Сагнадинович

 

№13 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Шернияз Жарылғасұлы көшесі, 29

№22 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-03-34

 

Неталина Эльмира Бакытжановна – төраға

Акибаева Жаркын Ахметжановна – төраға орынбасары

Айтжанова Салима Абылгазиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдиярова Гүлзия Төлемісқызы

Аманжолова Айшат Данабайқызы

Дамирова Лариса Владимировна

Жусипова Орынкул Айдархановна

Кумарова Молдир Сейткановна

Насухин Саян Абылович

Салихов Рустам Берикович

Утегенова Алтынгул Алдасыбергеновна

 

№14 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Әлихан Бөкейханов көшесі, 6

№13 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  71-73-39

 

Досжанова Маншук Болатовна – төраға

Таушанбаева Зина Жібекалықызы – төраға орынбасары

Конысова Елизавета Петровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ботбаева Айсулу Рустембековна

Джаксыбаева Куралай Сериковна

Есбусинова Римма Еркиновна

Жұмабай Даулет Асқарұлы

Наренова Айман Музафаровна

Рамазан Аңсаған Қуанышқалиқызы

 

№15 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Кленовый көшесі, 1

«№31 «Күншуақ» мектепке дейінгі ұйымы» МКҚК,

телефон: 8 (7132)  40-60-52

 

Тажиданова Алмажай Тажидановна – төраға

Сүйесінова Қаламша Қаршығақызы – төраға орынбасары

Ямалетдинова Жулдуз Юлайевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Зиноллаева Анар Қанжарбайқызы

Онкалбаева Салтанат Жалгасовна

Сагызбаева Айжулдыз Ералиевна

Шалабаева Улбосын Кеулимжайкызы

 

№16 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н.В.Гоголь көшесі, 12

№15 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-81-97, 45-81-98

 

Байниязова Нургул Жолмырзақызы – төраға

Нуркасынова Сауле Мырзагуловна – төраға орынбасары

Зардыхан Мугалима – хатшы

Комиссия мүшелері:

Адилова Сандугаш Сегизбаевна

Акимжанова Света Кайырбаевна

Канаева Бакытгуль Еркиновна

Нургалиева Айгул Оразбаганбеткызы

Сатекеев Бакытбек Касимович

Сейтова Балауса Бакытжановна

 

№17 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,  Н.Ф.Гастелло көшесі, 51

№5 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 45-82-86

 

Тлегенова Улмекен Сагиновна – төраға

Алипов Досбол Нуржауганович – төраға орынбасары

Жетпісбай Ақтоты Жетпісбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Багиева Жанат Амангельдиевна

Еспембетова Айнаш Жолшыраковна

Игликова Алмагуль Самигуллаевна

Оспанова Гульжанат Зейновна

Таширова Эльмира Димюлқызы

Токраулова Гульсим Межешевна

 

№18 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н.Ф.Гастелло көшесі, 51

№5 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-82-86

 

Тулегенов Алибек Абилкайрович – төраға

Айтмагамбетова Кенжегуль Аманкелдина – төраға орынбасары

Ерланова Шынар Алтынбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Батыргалиева Айнура Александровна

Бекмагамбетова Назгул Куандыккызы

Изтаева Гулбану Тагыбергеновна

Кенжетай Рахат Таңатарқызы

Прмагамбетов Аскарбек Серккалиевич

Серикова Несибели Мусилимовна

Смадиллаева Гулсая Смадиллаевна

Ізтілеуова Гүлзада Қасқырбайқызы

 

№19 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Авиақалашық орамы, 23А

№29 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-01-54

 

Жетпісбай Мәлік – төраға

Абуова Фатима Кизадуллаевна – төраға орынбасары

Мацюта Оксана Владимировна –  хатшы

Комиссия мүшелері:

Жексембиева Рысгүл Балғабекқызы

Жұбаткан Айжан Берікқызы

Канатбаева Нуржайна Бегимкызы

Қазбеков Нұрбек Сәндібекұлы

Набиева Индира Аманбаевна

Пирогова Бахытгуль Нурлановна

Убайдулла Гауһар Күмісқалиқызы

Урынбасарова Мадина Абайкызы

 

№20 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы, Жарық тұрғын үй алабы, 99А

Фариза Оңғарсынов атындағы №41 мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132)  44-59-19

 

Крамбаева Айнагуль Утегеновна – төраға

Ақжанова Гүлнара Серғазықызы – төраға орынбасары

Сабирбаева Айнур Акылбековна  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алманиязова Айна Маратовна

Базилюк Татьяна Дмитриевна

Даулет Гульнар

Динова Светлана Сергеевна

Жаңабай Райымбек Тасқынбайұлы

Кушербаев Айдар Шарапатович

Ниетбаева Калима Туремуратовна

Утепбергенова Гульфариза Менлихановна

 

№21 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, А.Пушкин көшесі, 68

№12 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  45-81-94

 

Сайбаталова Айман – төраға

Касымова Айгуль Рыскалиевна – төраға орынбасары

Докина Саманта Канатовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдуллаева Гульдана Ибраевна

Абилханова Мирамгуль Орысбаевна

Амиров Таир Алматович

Қаниева Ақнұр Абылбақытқызы

Смағұлова Гүлайым Асқарқызы

Хасанова Сандугаш Сагадатовна

 

№22 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Арынов көшесі, 1/29

«Ақтөбе көпсалалы «АГУ Тарлан» колледжі» ЖШС

телефон: 8 (7132)  77-80-31

 

Меделбай  Әділет Серікбайұлы – төраға

Худайбергенов Нурлан Мухтарович – төраға орынбасары

Қайырғали Ақгүл Қайырғалиқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Асанова Ақжан Кәдірғалиқызы

Ажбенов Ерасыл Курмангалиулы

Қурмантаева Аружан Абзаловна

Мейрімханова Мөлдір Жақсылыққызы

Раева Айнаш Керейовна

Умирзакова Жазира Жексенбаевна

 

№23 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Сержан Жаманқұлов көшесі, 4, 2-корпус,

«№44 «Тұлпар» мектепке дейінгі ұйымы» МКҚК

телефон: 8 (7132)  96-37-59

 

Лекерова Рима Амангалиевна – төраға

Жолымбетова Айсауле Сабетовна – төраға орынбасары

Тулемисова Гаухар Маратовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Вуккерт Валентина Эдвиновна

Ергалиева Ботагоз Жетписбаевна

Жамангарина Гульшат Салимбековна

Жолдыбаева Акжума Нурлановна

Мурзагулова Айымгуль Жумасейтовна

Нурхашева Мадина Мухтаргалиевна

Смағұлқызы Көңілашар

Туремуратова Жанат Маратовна

 

№24 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Дербісәлі Беркімбаев көшесі, 91

№33 қазақ орта жалпы білім беру мектебі,

телефон: 8 (7132) 45-82-94

 

Касымов Жандос Куанышевич – төраға

Таласова Ағиба Зейнүлғабинқызы  – төраға орынбасары

Амантаева Кулайм Маденовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бақыт Ақшолпан Талғатбекқызы

Ділмағанбет  Гүлдана Қабидуллақызы

Жасанов Саят Молдабекович

Киікбаева Ақлима Халидоллақызы

Кульманова Зоя Курманбаевна

Курамысова Нуржамал Жусиповна

Нурмаганбетов Кенжебек Скакович

Спан Жасқайрат Қайырбекұлы

 

№25 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сержан Жаманқұлов көшесі, 14

«Алматы вагон жөндеу зауыты» АҚ «Жолаушылар вагондарын жөндеу-2 филиалы», телефон: 8 (7132) 97-56-96

 

Тулебаев Бауыржан Коптлеуович – төраға

Түменбаева Жанар Өмірзаққызы – төраға орынбасары

Ниетова Гулшара Валериевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Арыстанов Аскар Саматович

Рамазанова Айгуль Валериевна

Сагындыкова Айгуль Сериковна

Төлеу Нұрталап Маратұлы

 

№26 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Станционный көшесі, 1/1

«Қамқор Локомотив» ЖШС «Ақтөбе локомотив жөндеу депосы» филиалы телефон: 8 (7132)  23-16-73

 

Кусниязов Ерболат Болатович – төраға

Исабеков Сергей Сапаргалиевич – төраға орынбасары

Кушербаев Талгат Едилович – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аргымбаев Талгат Куатбаевич

Баймагамбетов Нугымедулла Абреевич

Бозанова Бибигул Арыстановна

Жиенбаев Актлек Айсаевич

Зуенко Наталья Геннадьевна

Кульбасанов Азамат Бауржанович

Сармантаев Бауыржан Уразалиевич

Уркашбаева Сауле Алпысбаевна

 

№27 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан,

Н.Шәйкенов атындағы көшесі, 15

№9 орта мектеп-гимназия, телефон: 8 (7132) 73-03-08

 

Казбаева Салиха Сарсембаевна – төраға

Истай Марина Истаевна – төраға орынбасары

Ломако Светлана Анатольевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Джанкулова Акмарал Амангельдиевна

Казиев Ренат Янебекович

Матчанова Кыз-Жибек Сарсенгалиевна

Тюлюпова Алзира Елтаевна

 

№28 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 145

№35 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  73-03-29

 

Текеш Өмірбек Нұрғазыұлы – төраға

Габадуллина Гулим Биржановна – төраға орынбасары

Итбаева Багдагул Жилкибаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ерманова Айжан Маратовна

Сламгалиева Шолпан Мадигалиевна

Шармуханова Ажаргуль Рахметжановна

Тилимбаева Асель Булатовна

 

№29 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 74А

М.Құрманғалиева атындағы №32 жалпы

білім беретін орта мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132) 73-03-24

 

Джамбулова Айжан Сматовна – төраға

Изимбетова Несибели Ермекбаевна – төраға орынбасары

Сағынғазықызы Кәмшат – хатшы

Комиссия құрамы:

Абатқызы Кәусар

Барышева Лаура Жангировна

Жалмұханова Лаура Аманғалиқызы

Жукатаева Анар Жиенгазиевна

Пирмаханова Турсулу Аязбаевна

Уразбаева Алия Куптлеуовна

 

№30 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Кірпішті тұрғын үй алабы, Кирпичный көшесі, 5

№18 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-03-76, 73-03-79

 

Тойшыманов Серик Кенишбаевич – төраға

Сулейменова Айтолкын Мекебаевна – төраға орынбасары

Матышова Бибіажар Құндақбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Елеусизова Гулдана Шалкарбаевна

Ескендірова Көркемжан Айсабекқызы

Жанжигитова Фарида Жолдыбаевна

Мәлікова Ботагөз Нұрланқызы

Тапаева Гулжанат Худаибердиевна

Шортангалиев Адилшат Курмангалиевич

 

№31 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 8А

№40 жалпы орта білім беретін мектебі, телефон: 8 (7132)  44-59-17

 

Терекова Жанар Утегуловна – төраға

Жакина Диана Габитовна – төраға орынбасары

Сарыбаева Гүлбағда Сқаққызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бертлеуова Вилена Акилбековна

Дилмагамбетова Айжан Дандаевна

Жакупова Айымгуль Ерболатовна

Жаңабаева Мөлдір Болатқызы

Омарова Жаннат Сейтжановна

Өтегенова Майра Есенқызы

Рахметуллина Алтынай Қайырмағамбетқызы

Сеитова Жадра Кеикбаевна

 

№32 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 8А

№40 жалпы орта білім беретін мектебі, телефон: 8 (7132) 53-82-04

 

Бекмуханова Айкоркем Хамидуллиевна – төраға

Айткулова Гулназ Серикбаевна – төраға орынбасары

Бекмухамбетова Нургул Рахымовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ерсұлтанқызы Перизат

Жумагулова Нуржамал Амреевна

Куанова Рыскул Аскарбековна

Сагинбаева Айман Махсотовна

Сейдазимова Жанар Кураишовна

Сейталина Инкар Болатовна

Смағұл Айгерім Рахымжанқызы

Сүйін Фарида Мұханбетжанқызы

 

№33 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 47

№26 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 74-91-01

 

Абраров Всеволод Юрьевич – төраға

Байтаков Турманбай Жанабаевич – төраға орынбасары

Абдешева Гульбаршын Темиргалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Баярыстанов Ернар Асетович

Бутугузова Актолкын Турекелдиновна

Есентаева Жулдыз Сагингалиевна

Заитова Александра Владимировна

Макашева Дана Михаиловна

Нафиков Ринат Махмудович

Сырбу Людмила Михайловна

Умарова Раушан Саламатовна

 

№34 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 47

№26 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 74-91-04

 

Ерназаров Талгат Панабергенович – төраға

Дарибаева Рано Ахметовна – төраға орынбасары

Нурмуханова Гулжанат – хатшы

Комиссия мүшелері:

Есенгалиева Динара Есетовна

Жумагалиева Гулфара Улановна

Иманғазиева Гүлнұр Нұрлыбекқызы

Кубдашева Нургуль Сансызбаевна

Мурашева Гульнара Рахимовна

Наримбетова Айнагуль Куатовна

Тулаева Айнур Торебаевна

Утегенова Арайлым Кайратовна

 

 №35 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ватутин көшесі, 1

Ақтөбе құрылыс және бизнес колледжі,

телефон: 8 (7132)  50-05-82

 

Бердигалиев Канат Орынович – төраға

Дәнекеров Алдияр Сәулетұлы – төраға орынбасары

Журмаганбетова Нургуль Туребековна  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Есімхан Әлібек Жаңбырбайұлы

Кадиров  Амантай Азаматович

Казмуханбетова Алия Оралбаевна

Касымов Илияс Нурланович

Найзабекова Гулзира Есмурзиновна

Утемисова Карлыгаш Сисенбаевна

Харисов Разиф Анварович

Ізтаева Ләззат Ізтайқызы

 

№36 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 17

«Ақтөбе облыстық «Алақай» қуыршақ театры» МКҚК,

телефон: 8 (7132)  53-14-24, 50-24-99

 

Бисенгалиева Гульнара Ойлдыахметовна – төраға

Сагидуллаев Данияр Нурадинович – төраға орынбасары

Баймукашева Әйгерім Серікқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Балапанов Даулет Ибрагимович

Ержанова Гулбаршын Жаксимовна

Жаңбырбаева Жаңылхан Қадырқызы

Жексенов Сакен Жузумбекович

Кошанова Шынара Манарбековна

Сатыбалдина Маншук Алпысбақызы

Смайлова Нурсауле Амангелдиевна

Өмірзақов Асылбек Ғалымжанұлы

 

№37 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Әбубәкір Кердері көшесі, 19

№36 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132)  45-81-72

 

Сарин Бауыржан Утеумагамбетович  – төраға

Нысанова Айдана Кыдырбайкызы – төраға орынбасары

Ибрашева Шолпан Данабековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Башпаева Тазагул Тулегеновна

Бокаева Нургул Сайлауовна

Киякбаева Алия Сакипжановна

Кожахметов Мадикарим Жакыпович

Мырзагулова Шолпан Мейрхановна

Өмірсерікова Аяжан Еркінқызы

Сагиева Гульнара Кадырбаевна

Турегазина Жанна Нұрболатқызы

 

 

 

№38 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 14А

Металлургтер мәдениет үйі, телефон: 8 (7132) 82-80-71

 

Альмухамедова Альбина Камильевна – төраға

Гавва Вячеслав Николаевич – төраға орынбасары

Сисемалиева Гульзина – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтенова Алия Ганиязовна

Асанова Ултуар Сайранбековна

Әлихан Света Болатқызы

Жаймақ Қамбар Саматұлы

Жалгасова Альбина

Карибаева Гулдана Болатовна

Крамарь Диана Алексеевна

Папулова Валерия Артемовна

 

№39 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 10

Ақтөбе индустриалды-кәсіптік колледжі, телефон: 8 (7132) 71-75-76

 

Машар Ақалтын Сидағалиқызы – төраға

Ідірісова Сандуғаш Жәнібекқызы – төраға орынбасары

Еселбаева Гулжемис Бактыгалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ажиева Динара Орынбайқызы

Мәжитов Азамат Анисұлы

Мұстафин Әділкерей Ырзаұлы

Савапова Гульсим Апсултановна

 

№40 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын аудан, 37/1

№51 гимназия, телефон: 8 (7132)  98-11-72

 

Карасаева Райхан Бустунаевна – төраға

Мантаева Айсәуле Мирболатқызы – төраға орынбасары

Намазбаева Жанар Амангельдиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Арзығұл Аякөз Сырбайқызы

Бисенбаев Бөгенбай Серікқалиұлы

Зашева Аманкүл Әбдікәрімқызы

Қыпышықова Айдана Шынжанқызы

Нуржигитова Жайнагуль Шынжирбаевна

Нурсултанова Агила Батыкановна

Орынбасарова Айгуль Жалгасбаевна

Шахарова Мейрамгүл Ерғалиқызы

 

№41 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жеңіс даңғылы, 34

№16 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  98-11-65

 

Галимова Эльвира Шамильевна – төрағаы

Кальниязова Айнагуль Султангалиевна – төраға орынбасары

Амангельдина Айгүл Амангелдіқызы – хатшы

Комиссия құрамы:

Жакеева Аида Бурумбаевна

Куспакова Алима Ароновна

Мукаева Бибикуль Жанажановна

Мустояпова Анастасия Владимировна

Нисанова Тыныштык Танатовна

Сағындықова Гүлмира Тастыбайқызы

 

№42 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Победа даңғылы, 34

№16 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  98-11-64

 

Боранкулов Акимжан Сайлауович – төраға

Юсибов Александр Алиевич – төраға орынбасары

Карагулова Айнур Итемгеновна – хатшы

Комиссия құрамы:

Адилканова Гулим Базаралиевна

Базаркожаева Гулсинай Дастановна

Дусигалиева Майра Ракымжановна

Малаева Балзира Әбдірқызы

Мубаракова Жанар Жидебайқызы

Тасқожина Мирамгүл Балмырзақызы

 

№43 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 7

№34 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  45-81-39

 

Айзакова Алима Жолмуратовна – төраға

Утебаева Ботакоз Рамановна – төраға орынбасары

Азаматова Гаухар Куттигуловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдуллина Райхан Жубаткановна

Алдонгарова Камилаш Иргизбаевна

Балдаулетов Данияр Сабитович

Кожабекова Камшат Сатыбалдиевна

Мырзатаева Зауреш Елеповна

Тулесинов Арман Рыскалиевич

 

№44 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 70 А

№30 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132) 46-03-83

 

Қобландина Майра Жұмақызы – төраға

Нургалиева Кульшат Кадыровна – төраға орынбасары

Мукатова Мирагуль Миргалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдикаримова Меруерт Бекназаровна

Әбілғазы Ұлпан Данагұлқызы

Идирисова Гауһар Сұлтанбекқызы

Избасарова Гулнар Жаксылыковна

Нургалиева Салтанат Адилжанкызы

Сапарова Элона Александровна

Тайпетова Ақнұр Тұрсынбайқызы

Ткаченко Ольга Алексеевна

 

№45 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 71Б

№25 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-04-27, 73-04-23

 

Баядилова Шолпан Уринбасаровна – төраға

Сейтенова Эльмира Сундеткалиевна – төраға орынбасары

Матжанова Зере Мухамбеткалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алимханов Дастан Серикболович

Джангазина Жадыра Умергалиевна

Ерболатқызы Толқын

Каирбаева Диана Талгатовна

Космагамбетова Ботагоз Айтпаевна

Таласова Асель Касенгалиевна

 

№46 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Тургенев көшесі, 70А

№30 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132) 46-03-79

 

Жангасиева Айман Урымбасаровна – төраға

Сулейменова Назгул Туралиевна – төраға орынбасары

Салиева Ақтоты Қорғанбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмаганбет Майра Койшыбайкызы

Ахметова Айдана Абатқызы

Вагапова Зарина Мансуровна

Елшибекова Фарида Алимбаевна

Жетилгенова Дина Набиевна

Жумагулова Асель Акылбековна

Нурмуханова Мереке Ерлановна

Райымбаева Нурбике Сабыркуловна

 

№47 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 73

Ақтөбе гуманитарлық колледжі, телефон: 8 (7132) 57-91-97

 

Алишева Жанара Куаныковна – төраға

Тюлюкбаева Гульмира Кубайдуллаевна – төраға орынбасары

Тарасова Анжелика Анатольевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Кургамбаева Айгуль Сагиновна

Михайловская Зоя Ивановна

Сарин Утеген Жетибаевич

Тлегенова Бакытгуль Магзупаевна

 

№48 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 25А

№28 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-81-09

 

Баймагамбетова Айгуль Амангельдиевна – төраға

Жусупова Гульсара Абдоллаевна – төраға орынбасары

Элекова Дана Туребековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Гончаренко Светлана Васильевна

Досанова Аяулым Әділбайқызы

Жанешова Айнагуль Ундагановна

Мадарова Индира Саматовна

                                                                                                                  

№49 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 75 А

№20 орта жалпы білім беру мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132) 74-90-40

 

Дарибаева Бактылы Базарбаевна – төраға

Гайнадуллина Шолпан Назаровна – төраға орынбасары

Кульниязова Назым Талғатқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Куанышева Гүлнәз Серікқызы

Туремуратова Асемгуль Сериковна

Хайрова Акерке Шамшадиновна

Хамзина Гульжан Минуллаевна

 

№50 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 75 А

№20 орта жалпы білім беру мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132) 74-90-42

 

Жетыгарина Тати Зайнуловна – төраға

Акназарова  Асем Жеткеншековна – төраға орынбасары

Мулдашева Роза Саматовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аяпбергенова Динара Жеткеншековна   

Байжанов Алдияр Азаматович

Мухитов Азиз Мухамедулы

Накипбекова Баян Бакитбеккызы

 

№51 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі,10

Ақтөбе индустриалды-кәсіптік колледжі, телефон: 8 (7132) 44-77-02

 

Жакбарова Гулим Сандыбаевна – төраға

Кыдралина Ботагоз Ликсановна – төраға орынбасары

Боранбай Гүлжан Иманқұлқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекбаулина Гульнара Каржаубаевна

Каласова Райгуль Жарасовна

Кубышева Гулайым Кыдыровна

Куспаева Гульбахыт Мураткалиевна

Романова Айнұр Әлібекқызы

Түгелова Тойдық Бекішқызы

 

№52 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сәңкібай батыр даңғылы, 20А

«Қоғамдық келісім» КММ, телефон: 8 (7132) 55-80-85

 

Агниязов Нурхан Сабиржанович – төраға

Азиев Есенбол Амангелдиевич – төраға орынбасары

Сағын Нұрлыгүл Нұржігітқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жасанов Шынтас Көңілхошұлы

Жетібай Жанболат Мұратұлы

Жолдыбаева Жанна Абаевна

Қартбаев Мейрамбек Маширикбаевич

Сәбитбаев Абзал Сәбитбайұлы

Токмурзина Айгуль Есенгалиевна

Тыныш Ақжан Кәдірбайұлы

Удин Ертау Сакиевич

 

№53 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 267

Ақтөбе политехникалық колледжі, телефон: 8 (7132) 56-03-52

 

Умбетбаев Кайрат Досжанович – төраға

Тулегенов Талгат Ирбулатович – төраға орынбасары

Кобдабаева Ботакуз Жадигеровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Адилканова Гулдана Базаркожаевна

Алдиярова Айзат Әкімжанқызы

Асабаева Лязат Биктыбаевна

Байжанова Рауза Набиевна

Кайрбекова Гульмира Жалгасовна

Куйкенова Алия Серкалеевна

Нурфайзова Гаухар Утягалиевна

Турланова Жанар Жумажановна

 

№54 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Қ.Сәтпаев көшесі, 13

№23 орта мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132) 45-83-20

 

Касымова Алия Танатаровна – төраға

Калдыгулова Самал Сагыновна – төраға орынбасары

Тажимбетова Айслу Амангазиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Агайдарова Мирамгуль Амиржановна

Доскина Гульмира Миржановна

Елпаш Әлия Жандосқызы

Кусатаева Айна Мукатовна

Қасымқызы Толқын

Мирзагалиева Гульжан Адиловна

Назарбаева Гульсана Насеновна

Сарина Гульжан Сергеевна

 

№55 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әлия Молдағұлова даңғылы, 34

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті, телефон: 8 (7132) 97-24-24

 

Рскалиев Жасулан Шамгонович – төраға

Шаимов Эдил Амерханович – төраға орынбасары

Абдуллина Алия Едиловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бақтыбаева Жұлдыз Нұрланқызы

Берниязова Индира Капановна

Ергалиева Акмарал Жомарткызы

Ескалиева Салтанат Бахитовна

Жумабаев Руслан Идельбаевич

Кушкумбаева Лаура Жумажановна

Маденова Жанат Мергалиевна

Танатар Архат Сабыркерейұлы

 

№ 56 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 68

М.Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медициналық университетінің бірінші корпусы, телефон: 8 (7132) 56-71-64

 

Мухамбетгалиева Алима Кенжегалиевна – төраға

Бисенгалиев Сактапберген Уалиевич – төраға орынбасары

Алмышова Жанаргүл Еркінбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Берік Асылхан Сарсенұлы

Дуанбеков Асылхан Амирханұлы

Науанов Мирлан Сакенович

Оразаева Гүлдана Ибраймқызы

 

№57 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі, 144 А

№24 лингвистикалық мектеп-гимназия, телефон: 8 (7132) 44-55-58

 

Ешмухамбетова Галия Агимбетовна – төраға

Жонисова Айжан Салимгереевна – төраға орынбасары

Кокаманова Роза Рахимовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ғалиев Қолғанат Қайратұлы

Жолтаев Толыбай Абылаевич

Марат Ажар Маратқызы

Садакбаева Актолкын Арыстановна

 

№58 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі, 154А

№3 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 98-11-82

 

Ержан Бақытбек Диханбайұлы – төраға

Куттыбаева Ляззат Талгатовна – төраға орынбасары

Айдаубаева Айнагуль Амантаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмагамбетова Лиза Жараскановна

Дошумова Гульжанат Кабийдуллаевна

Мамутова Гульнар Утемисовна

Сариев Ербол Абилгазиевич

 

№59 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі, 154А

№3 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 98-11-81

 

Халетова Дина  Кашкимбаевна – төраға

Такаева Айгерім Қалмырзақызы – төраға орынбасары

Утекеева Ару Ериковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жаронкина Ирина Викторовна

Кантарбаева Анар Бахтжановна

Орынбаев Ақылбек Кәдіржанұлы

Фролов Константин Владимирович

 

№60 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі,  101А

№19 орта мектебі,  телефон: 8 (7132) 55-08-70

 

Жұбанышева Айнұр Тыныштыққызы – төраға

Алибаева Динара Челкаровна – төраға орынбасары

Масабаева Индира Базарбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жарқынбаева Назерке Саматқызы

Назаров Кайрат Амангосович

Кубашева Сима Курмангазиевна

Тыныштық Гүлзира Абайқызы

Сырлибаева Гульсана Куанышбаевна

Тлеубергенов Арман Исламович

 

№61 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі, 101А

№19 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-03-69

 

Шабаров Жомарт Мырзабекұлы – төраға

Жанбиршиева Алма Хамитовна – төраға орынбасары

Елтезерова Нурсулу Аслановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аяпбергенова Светлана Муратовна

Мырзағұлова Елдана Жеңісқызы

Несмашная Евгения Леонидовна

Таласбаева Айгерим Сакенкызы

Ульянова Марина Викторовна

Хасенова Сабила Орынбасаровна

 

№62 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 100А

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік

университетінің оқу корпусы,

 телефон: 8 (7132) 71-74-38

 

Баянов Қанат Үдеуұлы – төраға

Сарсенбаева Сагыныш Калидоллаевна – төраға орынбасары

Бультенова Гульнара Кожабергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ажгереев Букенбай Иргалиевич

Ергалиева Гулжанар Сейлхановна

Измуратова Жанар Дербисалиевна

Искакова  Жаксыгуль Сериковна

Нұрманов Ғайса Меңдібайұлы

Табинбаева Гульнур Муратовна

 

№63 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 100А

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік

университетінің оқу корпусы,

телефон: 8 (7132) 56-28-25

 

Ермухамбетова Гульден Сатыбалдиевна – төраға

Майлыбаева Анара Саветовна – төраға орынбасары

Утиева Шолпан Қажымұратқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жолмырзин Мереке Торежанович

Картеменов Дамир Максатович

Калыбаева Айнур Жакыповна

Кульжанова Шарапат Мухамбет-Рашидовна

Ли Инна Климентьевна

Насыров Руслан Табрисович

Сагндыкова Гульзия Аманкуловна

Үмбетова Нүргүл Тәңірбергенқызы

 

№64 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Е.Тайбеков атындағы көшесі, 10

№4 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 71-25-36

 

Шуйтенов Сабит Жексенбаевич – төраға

Қойшыбаев Қайрат Жарасқанұлы  – төраға орынбасары

Макешева Асенгалум Саборовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдашева Орынай Есжанқызы

Аманғали Сәтжан Серікұлы

Әбдіразақова Гүлсая Уәлиханқызы

Жансейтова Гүлдидар Мұратбекқызы

Карабаев Әділхан Мықтыбайұлы

Көбейсінова Айида Жайықбайқызы

Кұдабаева Самал Шәріпқызы

Тыныштық Мадина Мадиқызы

 

№65 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Александр Алексеевич Гришин көшесі, 5

«Ақтөбе сервис колледжі» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 53-32-79

 

Мулдагалиев  Бакыткерей Лукпанович – төраға

Исабаев Самат Сагитович – төраға орынбасары

Садыкова Ботагоз Серикбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтбаева Айнур Ильясовна

Аккулов Танатар

Бутагарин Акдаулет Зайнуллович

Қуанышбайқызы Зәмзәгүл

Саденова Гулдана Сарсенгалиевна

Туремуратова Гулжамал Ураловна

 

№66 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ғизат Ибатұлы Ибатов атындағы көшесі, 53

«№18 «Гаухар» мектепке дейінгі ұйымы» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 51-32-48

 

Есенаманова Гаухар Алматовна – төраға

Өтесінова Бану Хасанқызы – төраға орынбасары

Конырова Нурсауле Мыктыбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бозанова Ардақ Амангалиевна

Рахимова Әмина Шаһидоллақызы

Жанзақ Ләззат Ақылбекқызы

Себенова Акыл Сериковна

 

№67 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Е.Тайбеков атындағы көшесі, 10

№4 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 71-25-36

 

Узакпаева Алмагуль Мратовна – төраға

Берғалиева Фариза Орынбекқызы – төраға орынбасары

Бақытжанова Сағыныш Жолдасқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аймагамбетов Смагул Талгатович

Аюпов Есимжан Амиржанович

Байкубенов Аманбек Василийұлы

Есеналиева Дәмегүл Оразбайқызы

Калжанова Эльмира Мухитовна

Тлегенова Айнагуль Куанышкаликызы

Хамзин Айсабек Амангосович

Шакаева Марина Вячеславовна

 

№68 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 293А,

№39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі, 

телефон: 8 (7132) 73-03-57

 

Кисикова Акгул Мырзабековна – төраға

Сеитова Малика Жанболатовна – төраға орынбасары

Уразалина Гульзия Шолтаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Антонина Татьяна Викторовна

Тлеубергенов Арслан Қанатұлы

Калсаева Айжан Кошмаховна

Нұрғали Аққиян Молданиязқызы

Нұржанова Меруерт Мухамбетәлиқызы

Ондасынов Азамат Русланұлы

Урумбаева Виктория Вячеславовна

Шыңдаулова Тілектес Төрағазықызы

 

№69 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 291А,

жалпы орта білім беретін №17 мектеп-гимназия,

телефон: 8 (7132) 46-04-63

 

Амангельдина Гаухар Бауыржанқызы – төраға

Байжарикова Асем Ахметовна – төраға орынбасары

Адаева Молдир Якудакызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдиханова Сезим Жанабаевна

Базарова Мария Маратовна

Жалимбетов Канат Куанышевич

Зайнуллина Айнұр Ренатқызы

Иламанова Мулдир Абдисахиповна

Кожамуратова Алия Анкысыновна

Сагиев Алихан Калдымуратович

Сагынтаев Алим Берикбаевич

 

№70 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 273Б,

үш тілде оқытатын №21 орта мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132) 73-05-74

 

Тойшыманова Маржанкул Кенешбаевна – төраға

Камбарова Салтанат Аманжоловна – төраға орынбасары

Тагиберген Жайна Тагибергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтмаганбетов Жанболат Оспанович

Аман Ернұр Серікұлы

Дайтова Нурбану Жанболатовна

Джаукенова Алия Байгазиевна

Дугаев Ерболат Маратович

Елшибаева Айнур Есентаевна

Нотанова Жанат Ибадуллақызы

Таганова Акгуль Тулегеновна

 

№71 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 273А,

№27 орта мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132) 44-58-92

 

Тулемисов Дауир Пангалиевич – төраға

Кожевников Алексей Геннадьевич – төраға орынбасары

Буркутова Ляйля – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амантай Жадыра Бейбітқызы

Байтұр Батырбек Қазбекұлы

Дисмурзова Жанат Ажибаевна

Даулетияр Бақыт Асқарұлы

Икрамшина Гульжанар Болатовна

Мубаракова Акгуль Алтаевна

Отарова Айдана Бердімұратқызы

Ұзақбаева Жақсыгүл Бекбергенқызы

 

№72 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Александр Алексеевич Гришин көшесі, 72, корпус 3,

№1 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-81-80

 

Биманов  Аян Туребекович – төраға

Ракишева Анара Арыстангалиевна – төраға орынбасары

Байдаулетова Гулжайна Адилбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдиев Айтас Шинкистауович

Әзбергенов Төлеген Жетесұлы

Белозерова Марина Викторовна

Калмагамбетова Гулжамила Шинтасовна

Мырзадилова Әсем Сәлікқызы

Сапина Аружан Талғатқызы

 

№73 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Александр Алексеевич Гришин көшесі, 72, корпус 3,

№1 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-81-82

 

Ниятова Калима Тажгалиевна – төраға

Тартанова Галина Анатольевна – төраға орынбасары

Унгарова Самал Утемураткызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әділжанов Сырым Бақыткелдіұлы

Бекбосынов Айсұлтан Сақытжанұлы

Бунтакова Елена Юрьевна

Джайлиева Алмахан Аминовна

Мамбетова Бактылы Конкабаевна

Оңайбаева Арайлы Айбатқызы

 

№74 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Нағым Қобыландин көшесі, 25

Ақтөбе қаласының Полиция басқармасының әкімшілік

тәртіпте қамауға алынған тұлғаларға арналған арнайы қабылдағыш,  телефон: 8 (7132) 72-99-01

 

Тлеумаганбетов Ануар Тасболатович – төраға

Утепов Жасулан Алпысбаевич – төраға орынбасары

Уразалиева Самал Коянбаева – хатшы

Комиссия мүшелері:

Мусагалиев  Ануар  Амангельдинович

Өтегенова Жанар Удешқызы

 

№75 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 306А,

№7 арнайы (түзету) мектебі, телефон: 8 (7132) 51-78-67

 

Енсепов Бауыржан Алыбаевич – төраға

Акулинина Елена Ивановна – төраға орынбасары

Шаненова Гульдана Ермековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдабергенова Гульнар Утесиновна

Ахметбаев Акылбек Семетеевич

Бектенгалиева Гулзия Хайруллаевна

Демежанов Темирлан

Жаксылыков Рустем Айтбайулы

Рыскулова Гульмира Жексеновна

 

№76 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

312-атқыштар дивизиясы даңғылы, 44,

«KEGOC» АҚ «АҚТӨБЕ ЖЭТ» филиалының әкімшілік ғимараты,

телефон: 8 (7132) 95-32-65

 

Естлеуова Акмарал Сагадатовна – төраға

Есекеева Асел Бакытбековна – төраға орынбасары

Шуренова Әсел Баймуқанбетқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аминов Нуржан Тулегенович

Аминова Ақторғын Бекмұратқызы

Әбілдаев Бағлан Берікұлы

Каракойшин Жарас Коркитович

Мырзалин Жанибек Бактыбергенулы

Нагиева Динара Нуржановна

Нурманов Муратбек Маратович

Рахимова Сания Рахимовна

 

№77 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 50

«Қалалық оқушылар Сарайы» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 56-00-23, 54-06-90

 

Шакенова Айгуль Маратовна – төраға

Рожкова Венера Равильевна – төраға орынбасары

Суликанова Акмарал Болатовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амангелдина Бұлбұл Мейрамбекқызы

Кужаков Галымжан Бауржанович

Саранова Юлия Владимировна

Сармантаева Айнур Бердибековна

Трнабаева Эльвира Адыльгаликызы

Уракова Нурлан Иганбергеновна

 

№78 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Көктем тұрғын үй алабы,

Бөкенбаев Малкеждар көшесі, 15,

№50 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-05-82

 

Кудайбергенова Мирамкул Аягановна – төраға

Махмудова Рима Махсотовна – төраға орынбасары

Жалимбетова Алмира Даировна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байсеркешов Багдат Мамбеткаримович

Жумагазин Нурболат Мукатаевич

Имашева Нуржамал Таласбаевна

Исмагулова Сандугаш Алпысовна

Мустафина Айнур Сериковна

Нуралы Жансая Ергенқызы

Орынбеков Мереке Сергазиевич

Туремуратова Мая Алпысбаевна

 

№79 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 1 А

«Ақтөбе облыстық фтизиопульмонология орталығы» МКК

 телефон: 8 (7132) 21-04-02

 

Кулдеева Нурлыгул Зинуллаевна – төраға

Жалимова Оразкуль Аманжоловна – төраға орынбасары

Нурмухан Динара Бисембиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Исаева Әсемгүл Зейнуллақызы

Кубайдуллина Бибит Зейнуллаевна

 

№80 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Оңтүстік-Батыс-1 тұрғын үй алабы, Промзона кварталы, 471В,

«Облыстық перинаталдық орталығы» МКК,

телефон: 8 (7132) 24-95-88

 

Алмагамбетова Акшолпан Куандыковна – төраға

Жангазиева Лаура Булегеновна – төраға орынбасары

Нажмадинова Жупар Бурангелеевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Калиева Лаура Бериковна

Танатова Саним Науризбаевна

 

№81 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Шернияз Жарылғасұлы көшесі, 59,

«Облыстық тері-венерология диспансері» МКК,

телефон: 8 (7132) 21-11-53

 

Рафиков Мансур Раильевич – төраға

Топалова Гульназ Кадарбаевна – төраға орынбасары

Бисенбаева Айгуль Алмагазиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Батрашова Улмекен Даировна

Даукеев Кайрат Галиевич

 

№82 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Хиуаз Доспанова атындағы көшесі, 36,

«Апаттар медицинасының темір жолдар госпиталі» АҚФ –

Ақтөбе темір жол ауруханасы, телефон: 8 (7132) 97-50-74

 

Юсубалиев Олжас Вадимович – төраға

Галуца Болат Леонтьевич – төраға орынбасары

Абдрахманова Сагыныш Сатиповна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байдаулетова Алтын Бопегалиевна

Жалмуханбетова Зинеп Сагитовна

 

№83 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Мир даңғылы, 43,

«Облыстық клиникалық инфекциялық ауруханасы» МКК, телефон: 8 (7132)  50-08-95

 

Нуртдинова Алия Салимовна- төраға

Сарбасова Бибигуль Кереевна – төраға орынбасары

Ахметова Бакытгул Бимулдиновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Кулжанова Интар Сагидуллаевна

Лепесова Гульжанат Жалауовна

 

№84 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Пацаев В.И. көшесі, 7

«Жедел медициналық жәрдем ауруханасы» МКК,

телефон: 8 (7132) 54-76-65

 

Мендигалиева Салима Танимберлетовна – төраға

Мыржакупова Гулназ Амангелдиновна – төраға орынбасары

Жумина Ания Камалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жиеналина Жанар Ырысбаевна

Лунгол Татьяна Михайловна

 

№85 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы, 8

М.Оспанов атындағы Батыс Қазақстан Мемлекеттік медицина университетінің медицина орталығы,

телефон: 8 (7132) 53-42-07

 

Бакытжанов Габит – төраға

Кубенова Кульпаршан Ивановна – төраға орынбасары

Ермекқалиева Назерке Талғатқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Каржауова Айгуль Казбековна

Курбикова Гульнара Кашетовна

 

№86 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы, 322                              «Ақтөбе облыстық наркологиялық диспансері» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 53-42-97

 

Шонтыков Амандык Арунович – төраға

Есенбаева Куляш Сагеновна – төраға орынбасары

Уразалина Айгуль Сулейменовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байбактина Гульшат Аманкелдиевна

Бекбергенова Алия Жексенгалиевна

 

№87 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі, 39

«Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының

6655 әскери бөлімі» РММ

телефон: 8 (7132) 26-04-27

 

Болкебаев Гани Аманкелдиевич – төраға

Салимжанов Азамат Канатович – төраға орынбасары

Баймурзина Алтыншаш Балтабайкызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекболатов Абылай Абенович

Максотова Гульмира Жемгалиевна

 

№88 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы, 8Е

«Ақтөбе медициналық орталығы» МКК,

телефон: 8 (7132) 53-42-48

 

Абдреева Багытгуль Кайровна – төраға

Уканова Лиза Сайлаубаевна – төраға орынбасары

Танатова Зульфия Кудайбергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жапарова Айгуль Калиевна

Макешева Талшин Кайрденовна

 

№89 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Павлов көшесі, 3,

«КА-168/1 мекемесі» РММ, телефон: 8 (7132) 77-82-46

 

Салкимбаев Руслан Муссаевич – төраға

Тулегенов Руслан Мухамбетрахимович – төраға орынбасары

Нұрболатқызы Ақмарал – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдияров Исламбек Радикович

Панабек Арман Баймұратұлы

 

№90 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Сазды тұрғын үй алабы, Дарын көшесі, 1

Сазды орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-02-04

 

Унгарбаева Светлана Ерахметовна – төраға

Смаилова Самал Муратовна – төраға орынбасары

Возниковцева Оксана Николаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Асанбаева Шолпан Сайлауовна

Дүйісбеков Ерқанат Сайлауұлы

Тулеубаева Самал Жолмырзаевна

Умирбаева Мария Утебаевна

 

№91 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Пригородное тұрғын үй алабы,  Бейбітшілік көшесі, 4

Пригород орта мектебі, телефон: 8 (7132)  73-02-38

 

Умирзакова Шолпан Кушербаевна – төраға

Туркменбаева Алима Азижановна – төраға орынбасары

Дзюба Галина Александровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амандыкова Гульжан Хаббасовна

Крутень Алла Леонидовна

Махамбетова Жадыра Алматовна

Сагиева Айнур Куттымуратовна

 

№92 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Садовое тұрғын үй алабы, 64

№54 негізгі мектебі,  телефон: 8 (7132) 73-04-62

 

Омаргалиев Талгат Шонайбаевич – төраға

Асанова Ботагоз Тлепбергеновна – төраға орынбасары

Капанова Эльвира Жарылгасовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтуғанов Аслан Орналыұлы

Дошпанова Татьяна Владимировна

 

№93 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ақшат тұрғын үй алабы, 64 Б

№67 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-03-62

 

Байдрахманова Нуржамал Сайлауовна – төраға

Махмутов  Бердибек Нажипович – төраға орынбасары

Былкаиров  Роман Амангельдиевич – хатшы

Комиссия мүшелері:

Карасаев Ерлан Султансихович

Мұратқызы Айсана

 

№94 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Кеңес Нокин тұрғын үй алабы, 3В

Ақтөбе Жоғары ауылшаруашылық колледжі, телефон: 8 (7132) 99-42-60

 

Айтекова Дамегуль Сагибергеновна  – төраға

Мустафина Рима Мухтаровна – төраға орынбасары

Тәжібай Аслан Алпамысұлы – хатшы

Комиссия құрамы:

Атраубаева Гульбагда Казихановна

Садықова Гүлшат Бақбергенқызы

Хайруллина Дамен Мубиновна

Мырзатаева Багдагуль Молбаевна

 

№95 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Кеңес Нокин тұрғын үй алабы, Мичурин көшесі, 31

Благодар орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-02-36

 

Султанова Асель Утегеновна – төраға

Есиркепова Улмекен Жаулыбаевна – төраға орынбасары

Елшибаева Ботагөз Жаңабайқызы – хатшы

Комиссия құрамы:

Аяғанов Мамырбек Жаңабайұлы

Елтай Замира Даниярқызы

Жалмагамбетова Альбина Абайкызы

Кундыбаева Кулбагира Такеновна

Нұрғалиева Амангүл Айжарыққызы

Тулебаев  Жасағанберген  Қонысұлы

 

№96 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қызылжар тұрғын үй алабы, 730А,

Мұқағали Мақатаев атындағы №73 жалпы білім беретін орта мектебі

телефон: 8 (7132) 45-82-38

 

Жайтакова Ботагөз Түлепкерейқызы – төраға

Қаржаубаева Бақытгүл Байменшеқызы – төраға орынбасары

Айтуганова Жулдыз Жиенбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бакыткереева Асима Бакыткереевна

Бекова Гульжайна Киршановна

Тауманова Жайнагуль Сериковна

Турекулова Айман Туребековна

 

№97 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Бекқұл баба тұрғын үй алабы, 79Б құрылыс

№76 жалпы орта білім беретін мектебі,

телефон: 8 (7132) 74-90-69, 74-90-68

 

Құрман Юрий Темірбайұлы – төраға

Назарбаев Нурболат Кайназарович – төраға орынбасары

Жұбаниязова Іңкәр Мерекеқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жубаниязов Канибек Адилжанович

Султанов Мырзасейт Куандыкович

 

№98 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Белогорка тұрғын үй алабы, Жауқазын көшесі, 11

Белогор негізгі мектебі, телефон: 8 (7132) 73-01-68

 

Жуматаева Нурсауле Августовна – төраға

Кумашева Гульнар Коблановна  – төраға орынбасары

Махамбетова Назерке Ерболатқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Мажитова Жайнагуль Жаксыгалиевна

Шалухина Галина Евгеньевна

 

№99 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ақжар-2 тұрғын үй алабы, 2

Мәлік Ғабдуллин атындағы №70 орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 71-29-76

 

Кудайбергенов Дабылбек Ниязбекович – төраға

Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич – төраға орынбасары

Орысбай Аягөз Орысбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Азаматова Алмагүл Утегеновна

Базарова Инжу Нурсултановна

Бижанова Айзат Амантаевна

Қыстаубаева Жеңісгүл Құрманғазықызы

Скаков Алтынбек Бакытович

Мустафаев Азамат Нурыллаевич

Муфтаков Аскар Есенович

Төлегенова Науат Нұртайқызы

 

№100 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, Н.Байғанин көшесі, 2А

М.Арын атындағы Қарғалы қазақ орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-02-41

 

Жанайдаров Жасулан Туремуратович – төраға

Калапбергенова Бибинур Жалмуханбетовна – төраға орынбасары

Арыстанова Эльмира Мергалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтбаев Асылбек Коптилеуович

Баймагамбетова Алтынгуль Нагашибаевна

Ержанов Шынтас Ержанұлы

Нурсултанов Серикбай Батиканович

Саришанова Сая Бериковна

Идрис Мерейбек Бақтыбайұлы

 

№101 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, Қ.Сәтпаев көшесі, 38

№53 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-02-47

 

Жанина Гулнар Батесовна – төраға

Аяш Нүргүл Нәрешқызы – төраға орынбасары

Тлеубаева Карашаш Нуроллаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмурзаева Мадина Мейрамбайқызы

Альжанова Жанаргуль Сериковна

Балаушина Айсулу Беркимбаевна

Құлынтай Айнұр Серікқызы

Мамилина Арайлым Темірәліқызы

Сандыбай Досымхан Пердеханұлы

Сарина Айслу Тынштыковна

Сокруп Айгуль Жаксылыковна

 

№102 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, Қ.Сәтпаев көшесі, 52А,

№1 Ақтөбе қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі,

телефон: 8 (7132) 99-51-34

 

Тулеуов Бакдияр Музапарович – төраға

Абдуллина Гульбану Сатимовна – төраға орынбасары

Ешимова Эльмира Есеевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айдарова Раушан Амангельдиновна

Айткалиева Жазира Сансызбайкызы

Елеуов Турлан Ескендирович

Нургалиева Лаззат Парахатовна

Сейтжан Айгерим Сериковна

Танабергенов Тимур Каиржанович

                                                 

№103 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жарық тұрғын үй алабы, 1Г

Ақтөбе орта мектебі, телефон: 8 (7132) 41-10-06

 

Қаламов Ғазиз – төраға

Бабаниязов Жанат Садуакасович – төраға орынбасары

Шынбаева Асель Серикбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Арзакулова Гульмира Тлеубаевна

Габдрахманова Гульшат Унгаровна

Досмагамбетова Гульмира Туребековна

Задворная Анна Вячеславовна

Курмангазина Карлыгаш Тулеугалиевна

Кубатаева Арайлым Сериковна

Наурызбаева Айнур Бақытжанқызы

Тарғынұлы Дулат

 

№104 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Құрашасай тұрғын үй алабы, №400

Ақтөбе қаласының №58 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-01-49

 

Жолдасов Аманкелди Жоламанович – төраға

Койшигулова Жанар Тугельбаевна  – төраға орынбасары

Ерболова Айсәуле Мұханбетжанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Калыбаев Куаныш Анесович

Мендигалиева Айнагул Даденбаевна

Сегизбаева Айгуль Жоламановна

Тлеубаева Гуляра Рахымовна

 

№105 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы,

«Жастар» шағын ауданы, 3 орам, 13А

Қаныш Сәтбаев атындағы орта мектеп-лицей, 

телефон: 8 (7132) 74-91-20

 

Уразалина Айжан Даулетовна – төраға

Досмагамбетова Маншук Капиятовна – төраға орынбасары

Аетова Назгуль Ойратовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бисенова Гулжанат Нугметовна

Есенбекова Жанар Сайновна

Жұмағанбетов Мақсым Рақұлы

Капина Айынкул Даулетовна

Кулов Мурат Ахметович

Муханбетов Куаныш Оралбаевич

Утениязова Майра Талгатбековна

Примак Любовь Анатольевна

 

№106 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, 

Гергиевка тұрғын үй алабы, 105

Ақтөбе қаласының №59 жалпы білім беретін орта мектебі,

 телефон: 8 (7132) 73-05-51

 

Шайхиева Алтын Назаргалиевна – төраға

Есенаманова Алия Сагинтаевна – төраға орынбасары

Ермагамбетова Диана Ергалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аманалина Гулжан Аманалықызы

Амамбаева Айгуль Зайдуллаевна

Бақыт Лиза Қуанышбекқызы

Горевая Наталья  Васильевна

Дуйсенбаева Гульшат Адилгалиевна

Казакова Татьяна Вячеславовна

Ұзақов Жандос Қалыбекұлы

Шакеева Акмарал Куандыковна

 

№107 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Өрлеу тұрғын үй алабы, 361,

Ақтөбе қаласының №57 жалпы білім беретін орта мектебі

Телефон: 8 (7132)  24-66-11

 

Ильясов Асылбек Кулболдыевич – төраға

Дилманов Тугелбай Каримбаевич – төраға орынбасары

Дайрабаева Бакыт Дуйсенбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Булекбаева Сандугаш Куанышевна

Досжанов Жанабил Умирзакович

Карибаева Айгул Сексеновна

Рыскалиева Гаухар Мукановна

 

№108 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Оңтүстік-Батыс-1 тұрғын үй алабы,

Халида Есенғұлқызы Маманова көшесі, 9

№10 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 45-81-60

 

Бексултанова Индира  Ибрайхановна – төраға

Иргалиев Ержан Уразгалиевич – төраға орынбасары

Сармыс Бақыт Қыдыралықызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Исмагамбетова Венера Конысовна

Каюпов Ержан Утегенович

Қуландиева Бибінұр Қуландықызы

Құрманғазина Гауһар Төлегенқызы

Рабаева Айгерим Шалкаровна

Рахметов Айдос Маратович

Рахымғалиева Толқын Нұрладинқызы

Себенова Алтын Сериковна

 

№109 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 31А

Ақтөбе құрылыс-монтаж колледжі,

 телефон: 8 (7132) 23-67-84

 

Ахметова Гаукар Койлыбаевна – төраға

Нуржанова Бахыт Олжабаевна – төраға орынбасары

Сактаганова Анаргул Амандыковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әбентаева Дина Мәженқызы

Барсай Дидар Алматқызы

Нұртуған Дана Диярқызы

Кабулова Гульфия Рахматиллаевна

Калдыгулова Назгул Амангосовна

Копабаева Арай Рамазановна

Турланов Талгат Сримович

Серікқалиева  Жұлдызай Әбдікәрімқызы

 

№110 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын ауданы, 92А

№35 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  73-03-27

 

Мурзагулова Сауле Мержакыповна – төраға

Уразбаганбетова Айгул Табыскановна – төраға орынбасары

Айдахмет Нұршашқан Абылайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Балымова Кенжегул Бакитовна

Буременко Любовь Викторовна

Қалдығарина Гүлдана Қайырғалиқызы

Сагандыкова Жемис Тыныштыковна

Скибина Ольга Эдуардовна

Утегул  Акмоншак Бейсембиевна

 

№111 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 98

№37 орта мектебі,  телефон: 8 (7132)  73-03-16

 

Назиков Ардақ Сырымұлы – төраға

Ахметова Жанна Жакешовна – төраға орынбасары

Айшуақова Гүлзат Серікқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Комарова Кулымкан Турсункановна

Мәдетхан Ақжарқын

Мұратқызы Жарқынай

Орынбай Маржан Тасболатқызы

 

№112 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын аудан, 37/1

№51 гимназия,  телефон: 8 (7132) 98-11-74

 

Нығымет Гүлдәурен Аманқызы – төраға

Мукашева Шынар Сабитовна – төраға орынбасары

Актамакова Анеля Маратовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдуллаева Меруерт Абилсейтовна

Аекенова Несибели Молдабековна

Биктурлин Алмаз Шенибаевич

Дарханова Гүлсезім Дарханқызы

Есенхан Айгерім Асланқызы

Маханова Алия Нурлановна

Сейтен Аружан Қуанышбекқызы

Тасмагамбетова Гульмира Булатовна

 

№113 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Балауса тұрғын үй алабы, А.Попов көшесі, 1

«Заречный тұрғын алабы мектеп-бақша кешені,

телефон: 8 (7132) 46-05-38

 

Сейлханова Шынар Амангосовна – төраға

Тургалиева Асем Алшыновна – төраға орынбасары

Муханбетова Жанат Бакытжановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтқұлұлы Ерқанат

Ақжарбай Мейірхан Мұратұлы

Алданазарова Латипа Демеуовна

Дүйсенбина Акбөбек Бекболатқызы

Кумісбай Назкен Серікқызы

Сақауова Айдана Нұрланқызы

Турланова Маягуль Абуталиповна

Шегембаева Жамиля Доскаеровна

 

№114 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы,

Қ.Сәтпаев көшесі, 72

№3 балалар музыка мектебі, телефон: 8 (7132)  99-51-73

 

Абдрахманова Айслу Бакткереевна – төраға

Алдашев Асылхан Маханшаевич – төраға орынбасары

Алиева Нурсезим Жидехановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абилдина Разия Саипеновна

Алпысбаева Альмира Кенжебековна

Амирова Жулдызай Айткаликызы

Ержанова Гульнар Тулкибаевна

Жалгасбаева Назгуль Баймуратовна

Куатов Тулеген Сейткереевич

Маратов Жанибек Албекович

Тажигулова Айгул Таженовна

 

№115 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Авиақалашық орамы, 23А

№29 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-03-54

 

Мухашев Есенай Ертостикович – төраға

Тофан Дмитрий Дмитриевич – төраға орынбасары

Ильчак Олеся   Николаевна – хатшы

Комиссия құрамы:

Анарбаева Марина Александровна

Аяпбергенова Эльза Борибаевна

Бугалаева Айман Берікқызы

Ермагамбетов Нурлан  Альмуканович

Ермоленко Ирина  Сергеевна

Кадирова Гулзира Жарасовна

Пяташева Виктория Валерьевна

Шаповалов Евгений Владимирович

 

№116 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 101-атқыштар бригадасы көшесі, 10А

Қазанғап атындағы балалар өнер мектебі, телефон: 8 (7132) 55-43-11

 

Құдайбергенов Жалғас Құдайбергенұлы – төраға

Жангасиева Самал  Айсагалиевна – төраға орынбасары

Мұхамбетқалиева Ақтоты Лескенқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алимбаева  Гульназ  Аманбаевна

Баймағанбетова  Баян  Еркінғалиқызы

Кусаинова Мая Бауыржановна

Лопатина Анастасия Игоревна

Сисенбай Мирас Мақсотұлы

Умбеталина Айнур Улукпановна

 

№117 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы,

Родниковый көшесі, 1, Есет батыр атындағы Ақтөбе облыстық мамандырылған арнайы көпсалалы лицей-интернаты,

телефон: 8 (7132) 98-60-09

 

Анесов Габит Рамазанович – төраға

Әдіманова Эльвира  Есенқызы – төраға орынбасары

Трумова Бакытгул  Тюлегеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аманшиева Дария  Жумажановна

Аргинбаева Сандугаш Нурлыбаевна

Әли Асылбек  Серікұлы

Бердимуратова Лида  Баксиыковна

Нуртазина Гаухар Ергалиевна

Пазылбеков  Нурхан Ашимханович

Советова Таншолпан Мақсатқызы

Тампенова Гулбану Нурмуханбетовна

 

№118 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қурайлы тұрғын үй алабы,

Есет батыр көшесі, 15А

Елек орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-01-97

 

Кукинбаев Самат Дауренбекович – төраға

Разаков Мирамбек  Тарыкбаевич – төраға орынбасары

Трумбетова Лязат  Дусиповна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Андакулова Мария Тимергалиевна

Бұхарбаева Эльвира

Жанбаева Зада Танатаровна

Таубаева Сандугаш Жулкарнаевна

 

№119 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Набережная көшесі, 78

№43 «Гүлдәурен» мектепке дейінгі ұйым» МҚКК,

телефон: 8 (7132) 40-56-66

 

Бурибаева Акмарал  Жалгасовна – төраға

Изтлеуова Сагира  Издыбаевна – төраға орынбасары

Ешмуханова Куралай Кайратовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байтүгел Алишер Болатұлы

Жаркынова Мария Джанталаповна

Жасакбаева Кенжегуль Хамзиевна

Жоламанова Марина Жомартқызы

Жумабаева Амина Жулбаевна

Ишмуратова Нуржамал Бауржановна

Калниязова Клара Кулбараковна

Ізтлеу Нұрболат Қайратұлы

 

№120 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын аудан, 37В

№56 жалпы орта білім беретін мектеп, телефон: 8 (7132) 45-82-41

 

Рахметова Мариямкуль Кожбановна – төраға

Елшибаев Урумбасар  Кожекенович – төраға орынбасары

Шорина Толганай  Шылбатыровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аққали Әліби Архимедұлы

Алтынсариева Эльмира Бейсеновна

Исмагулова Жанна Садыровна

Жұбанияз Салтанат Маратқызы

Карабалиева Дина Бауырбаевна

Кәрібаева Бақытгүл Әділбекқызы

Курмашева Венера Наурызовна

Нурмагамбетова Жанат Серикбаевна

 

№121 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Темірқазық көшесі, 79

Жұмабек Тәшенов атындағы №68 жалпы білім беретін орта мектебі

Телефон: 8 (7132) 45-83-65

 

Қайырбекова Саягүл Өмірзаққызы – төраға

Амирова Гулназ Айткаликызы – төраға орынбасары

Каримсакова Толсынай Талапбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алтынбаева Перизат Алтынбайкызы

Есқожина Майра Аманғалиқызы

Жулкерова Гульназ Шамильевна

Изтлеуова Шнар Базарбаевна

Кайыржанова Бакыт Кумаргалиевна

Кулданова Ильмира Сисенбиевна

Сембай Ақнұр Смағұлқызы

Тажибаева Жанат Жаксылыковна

 

№122 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Көктем тұрғын үй алабы,

Гуцало Александр Семенович көшесі, 1

«Казтрансойл» АҚ Батыс филиалыныңАқтөбе мұнай құбырлары басқармасы, телефон: 8 (7132) 74-53-87

 

Жанғалиева Шолпан Серікбайқызы – төраға

Сатмаганбетов Берик Жакыпович – төраға орынбасары

Абжанова Гульнара Аманжуловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әбіл Гүлзира Ерболатқызы

Елманов Айболат Абаевич

Қожамұрат Ғазиз Кенжебайұлы

Мәлік Раушангүл Орынбекқызы

Отарбаева Марина

Тульмаганбетова Айгуль Майдановна

Сактаганова Райхан Бердигалиевна

Сарсенбаева Мәдина Зымыранқызы

 

№123 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Жаңақоныс тұрғын үй алабы, Ленин көшесі, 25

Балалар шығармашылық үйі МКҚК,

телефон: 8 (7132) 99-79-23

 

Жаксылыкова  Сауел Мухамбетказиевна – төраға

Джапарова Бакытгуля Нурсултановна – төраға орынбасары

Муптишанова Гүлжанат Амангелдіқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Желмагамбетова Телектес Уразгалеевна

Ишниязова Гүлжанат Ерузаковна

Курмангазина Айгерим Адильханкызы

Лукпанова Гулмира Едигеевна

Мырзалина Гулден Рустемовна

Өмірзақова Гүлнұр Таменқызы

Сейтимова Айжан Амангельдиевна

Татаманова Гульнара Бисенгалиевна

 

№124 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Т.Н.Шевченко көшесі, 34

«№30 «Ұрпақ» мектепке дейінгі ұйымы» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 40-36-35

 

Сулейменова Айнұр Нұркенқызы – төраға

Темирбаева Индира Жаналиевна – төраға орынбасары

Тлешова Данагул Нуркеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аймұратова Сара Мәлікқызы

Аманжолова Ақмоншақ Рахимқызы

Ашықбаева Жарқыра Тағыбергенқызы

Байдосова Марал Тимергалиевна

Жубанышова Ақтоты Асқарбекқызы

Қуаныш Бағдат Нұрболатұлы

Сәндібек Мейрамбай Бердібайұлы

Тортаева Майра Асқарқызы

 

№125 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Нефтяников көшесі, 25

«№1 әлеуметтік қызмет көрсету орталығы»  КММ,

телефон: 8 (7132) 71-76-39

 

Нурушева Сан Калпакбаевна – төраға

Кипанова Айнур Саматовна – төраға орынбасары

Кушекова Айнур Серкебаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Смағұл Еламан Сұразғұлұлы

Таспенова Алмакуль Нурлановна

 

№522 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы, Есет батыр шағын ауданы, 11Б

«№50 «Алтын бесік» балабақшасы» МКҚК, 

телефон: 8 (7132) 92-01-75

 

Тукешова Лаззат Жумакановна – төраға

Сильбаева Малика Есегалиевна – төраға орынбасары

Шарапова Карылгаш Жанкелдиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әнди Әділет Елтайұлы

Баймурзина Гулсезим Тагибергеновна

Демеген Жантас Нұрпейсұлы

Кулшанбаева Жаудыркоз Мусагалиевна

Кушимова Индира Дуйсенбиевна

Нургожина Райгул Орынгалиевна

Талгатулы Бауыржан

Тлеу Гулмира Хайитбайқызы

 

№523 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы,Ақжар-2 тұрғын үй алабы, 1608А

№49 жалпы орта білім беретін мектеп,

телефон: 8 (7132) 45-82-51

 

Абжанова Асылай Алимбетовна – төраға

Нуримова Салима Маратовна – төраға орынбасары

Избасарова Мерует Жиенбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмағамбетова Мерует Есенбаққызы

Ергалиева Жанар Мейрамгалиевна

Жұбаева Айнұры Айқарақызы

Куанбаев Нурболат Асылбекович

Қойшыбай Жайнагүл Ғарифоллақызы

Марат Айкуним Мараткызы

Мұқанова Айжанат Бекболқызы

Тәжіғали Уәли Тәжіғалиұлы

 

№524 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, «Балауса» тұрғын үй алабы, 421Б

№46 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-04-69

 

Баймурзин Нурлан  Бакытжанович – төраға

Елеүкен Куаныш Байхатқызы – төраға орынбасары

Ыбырай Шынар Талғатқызы  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байтешев Бауржан Тлеужанович

Қалабаев Рахымжан Еркімбекұлы

Қуандық Зарина Саматқызы

Сүлейменова Жайнагүл Шалқарбайқызы

Тайбөрина Гүлнұр Әлібекқызы

Тукешов Наурызгали Сергазиевич

Тукешова Мендигул Темирбековна

Шаршбаев Рауан Сабитович

 

№525 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Д.А.Қонаев көшесі, 3Д

№8 орта мектеп, телефон: 8 (7132) 45-82-87

 

Жақсыбаева Айсұлу Берікқызы – төраға

Таубаев Нургали Нурыллаевич – төраға орынбасары

Айтмағанбетов Дәурен Лайықұлы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Дуйсенбин Есбол Кортпанбетович

Матаева Бакыт Зулхарнаевна

Мұсылым Гүлдана Сейлбекқызы

Убайтжанова Айсулу Амитжановна

Сәлімгерей Нұрғали Нұрланұлы

Нургалиев Талгат Жанабергенович

Тулегенов Нуржан Бауыржанович

Диханбаева Гүлжайнар Ерболқызы

 

№526 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын аудан, 37В

№56 жалпы орта білім беретін мектеп,

телефон: 8 (7132) 45-82-44

 

Наримбетова Гульнара Мухангалиевна – төраға

Жумагалиева Маншук Куанышовна – төраға орынбасары

Сагингалиева Гульназия Амангелдиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бабакулова Айша Сапаргалиевна

Батыргалиева Айгул Булатовна

Дандыбаева Марина Куатовна

Жалмагамбетова Жанат Жумагалиевна

Жандауова Махаббат Таңжарбайқызы

Издибаева Гульфия Сержановна

Иманова Алтынай Амангалиевна

Чен-Лен-Сон Алексей Антонович

 

№527 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, «Батыс -2» шағын ауданы, 24Б

«Достық» су спорты түрлерінен ОБЖСМ,

телефон: 8 (7132) 41-60-69

 

Нұралин Серікбол Мұхитұлы – төраға

Жарова Сагида Еламановна – төраға орынбасары

Бектурлиева Лэззат Амангельдиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алғабай Медет Асқарұлы

Джаппарова Айнур Ержановна

Мамышева Марьяш Нуртасовна

Муханова Агила Есмырзаевна

 

№528 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, «Оңтүстік-Батыс-1» тұрғын үй алабы,

Халида Есенғұлқызы Маманова көшесі, 9

№ 10 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 45-81-59

 

Ельбаева Назия Танатаровна – төраға

Джукетаева Ақгүл Райымбекқызы – төраға орынбасары

Қуандықова Рауан Жұмажанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амантаева Гүлжанат Мұхтарқызы

Елеусизова Толғанай Бекболатқызы

Мукашева Назгуль Нурдаулетовна

Темиралина Гульмира Иркуловна

 

№529 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы,

Ә.К.Құрғұлов көшесі, 19 Б

Қарғалы қалалық ауруханасы,

телефон: 8 (7132) 99-60-02

 

Иманбаев Кадирбек Сагинбекович – төраға

Әлайдар Әйгерім Кенесарықызы – төраға орынбасары

Тельманова Назым Тельмановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байменова Динара Романкызы

Демеубаева Сарыалка Турымтаевна

 

№530 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қызылжар тұрғын үй алабы, 730А,

Мұқағали Мақатаев атындағы №73 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-82-29

 

Мұқамбетжанов Артур Мұқамбетәзиұлы – төраға

Жұрмағамбет Қобылан Қалтайұлы – төраға орынбасары

Мунбасова Ляззат Аскаровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бүркіталы Азамат Мұратұлы

Кульжанов Аралбай Бурибаевич

Назарова Бакытнур Бердиевна

Самалұлы Берік

 

№531 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Есет батыр шағын ауданы, 12А

Дінмұхамед Қонаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі, 

телефон: 8 (7132) 71-26-02                               

 

Тажимишев Абзал Амантаевич – төраға

Касимов Есбол Нурланович – төраға орынбасары

Есенғұл Салтанат Аманғалиқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бердигалиев Бекбол Амангазиевич

Киынбаев Серик Куанышулы

Махамбетова Нұргүл Көбегенқызы

Мухтарова Гулбану Казмухановна

Мырзалина Гулсара Ауданбаевна

Садуова Гүлнаш Әбдіжәлелқызы

Утенов Болат Филанович

Хамит Саида Руслановна

 

№532 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Есет батыр шағын ауданы, 12А,

Дінмұхамед Қонаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 71-26-02

 

Черниязова Жанна Букенбаевна – төраға

Мұқамбетәзиев Аркен Мұқамбетәзиұлы – төраға орынбасары

Турежанова Нуршат Алпысбайкызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекниязова Эльмира Мусаевна

Болатов Әскербек Жігерұлы

Жұмахан Айбану Орынтайқызы

Истаева Айгерім Муратовна

Кадиркулова Нургазым Нурадиновна

Назарова Гульзира Ибадулловна

Талғат Әділет Талғатұлы

Пашанбай Ержан Сахиұлы

 

№533 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Акжар-2 тұрғын үй алабы, 451А

№45 жалпы білім беретін орта мектебі, 

телефон: 8 (7132) 74-91-13

 

Ешмағамбетова Алмагүл Қуанышбайқызы – төраға

Куркембаева Курманай Базарбаевна – төраға орынбасары

Рсмаганбетова Гулсезим Мараткызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әбденов Жасұлан Нұрлыбекұлы

Баймагамбетова Балауса Алмасовна

Кубаева Бекзат Бакытжановна

Мендыгалиева Динара Турумовна

 

№534 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Кірпішті тұрғын үй алабы, Кирпичная көшесі, 5

№18 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 44-58-74

 

Абылшеева Мадина Карахожаевна – төраға

Жанай Алишер Ыбырайулы – төраға орынбасары

Кощанова Гульжанат Мергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абубакірова Лала Болатқызы

Аминова Айнур Аманбековна

Амиядин Аманғали Тәжібайұлы

Әмит Аян Болатұлы

Балтурина Айсулу Каныбеккызы

Өтегенова Айзат Өтегенқызы

Картай Алтынгүл Қаныбекқызы

Сабанбаев Нұрдәулет Жаңабекұлы

 

№535 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жібек жолы тұрғын үй алабы, 784А

№61 жалпы білім беретін орта мектебі, 

телефон: 8 (7132) 73-02-29

 

Отарбаева Майра Мухидулаевна – төраға

Жарбусинов Ертай Серикович – төраға орынбасары

Орынбасарова Акерке Нурадиновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бимырза Райымбек Бимырзаұлы

Прмагамбетов Айбек Сериккалиевич

Сабыров Есет Куантаевич

Тайбөрин Әсет Сырымұлы

 

№536 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жібек жолы тұрғын үй алабы, 784А,

№61 жалпы білім беретін орта мектебі, 

телефон: 8 (7132) 73-02-29

 

Наубетова Лаура Камашевна – төраға

Сағындықәулеті Бек Назарұлы – төраға орынбасары

Мамбетжан Назгүл Бауыржанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жайханова Асел Каиргаликызы

Жаңаберген Нұрболат Зұлқарнайұлы

Кулмуханбетова Нургул Сериккызы

Талғарова Жаннұр Талғарқызы

 

№537 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ә.Смағұлов көшесі, 11А

«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі Мемлекеттік инспекциясы Комитетінің

Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы»,

телефон: 8 (7132) 25-37-87

 

Тукбулатов Мурат Турарович – төраға

Картбаева Баршагуль Отановна – төраға орынбасары

Кулбаева Асем  Токтамысовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абилкаирова Куляш Каратаевна

Алдрапеков Азамат Рамазанұлы

Байжанова Назерке Исатаевна

Жолманова Айгерим Тобагуловна

Мусирова Айнур Темирбековна

Мурзатаева Айна Юлдагалиевна

Серикбаева Акбота Зейнетовна

Ташкараева Гулзат Нурлановна

 

№538 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Алматы ауданы, Сағи Жиенбаев көшесі, 129

Әлкей Марғұлан атындағы №71 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 74-91-06

 

Абилова Кенжегул Садуовна – төраға

Қуандық Інжу Қалыбекқызы – төраға орынбасары

Кунтуганова Асемгуль Абдрахмановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алпысбаева Гулбақыт Жанузаковна

Василиева Айгүл Максимқызы

Ермагамбет Гүльбакыт Кунтугановна

Рсмагамбетов Ербол Канымкулович

Садыкова Жанаргул Нургазиевна

Ысқақова Гүлмайра Мейрамбекқызы

 

№539 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Темірқазық көшесі, 79

Жұмабек Тәшенов атындағы №68 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 45-83-65

 

Сундетбаева Слушаш Бактемировна – төраға

Тойлыбаев Нариман Кыстаубаевич – төраға орынбасары

Намазбаева Гульмира Куандыковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амирбаева Жанна Русланкызы

Карабалиева Гульмира Максутовна

Нұрғалиев Өзеркін Молданиязұлы

Нұржанова Назгүл Құралханқызы

Сарыкулова Айнур Сагидуллаевна

Темирбекова Жулдыз Муратовна

 

№540 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сәңкібай батыр даңғылы, 249

Халықтық кеңсе ғимараты,

телефон: 8 (7132) 41-60-01

 

Ильясов Бахитбек Шудабаевич – төраға

Зинолла Жомарт Қамидоллаұлы – төраға орынбасары

Донешова Гаухар Алибековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдысугурова Рамина Зунашевна

Аманов Рустам Дастанович

Андирова Эльвира Койшыбаевна

Кеңесов Нұрсұлтан Кеңесұлы

Мәжит Фархад Рахатұлы

Сатыбалдин Нұрталап Нұржанұлы

Сисенова Клара Амангосовна

Сулейменова Алия Жайлаубаевна

 

№541 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тәуелсіздік даңғылы, 4А

Ұзақбай Құлымбетов атындағы №64 жалпы білім беретін орта мектебі. телефон: 8 (7132) 45-82-33

 

Кенжалина Райхан Жадігерқызы – төраға

Қади Күнсая Тәңірбергенқызы – төраға орынбасары

Кенжебаева Дина Шалабаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Искакова Шолпан Акынтаевна

Коптлеуова Майра Муратовна

Сабыр Ұлтуған Таубекқызы

Ідірісова Жадыра Жәнібекқызы

 

№542 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ораз Тәтеұлы көшесі, 3Б

Міржақып Дулатұлы атындағы

№63 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі

телефон: 8 (7132) 98-12-59

 

Картпагамбетова Дамели Койбаковна – төраға

Тажикенова Кунсулу Мамишовна – төраға орынбасары

Калиева Гулзат Едигеевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Агленкина Динара Сериковна

Бекмуханова Алтнай Кенисаровна

Бердімұратов Олжас Нұрлыұлы

Жанузаков Шынболат Беркинбаевич

Каликова Гульнара Мухамбетжановна

Мангибаева Карлыга Кадирхановна

Тобағабылов Нұржан Наганұлы

Токсанбаева Жанаргул Тулемисовна

 

№543 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ораз Тәтеұлы көшесі, 3Б,

Міржақып Дулатұлы атындағы

№63 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі

телефон: 8 (7132) 98-12-57

 

Тансыкбаева Акорик Сагырбаевна – төраға

Лекерова Айнур Ергалиевна – төраға орынбасары

Сейтимова Эльвира Сагинтаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Дайрова Насихат Кайраткызы

Даулетов Данияр Алдабергенович

Дюсембаев Бекболат Есенжолович

Ершеге Бану Қайратқызы

Кайдакова Жанат Бекболатовна

Кенжалина Айнагүл Үсенғазықызы

Космагамбетова Ляйля Адаевна

Қанатова Гүлназия Амандыққызы

 

№544 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жеңіс даңғылы, 5

№47 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 74-90-96

 

Ашыкбаева Жадырасын Шуиншалина – төраға

Козбагарова Маншук Жанбрбаевна – төраға орынбасары

Туменова Айнаш Жумагалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Андағұлова Гүлзада Сидағалиқызы

Байкенова Жанат Абибуллаевна

Бисенова Шолпан

Жаманова Нургул Мекешовна

Жилкибекова Макира Нурлаевна

Ибраев Канат Болатбекович

Кожахметова Венера Маликовна

Курманалина Ардак Кадировна

 

№545 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Жаңақоныс тұрғын үй алабы, Бірлік кварталы, 397Б,

№69 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-02-17

 

Абжалелова Айгул Амангельдиевна – төраға

Кенжебекова Гулистан Аюбаевна – төраға орынбасары

Рахметова Айнур Жалгасовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аманова Динара Жанабергеновна

Байзоллаева Эленора Байзоллаевна

Бисенов Серик Нугметович

Елеусизова Алмагуль Жумамуратовна

Кенжегалиева Гаухар Жақсылыққызы

Сарсепбаева Гульнур Пернебековна

 

№546 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сазды тұрғын үй алабы, 

Бауырластар-2 тұрғынүй алабы, 170А

Шәкәрім Құдайбердіұлы атындағы

№66 жалпы білім беретін орта мектебі

 телефон: 8 (7132) 74-91-24

 

Калыбаева Задагуль Боранбаевна – төраға

Тулегенова Сабила Жумабековна – төраға орынбасары

Доскабылова Гаухар Жардемгалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абаева Гулнур Кыдыралиевна

Жалғасова Несібелі Бақытқызы

Кусайнова Лаура Умирзаковна

Мекебаева Улжан Абилхановна

Нұрғалиева Гүлжахан Амангелдіқызы

Орынбаева Айнұр Қаржаубайқызы

Сагиева Камила Оразбаевна

Тілеуханова Ботакөз Тілеуханқызы

 

№548 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Есет батыр шағын ауданы (4-шағын ауданы),

Қызылжар орта мектебі,

телефон 8 (7132) 45-82-29

 

Нургалиев Рай Молданиязович – төраға

Косболова Жадыра Кдырбаевна – төраға орынбасары

Ескендірова Әсем Айсабекқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмурзаев Нұрлыбек Орынбасарұлы

Досова Эльмира Окаевна

Куандыков Бакыт Мухамбетбахиулы

Нәженова Марфуға Тәңірбергенқызы

Несипбаева Ляззат Аскаровна

Тыныштықова Ира Тыныштыққызы

Умаргалиев Мусабек Талгатович

Утениязова Алтын Аманкелдиновна

 

№549 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, 60 лет Октября көшесі, 70Б

ЭКСПО ғимараты, телефон: 8 (7132)  41-73-66

 

Сенгалиев Орал Таупихович – төраға

Кенжегарина Дидара Мухтаровна – төраға орынбасары

Капбасов Мейрім Мейірханұлы  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абуова Гулбаршын Қорғанбайқызы

Амитова Назерке Жәдігерқызы

Байниязова Айгуль Мухитовна

Сауанаев Манарбек Жантасович

 

№550 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, Матросов көшесі, 30 А

«Геолог» мәдениет үйі» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 98-64-57

 

Калиев  Сагынтай Ахметович – төраға

Умарова Гульсум Турениязовна – төраға орынбасары

Ноғаева Ақторғын Тастемірқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Акжигитова Кызгалдак Бактыгуловна

Ахаева Нагима Амангосовна

Ильясова Бақшагүл Темірханқызы

Искаков Жанибек Куанышевич

Калдыгарина Алия Ильясовна

Кожанова Куралай Мураткалиевна

Мусина Лаззат Киялбаевна

Өрікбаев Самғат Ильдусұлы

 

№551 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Алматы ауданы, Д.А.Қонаев көшесі, 3 Д

№8 орта мектеп, телефон: 8 (7132) 45-82-83

 

Машимова Багила Кайрушевна – төраға

Муканов Бауржан Нурланович – төраға орынбасары

Қонысбай Айнагүл Ғалымжанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ажимуратова Нурлыгул Жиенгалиевна

Аманшин Мақсот Біржанұлы

Досов Дәулет Жәнібекұлы

Карагулова Эльмира Муратбаевна

Мәліков Саламат Мәдиханұлы

Медетова Айнагуль Акимбаевна

Нуртаева Лаура Узакбаевна

Үмбет Мейрамбек Амантайұлы

 

№552 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Сағи Жиенбаев көшесі, 129

Әлкей Марғұлан атындағы №71 жалпы білім беретін орта мектебі

телефон: 8 (7132) 74-91-06

Ұлқабай Оразбай Жәдігерұлы – төраға

Қабдығалиев Шыңғыс Тұрғалиұлы – төраға орынбасары

Бахытжан Айнуур – хатшы

Комиссия мүшелері:

Атчыбаева Гулшат Жолдасбаевна

Аккузова Алия Елубаевна

Есалы Амангүл Ержанқызы

Мустафина Айнур Куаншибаевна

Сәдуақас Абзал Нұрланұлы

Тайман Арша Ордабекқызы

 

№553  сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бөкенбай батыр көшесі, 46,

№72 жалпы білім беретін орта ІТ мектеп-лицейі,

телефон: 8 (7132) 98-12-54

 

Салиш Салтанат Салишевна – төраға

Есенова Луиза Салимовна – төраға орынбасары

Сабурова  Ажар Бахтыбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әскербекұлы Өркен

Есенжолова Нурфия Алижановна

Кайназаров Нурканат Дулатович

Шуйтенова Нурзипа Мырзалиевна

Бахтыбаева Майра Кайраткызы

Курмангалиев Бактияр Ескендирович

 

№554 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Батыс-2 шағын ауданы, 43 Б

«№52 «Құлагер» балабақшасы» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 98-11-54

 

Биртаева Гулмира Сабитбековна – төраға

Лекерова  Базаргул Букейханқызы – төраға орынбасары

Бахиева Айгерім Саматқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекниязова Зайла Базарбаевна

Досмагамбетова Лейла Бексултановна

Еламанова Алия Хусаиновна

Кабылова Алия Сагинтаевна

Қазмағанбетова Айымкүл Әбілпаизқызы

Қармыс Бану Бибітқызы

Рабаева Акзат Шалкаровна

Тилекшиева Шынаргуль Болтабековна

 

№555  сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ораз Тәтеұлы көшесі, 5

Жекпе-жек сарайы, телефон: 8 (7132) 71-76-40

 

Джиембаев Алтынбек Байназарович – төраға

Кубенова Айгуль Амангельдиевна – төраға орынбасары

Әбдірахман Самырат Маратұлы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жақин Наурызғали Шындәулетұлы

Көбенова Индира Қанатқызы

Таженкулова Карашаш Бахитгалиевна

Шуканова Айгуль Каниповна

 

№556 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тәуелсіздік даңғылы, 4А

Ұзақбай Құлымбетов атындағы №64 жалпы білім беретін орта мектебі

телефон: 8 (7132) 42-82-35

 

Латып Алиби Турсынгалиулы – төраға

Алматова Гулшат Жолмырзаевна – төраға орынбасары

Сеилова Калампыр Изгиликовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бексултанова Гулназ Сериковна

Дубаева Омер-жан Утеугалиевна

Жеңісова Гүлназ Ақанқызы

Кенесова Лаура Орысбаевна

Нұрмұханова Назерке Ерболсынқызы

Садуов Есет Мухамедкалиулы

 

№557 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Батыс-2 шағын ауданы, 24Г

«Шығармашылық академиясы» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 90-65-70

 

Карина Айгул Нуртасовна – төраға

Кенжалы Сәуле Кенжалықызы – төраға орынбасары

Улукпанова Лаззат Казихановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Зайлағи Мерлан Азаматұлы

Идрисова Гулдана Данабаевна

Козбагарова Жанат Даулетбаевна

Өмірғалиев Айбек Баубекұлы

 

№558  сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ағайынды Жұбановтар көшесі, 261А

№38 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132) 71-73-71

 

Қасен Назгүл Қайроллақызы – төраға

Тлеубергенова Бимаш Аклбековна – төраға орынбасары

Муса Жібек Ерболатқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Анетов Жомарт Кобенбаевич

Алжанов Ринат Маратович

Бердібекұлы Мейірбек

Кузбаева Эльмира Букенбаевна

 

№559 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сәңкібай батыр даңғылы, 14/8

№48 жалпы білім беретін орта мектебі, 

телефон: 8 (7132) 45-82-15

 

Абуова Карлыга Когабаевна – төраға

Кулбасова Аманкул Мереевна  – төраға орынбасары

Сабыр Жадра Сабырқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айталиева Асылтас Ермековна

Арыстанова Молдир Булекбаевна

Ердәулетова Аянжан Серікқызы

Исбулаева Лаззат Бауржановна

Мырзаханова Бақытгүл Қадыраліқызы

Суйеуов Сисенбай Егизбаевич

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамдары

 

Ақтөбе қаласының учаскелік сайлау комиссияларының құрамдары

 

№1 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Шәкен Айманов атындағы көшесі, 8

№14 орта мектеп,

телефон: 8 (7132) 46-01-77

 

Алиева Баян Сапаргалиевна – төраға

Туякова Гулмира Балгабаевна – төраға орынбасары

Шауменова Карылга Камиловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдикаримова Гульжан Нурбулатовна

Батыргалиев Мансур Маликович

Жумагазина Гульбанум Бауыржановна

Курманбаева Айнур Сагындыковна

Марку Баян Бахитжановна

Оспанова Айгуль Кулынтаевна

Сейтманбетова Жаркен Абилкаировна

Утенова  Гульсара Амиргалиевна

 

№2 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Шәкен Айманов атындағы көшесі, 8

№14 орта мектеп,

телефон: 8 (7132) 46-04-57

 

Рсмаганбетов Махсат  – төраға

Кубенова Кулаш Канатовна – төраға орынбасары

Умарова  Ажар Сарыбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Агадиев Бекболат Аралбайулы

Абдрахманова Гүлзат Бақытқалиқызы

Бламбаев  Асхат Аскарбекулы

Жубанова Айжан Есенгелдықызы

Жылқыбаева Гүлдана Бақбергенқызы

Кушербаева Алия Амантаевна

Шакарбекова Жансая Жеткергеновна

Шарипов Серик Кенжебаевич

 

№3 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ә.Смағұлов атындағы көшесі, 1

Ақтөбе технико-технологиялық колледжі, телефон: 8 (7132)  22-14-53

 

Тілеужан Әсемгүл Тілеужанқызы – төраға

Амангосов Ерболат Кабенович – төраға орынбасары

Анутова Жанна Амандыковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдоллаев Ақжол Асқарұлы

Айжарыкова Гулсаяш Орынбасаровна

Батырбекова Мөлдір Бердібекқызы

Кенжина Роза Маратовна

Кушкенова Гульсара Аллажаровна

Көлдеева Гауһар Ысқаққызы

Султанова Актоты Мырзабековна

Шаненов Айбек Бурамбаевич

 

№4 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 102

№31 қазақ орта мектебі,

телефон: 8 (7132)  74-90-89

 

Жумагулов Бахытбек Дуйсенбаевич – төраға

Калкаманова Гульдана Толыбаевна – төраға орынбасары

Мұратбайқызы Ақгүл – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жумагалиева Алия Какимжановна

Зайтжанов Әліби Сенбайұлы

Мухашова  Ақтоқты Байгалиевна

Назарова Кайша Серикбаевна

Пұсырманов Нұрғиса Серікұлы

Самат Жасұлан Қайратұлы

Чукберова Әсемхан Темірханқызы

Ізетбек Ақнұр Есенбекқызы

 

№5 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 102

№31 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132)  74-90-86

 

Толеуова Мадина Еспаганбетовна – төраға

Бугыбаева Нурсулу Науырзбаевна – төраға орынбасары

Жанабергенова Жанара Ондасынқызы  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алиева Айгуль Алмасовна

Жәли Сандуғаш Мирамбекқызы

Коянбаева Гульнази Жумабаевна

Куспанова Гульзифа Дюсембаевна

Темірбай Әлия Рысбайқызы

Утеуова Ақмоншақ Тынышовна

 

№6 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Асау-Барақ көшесі, 124

№2 жалпы орта білім беретін мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132) 45-81-88

 

Туктубаева Гульнара Сайлауовна – төраға

Казгулова Елена Анатольевна – төраға орынбасары

Сутеева Татьяна Александровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Досова Турсынай Тлеккабыловна

Жолдасбаева Карлыгаш Узакбаевна

Кусанова Нуржамал Сагенгалеевна

Мышелова Оксана Арсеньевна

Нагметкалиева Гаухар Низагалиевна

Сабекова Айсулу Магауиякызы

 

№7 сайлау учаскесі

Актөбе қаласы, Алматы ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, 4,

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университетінің оқу корпусы телефон: 8 (7132) 73-04-93

 

Князбаева Айнур Куанышбаевна – төраға

Бозшина Райхан Тентековна – төраға орынбасары

Аяпбергенова Раушангуль Наятоллаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ахметова Гульжан Закулгадиновна

Балпашов Абзал Иванулы

Дуйсеева Зина Бисенбаевна

Камысбаева Гульмира Амангалиевна

Сатканова Гулжаухар Сериковна

Серікова Гүлдана Бағданбекқызы

 

№8 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, 24

«Балалар және жасөспірімдер шығармашылығы орталығы» МКҚК,

 телефон: 8 (7132)  21-22-05

 

Нигматуллина Альфия Зинатуловна – төраға

Ибраева Асемгуль Сагиновна – төраға орынбасары

Ешниязова Улмекен Ахметжановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Камыспаева Сабина Кайратовна

Куптлеуова Гульжайнар Даулетовна

Наурзбаева Сулу Болатовна

Полетаева Мария Петровна

 

№9 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Әйтеке би көшесі, 35

№11 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132) 46-05-09

 

Избасканова Галия Кабиденовна – төраға

Дауленова Наргиз Алмазовна – төраға орынбасары

Саудабаева Динара Толеухановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Есенжулова Назерке Еркабыловна

Жаксагулова Сауле Едильхановна

Көптілеуова Гүлназ Жарасқанқызы

Тюлепбергенова Асель Уразгалиевна

 

№10 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 12А

Бауыржан Момышұлы атындағы

№62 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-04-39

 

Нуртазина Багдагуль Жаксылыковна – төраға

Мусина Салтанат Коянбаевна – төраға орынбасары

Макуова Нуршат Аманкосовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекжанова Гүлжайнар Бекжанқызы

Көлбай Жасұлан Есенбалаұлы

Отарбаева Газиза Мадемхановна

Султанбекова Гульшат Туртешовна

Туалбаев Гарифулла Сейфуллаулы

Утебаева Гульзада Бакрадиновна

 

№11 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Нағым Қобыландин көшесі, 4

Ғ.Ақтаев атындағы №6 орта мектеп, телефон: 8 (7132)  73-03-68

 

Романова Жания Орынжаевна – төраға

Кушекбаева Фарида Абсатовна – төраға орынбасары

Шанаева Динара Нургалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтбенбетова Айгул  Кадыржановна

Алимбаева Арманай Алимбаевна

Ахметова Айнур Жанайкызы

Байгараева Шынар Раймкуловна

Байсеитов Алмас Жексенбаевич

Елубаева Акбаян Оралбаевна

Избасова Айымгул Мухамбеткалиевна

Муханбедиярова Дина Базарбаевна

 

№12 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Герцен көшесі, 19

№42 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  74-90-98, 74-90-99

 

Сексенов  Рамазан Ербузович – төраға

Утепова Гульжан Кенесбековна – төраға орынбасары

Абдижалелова Алмагул Танатаровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аймагамбетова Шынар Кенесбаевна

Алдабергенов  Болат Қаниұлы

Жантурина Марфуха Саменовна

Жубанышбаев Алдонгар Сагнадинович

 

№13 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Шернияз Жарылғасұлы көшесі, 29

№22 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-03-34

 

Неталина Эльмира Бакытжановна – төраға

Акибаева Жаркын Ахметжановна – төраға орынбасары

Айтжанова Салима Абылгазиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдиярова Гүлзия Төлемісқызы

Аманжолова Айшат Данабайқызы

Дамирова Лариса Владимировна

Жусипова Орынкул Айдархановна

Кумарова Молдир Сейткановна

Насухин Саян Абылович

Салихов Рустам Берикович

Утегенова Алтынгул Алдасыбергеновна

 

№14 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Әлихан Бөкейханов көшесі, 6

№13 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  71-73-39

 

Досжанова Маншук Болатовна – төраға

Таушанбаева Зина Жібекалықызы – төраға орынбасары

Конысова Елизавета Петровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ботбаева Айсулу Рустембековна

Джаксыбаева Куралай Сериковна

Есбусинова Римма Еркиновна

Жұмабай Даулет Асқарұлы

Наренова Айман Музафаровна

Рамазан Аңсаған Қуанышқалиқызы

 

№15 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Кленовый көшесі, 1

«№31 «Күншуақ» мектепке дейінгі ұйымы» МКҚК,

телефон: 8 (7132)  40-60-52

 

Тажиданова Алмажай Тажидановна – төраға

Сүйесінова Қаламша Қаршығақызы – төраға орынбасары

Ямалетдинова Жулдуз Юлайевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Зиноллаева Анар Қанжарбайқызы

Онкалбаева Салтанат Жалгасовна

Сагызбаева Айжулдыз Ералиевна

Шалабаева Улбосын Кеулимжайкызы

 

№16 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н.В.Гоголь көшесі, 12

№15 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-81-97, 45-81-98

 

Байниязова Нургул Жолмырзақызы – төраға

Нуркасынова Сауле Мырзагуловна – төраға орынбасары

Зардыхан Мугалима – хатшы

Комиссия мүшелері:

Адилова Сандугаш Сегизбаевна

Акимжанова Света Кайырбаевна

Канаева Бакытгуль Еркиновна

Нургалиева Айгул Оразбаганбеткызы

Сатекеев Бакытбек Касимович

Сейтова Балауса Бакытжановна

 

№17 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,  Н.Ф.Гастелло көшесі, 51

№5 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 45-82-86

 

Тлегенова Улмекен Сагиновна – төраға

Алипов Досбол Нуржауганович – төраға орынбасары

Жетпісбай Ақтоты Жетпісбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Багиева Жанат Амангельдиевна

Еспембетова Айнаш Жолшыраковна

Игликова Алмагуль Самигуллаевна

Оспанова Гульжанат Зейновна

Таширова Эльмира Димюлқызы

Токраулова Гульсим Межешевна

 

№18 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н.Ф.Гастелло көшесі, 51

№5 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-82-86

 

Тулегенов Алибек Абилкайрович – төраға

Айтмагамбетова Кенжегуль Аманкелдина – төраға орынбасары

Ерланова Шынар Алтынбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Батыргалиева Айнура Александровна

Бекмагамбетова Назгул Куандыккызы

Изтаева Гулбану Тагыбергеновна

Кенжетай Рахат Таңатарқызы

Прмагамбетов Аскарбек Серккалиевич

Серикова Несибели Мусилимовна

Смадиллаева Гулсая Смадиллаевна

Ізтілеуова Гүлзада Қасқырбайқызы

 

№19 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Авиақалашық орамы, 23А

№29 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-01-54

 

Жетпісбай Мәлік – төраға

Абуова Фатима Кизадуллаевна – төраға орынбасары

Мацюта Оксана Владимировна –  хатшы

Комиссия мүшелері:

Жексембиева Рысгүл Балғабекқызы

Жұбаткан Айжан Берікқызы

Канатбаева Нуржайна Бегимкызы

Қазбеков Нұрбек Сәндібекұлы

Набиева Индира Аманбаевна

Пирогова Бахытгуль Нурлановна

Убайдулла Гауһар Күмісқалиқызы

Урынбасарова Мадина Абайкызы

 

№20 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы, Жарық тұрғын үй алабы, 99А

Фариза Оңғарсынов атындағы №41 мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132)  44-59-19

 

Крамбаева Айнагуль Утегеновна – төраға

Ақжанова Гүлнара Серғазықызы – төраға орынбасары

Сабирбаева Айнур Акылбековна  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алманиязова Айна Маратовна

Базилюк Татьяна Дмитриевна

Даулет Гульнар

Динова Светлана Сергеевна

Жаңабай Райымбек Тасқынбайұлы

Кушербаев Айдар Шарапатович

Ниетбаева Калима Туремуратовна

Утепбергенова Гульфариза Менлихановна

 

№21 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, А.Пушкин көшесі, 68

№12 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  45-81-94

 

Сайбаталова Айман – төраға

Касымова Айгуль Рыскалиевна – төраға орынбасары

Докина Саманта Канатовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдуллаева Гульдана Ибраевна

Абилханова Мирамгуль Орысбаевна

Амиров Таир Алматович

Қаниева Ақнұр Абылбақытқызы

Смағұлова Гүлайым Асқарқызы

Хасанова Сандугаш Сагадатовна

 

№22 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Арынов көшесі, 1/29

«Ақтөбе көпсалалы «АГУ Тарлан» колледжі» ЖШС

телефон: 8 (7132)  77-80-31

 

Меделбай  Әділет Серікбайұлы – төраға

Худайбергенов Нурлан Мухтарович – төраға орынбасары

Қайырғали Ақгүл Қайырғалиқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Асанова Ақжан Кәдірғалиқызы

Ажбенов Ерасыл Курмангалиулы

Қурмантаева Аружан Абзаловна

Мейрімханова Мөлдір Жақсылыққызы

Раева Айнаш Керейовна

Умирзакова Жазира Жексенбаевна

 

№23 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Сержан Жаманқұлов көшесі, 4, 2-корпус,

«№44 «Тұлпар» мектепке дейінгі ұйымы» МКҚК

телефон: 8 (7132)  96-37-59

 

Лекерова Рима Амангалиевна – төраға

Жолымбетова Айсауле Сабетовна – төраға орынбасары

Тулемисова Гаухар Маратовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Вуккерт Валентина Эдвиновна

Ергалиева Ботагоз Жетписбаевна

Жамангарина Гульшат Салимбековна

Жолдыбаева Акжума Нурлановна

Мурзагулова Айымгуль Жумасейтовна

Нурхашева Мадина Мухтаргалиевна

Смағұлқызы Көңілашар

Туремуратова Жанат Маратовна

 

№24 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Дербісәлі Беркімбаев көшесі, 91

№33 қазақ орта жалпы білім беру мектебі,

телефон: 8 (7132) 45-82-94

 

Касымов Жандос Куанышевич – төраға

Таласова Ағиба Зейнүлғабинқызы  – төраға орынбасары

Амантаева Кулайм Маденовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бақыт Ақшолпан Талғатбекқызы

Ділмағанбет  Гүлдана Қабидуллақызы

Жасанов Саят Молдабекович

Киікбаева Ақлима Халидоллақызы

Кульманова Зоя Курманбаевна

Курамысова Нуржамал Жусиповна

Нурмаганбетов Кенжебек Скакович

Спан Жасқайрат Қайырбекұлы

 

№25 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сержан Жаманқұлов көшесі, 14

«Алматы вагон жөндеу зауыты» АҚ «Жолаушылар вагондарын жөндеу-2 филиалы», телефон: 8 (7132) 97-56-96

 

Тулебаев Бауыржан Коптлеуович – төраға

Түменбаева Жанар Өмірзаққызы – төраға орынбасары

Ниетова Гулшара Валериевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Арыстанов Аскар Саматович

Рамазанова Айгуль Валериевна

Сагындыкова Айгуль Сериковна

Төлеу Нұрталап Маратұлы

 

№26 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Станционный көшесі, 1/1

«Қамқор Локомотив» ЖШС «Ақтөбе локомотив жөндеу депосы» филиалы телефон: 8 (7132)  23-16-73

 

Кусниязов Ерболат Болатович – төраға

Исабеков Сергей Сапаргалиевич – төраға орынбасары

Кушербаев Талгат Едилович – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аргымбаев Талгат Куатбаевич

Баймагамбетов Нугымедулла Абреевич

Бозанова Бибигул Арыстановна

Жиенбаев Актлек Айсаевич

Зуенко Наталья Геннадьевна

Кульбасанов Азамат Бауржанович

Сармантаев Бауыржан Уразалиевич

Уркашбаева Сауле Алпысбаевна

 

№27 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан,

Н.Шәйкенов атындағы көшесі, 15

№9 орта мектеп-гимназия, телефон: 8 (7132) 73-03-08

 

Казбаева Салиха Сарсембаевна – төраға

Истай Марина Истаевна – төраға орынбасары

Ломако Светлана Анатольевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Джанкулова Акмарал Амангельдиевна

Казиев Ренат Янебекович

Матчанова Кыз-Жибек Сарсенгалиевна

Тюлюпова Алзира Елтаевна

 

№28 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 145

№35 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  73-03-29

 

Текеш Өмірбек Нұрғазыұлы – төраға

Габадуллина Гулим Биржановна – төраға орынбасары

Итбаева Багдагул Жилкибаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ерманова Айжан Маратовна

Сламгалиева Шолпан Мадигалиевна

Шармуханова Ажаргуль Рахметжановна

Тилимбаева Асель Булатовна

 

№29 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 74А

М.Құрманғалиева атындағы №32 жалпы

білім беретін орта мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132) 73-03-24

 

Джамбулова Айжан Сматовна – төраға

Изимбетова Несибели Ермекбаевна – төраға орынбасары

Сағынғазықызы Кәмшат – хатшы

Комиссия құрамы:

Абатқызы Кәусар

Барышева Лаура Жангировна

Жалмұханова Лаура Аманғалиқызы

Жукатаева Анар Жиенгазиевна

Пирмаханова Турсулу Аязбаевна

Уразбаева Алия Куптлеуовна

 

№30 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Кірпішті тұрғын үй алабы, Кирпичный көшесі, 5

№18 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-03-76, 73-03-79

 

Тойшыманов Серик Кенишбаевич – төраға

Сулейменова Айтолкын Мекебаевна – төраға орынбасары

Матышова Бибіажар Құндақбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Елеусизова Гулдана Шалкарбаевна

Ескендірова Көркемжан Айсабекқызы

Жанжигитова Фарида Жолдыбаевна

Мәлікова Ботагөз Нұрланқызы

Тапаева Гулжанат Худаибердиевна

Шортангалиев Адилшат Курмангалиевич

 

№31 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 8А

№40 жалпы орта білім беретін мектебі, телефон: 8 (7132)  44-59-17

 

Терекова Жанар Утегуловна – төраға

Жакина Диана Габитовна – төраға орынбасары

Сарыбаева Гүлбағда Сқаққызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бертлеуова Вилена Акилбековна

Дилмагамбетова Айжан Дандаевна

Жакупова Айымгуль Ерболатовна

Жаңабаева Мөлдір Болатқызы

Омарова Жаннат Сейтжановна

Өтегенова Майра Есенқызы

Рахметуллина Алтынай Қайырмағамбетқызы

Сеитова Жадра Кеикбаевна

 

№32 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 8А

№40 жалпы орта білім беретін мектебі, телефон: 8 (7132) 53-82-04

 

Бекмуханова Айкоркем Хамидуллиевна – төраға

Айткулова Гулназ Серикбаевна – төраға орынбасары

Бекмухамбетова Нургул Рахымовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ерсұлтанқызы Перизат

Жумагулова Нуржамал Амреевна

Куанова Рыскул Аскарбековна

Сагинбаева Айман Махсотовна

Сейдазимова Жанар Кураишовна

Сейталина Инкар Болатовна

Смағұл Айгерім Рахымжанқызы

Сүйін Фарида Мұханбетжанқызы

 

№33 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 47

№26 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 74-91-01

 

Абраров Всеволод Юрьевич – төраға

Байтаков Турманбай Жанабаевич – төраға орынбасары

Абдешева Гульбаршын Темиргалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Баярыстанов Ернар Асетович

Бутугузова Актолкын Турекелдиновна

Есентаева Жулдыз Сагингалиевна

Заитова Александра Владимировна

Макашева Дана Михаиловна

Нафиков Ринат Махмудович

Сырбу Людмила Михайловна

Умарова Раушан Саламатовна

 

№34 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 47

№26 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 74-91-04

 

Ерназаров Талгат Панабергенович – төраға

Дарибаева Рано Ахметовна – төраға орынбасары

Нурмуханова Гулжанат – хатшы

Комиссия мүшелері:

Есенгалиева Динара Есетовна

Жумагалиева Гулфара Улановна

Иманғазиева Гүлнұр Нұрлыбекқызы

Кубдашева Нургуль Сансызбаевна

Мурашева Гульнара Рахимовна

Наримбетова Айнагуль Куатовна

Тулаева Айнур Торебаевна

Утегенова Арайлым Кайратовна

 

 №35 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ватутин көшесі, 1

Ақтөбе құрылыс және бизнес колледжі,

телефон: 8 (7132)  50-05-82

 

Бердигалиев Канат Орынович – төраға

Дәнекеров Алдияр Сәулетұлы – төраға орынбасары

Журмаганбетова Нургуль Туребековна  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Есімхан Әлібек Жаңбырбайұлы

Кадиров  Амантай Азаматович

Казмуханбетова Алия Оралбаевна

Касымов Илияс Нурланович

Найзабекова Гулзира Есмурзиновна

Утемисова Карлыгаш Сисенбаевна

Харисов Разиф Анварович

Ізтаева Ләззат Ізтайқызы

 

№36 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 17

«Ақтөбе облыстық «Алақай» қуыршақ театры» МКҚК,

телефон: 8 (7132)  53-14-24, 50-24-99

 

Бисенгалиева Гульнара Ойлдыахметовна – төраға

Сагидуллаев Данияр Нурадинович – төраға орынбасары

Баймукашева Әйгерім Серікқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Балапанов Даулет Ибрагимович

Ержанова Гулбаршын Жаксимовна

Жаңбырбаева Жаңылхан Қадырқызы

Жексенов Сакен Жузумбекович

Кошанова Шынара Манарбековна

Сатыбалдина Маншук Алпысбақызы

Смайлова Нурсауле Амангелдиевна

Өмірзақов Асылбек Ғалымжанұлы

 

№37 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Әбубәкір Кердері көшесі, 19

№36 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132)  45-81-72

 

Сарин Бауыржан Утеумагамбетович  – төраға

Нысанова Айдана Кыдырбайкызы – төраға орынбасары

Ибрашева Шолпан Данабековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Башпаева Тазагул Тулегеновна

Бокаева Нургул Сайлауовна

Киякбаева Алия Сакипжановна

Кожахметов Мадикарим Жакыпович

Мырзагулова Шолпан Мейрхановна

Өмірсерікова Аяжан Еркінқызы

Сагиева Гульнара Кадырбаевна

Турегазина Жанна Нұрболатқызы

 

 

 

№38 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 14А

Металлургтер мәдениет үйі, телефон: 8 (7132) 82-80-71

 

Альмухамедова Альбина Камильевна – төраға

Гавва Вячеслав Николаевич – төраға орынбасары

Сисемалиева Гульзина – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтенова Алия Ганиязовна

Асанова Ултуар Сайранбековна

Әлихан Света Болатқызы

Жаймақ Қамбар Саматұлы

Жалгасова Альбина

Карибаева Гулдана Болатовна

Крамарь Диана Алексеевна

Папулова Валерия Артемовна

 

№39 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 10

Ақтөбе индустриалды-кәсіптік колледжі, телефон: 8 (7132) 71-75-76

 

Машар Ақалтын Сидағалиқызы – төраға

Ідірісова Сандуғаш Жәнібекқызы – төраға орынбасары

Еселбаева Гулжемис Бактыгалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ажиева Динара Орынбайқызы

Мәжитов Азамат Анисұлы

Мұстафин Әділкерей Ырзаұлы

Савапова Гульсим Апсултановна

 

№40 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын аудан, 37/1

№51 гимназия, телефон: 8 (7132)  98-11-72

 

Карасаева Райхан Бустунаевна – төраға

Мантаева Айсәуле Мирболатқызы – төраға орынбасары

Намазбаева Жанар Амангельдиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Арзығұл Аякөз Сырбайқызы

Бисенбаев Бөгенбай Серікқалиұлы

Зашева Аманкүл Әбдікәрімқызы

Қыпышықова Айдана Шынжанқызы

Нуржигитова Жайнагуль Шынжирбаевна

Нурсултанова Агила Батыкановна

Орынбасарова Айгуль Жалгасбаевна

Шахарова Мейрамгүл Ерғалиқызы

 

№41 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жеңіс даңғылы, 34

№16 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  98-11-65

 

Галимова Эльвира Шамильевна – төрағаы

Кальниязова Айнагуль Султангалиевна – төраға орынбасары

Амангельдина Айгүл Амангелдіқызы – хатшы

Комиссия құрамы:

Жакеева Аида Бурумбаевна

Куспакова Алима Ароновна

Мукаева Бибикуль Жанажановна

Мустояпова Анастасия Владимировна

Нисанова Тыныштык Танатовна

Сағындықова Гүлмира Тастыбайқызы

 

№42 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Победа даңғылы, 34

№16 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  98-11-64

 

Боранкулов Акимжан Сайлауович – төраға

Юсибов Александр Алиевич – төраға орынбасары

Карагулова Айнур Итемгеновна – хатшы

Комиссия құрамы:

Адилканова Гулим Базаралиевна

Базаркожаева Гулсинай Дастановна

Дусигалиева Майра Ракымжановна

Малаева Балзира Әбдірқызы

Мубаракова Жанар Жидебайқызы

Тасқожина Мирамгүл Балмырзақызы

 

№43 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 7

№34 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  45-81-39

 

Айзакова Алима Жолмуратовна – төраға

Утебаева Ботакоз Рамановна – төраға орынбасары

Азаматова Гаухар Куттигуловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдуллина Райхан Жубаткановна

Алдонгарова Камилаш Иргизбаевна

Балдаулетов Данияр Сабитович

Кожабекова Камшат Сатыбалдиевна

Мырзатаева Зауреш Елеповна

Тулесинов Арман Рыскалиевич

 

№44 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 70 А

№30 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132) 46-03-83

 

Қобландина Майра Жұмақызы – төраға

Нургалиева Кульшат Кадыровна – төраға орынбасары

Мукатова Мирагуль Миргалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдикаримова Меруерт Бекназаровна

Әбілғазы Ұлпан Данагұлқызы

Идирисова Гауһар Сұлтанбекқызы

Избасарова Гулнар Жаксылыковна

Нургалиева Салтанат Адилжанкызы

Сапарова Элона Александровна

Тайпетова Ақнұр Тұрсынбайқызы

Ткаченко Ольга Алексеевна

 

№45 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 71Б

№25 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-04-27, 73-04-23

 

Баядилова Шолпан Уринбасаровна – төраға

Сейтенова Эльмира Сундеткалиевна – төраға орынбасары

Матжанова Зере Мухамбеткалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алимханов Дастан Серикболович

Джангазина Жадыра Умергалиевна

Ерболатқызы Толқын

Каирбаева Диана Талгатовна

Космагамбетова Ботагоз Айтпаевна

Таласова Асель Касенгалиевна

 

№46 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Тургенев көшесі, 70А

№30 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132) 46-03-79

 

Жангасиева Айман Урымбасаровна – төраға

Сулейменова Назгул Туралиевна – төраға орынбасары

Салиева Ақтоты Қорғанбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмаганбет Майра Койшыбайкызы

Ахметова Айдана Абатқызы

Вагапова Зарина Мансуровна

Елшибекова Фарида Алимбаевна

Жетилгенова Дина Набиевна

Жумагулова Асель Акылбековна

Нурмуханова Мереке Ерлановна

Райымбаева Нурбике Сабыркуловна

 

№47 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 73

Ақтөбе гуманитарлық колледжі, телефон: 8 (7132) 57-91-97

 

Алишева Жанара Куаныковна – төраға

Тюлюкбаева Гульмира Кубайдуллаевна – төраға орынбасары

Тарасова Анжелика Анатольевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Кургамбаева Айгуль Сагиновна

Михайловская Зоя Ивановна

Сарин Утеген Жетибаевич

Тлегенова Бакытгуль Магзупаевна

 

№48 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 25А

№28 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-81-09

 

Баймагамбетова Айгуль Амангельдиевна – төраға

Жусупова Гульсара Абдоллаевна – төраға орынбасары

Элекова Дана Туребековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Гончаренко Светлана Васильевна

Досанова Аяулым Әділбайқызы

Жанешова Айнагуль Ундагановна

Мадарова Индира Саматовна

                                                                                                                  

№49 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 75 А

№20 орта жалпы білім беру мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132) 74-90-40

 

Дарибаева Бактылы Базарбаевна – төраға

Гайнадуллина Шолпан Назаровна – төраға орынбасары

Кульниязова Назым Талғатқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Куанышева Гүлнәз Серікқызы

Туремуратова Асемгуль Сериковна

Хайрова Акерке Шамшадиновна

Хамзина Гульжан Минуллаевна

 

№50 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 75 А

№20 орта жалпы білім беру мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132) 74-90-42

 

Жетыгарина Тати Зайнуловна – төраға

Акназарова  Асем Жеткеншековна – төраға орынбасары

Мулдашева Роза Саматовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аяпбергенова Динара Жеткеншековна   

Байжанов Алдияр Азаматович

Мухитов Азиз Мухамедулы

Накипбекова Баян Бакитбеккызы

 

№51 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі,10

Ақтөбе индустриалды-кәсіптік колледжі, телефон: 8 (7132) 44-77-02

 

Жакбарова Гулим Сандыбаевна – төраға

Кыдралина Ботагоз Ликсановна – төраға орынбасары

Боранбай Гүлжан Иманқұлқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекбаулина Гульнара Каржаубаевна

Каласова Райгуль Жарасовна

Кубышева Гулайым Кыдыровна

Куспаева Гульбахыт Мураткалиевна

Романова Айнұр Әлібекқызы

Түгелова Тойдық Бекішқызы

 

№52 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сәңкібай батыр даңғылы, 20А

«Қоғамдық келісім» КММ, телефон: 8 (7132) 55-80-85

 

Агниязов Нурхан Сабиржанович – төраға

Азиев Есенбол Амангелдиевич – төраға орынбасары

Сағын Нұрлыгүл Нұржігітқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жасанов Шынтас Көңілхошұлы

Жетібай Жанболат Мұратұлы

Жолдыбаева Жанна Абаевна

Қартбаев Мейрамбек Маширикбаевич

Сәбитбаев Абзал Сәбитбайұлы

Токмурзина Айгуль Есенгалиевна

Тыныш Ақжан Кәдірбайұлы

Удин Ертау Сакиевич

 

№53 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 267

Ақтөбе политехникалық колледжі, телефон: 8 (7132) 56-03-52

 

Умбетбаев Кайрат Досжанович – төраға

Тулегенов Талгат Ирбулатович – төраға орынбасары

Кобдабаева Ботакуз Жадигеровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Адилканова Гулдана Базаркожаевна

Алдиярова Айзат Әкімжанқызы

Асабаева Лязат Биктыбаевна

Байжанова Рауза Набиевна

Кайрбекова Гульмира Жалгасовна

Куйкенова Алия Серкалеевна

Нурфайзова Гаухар Утягалиевна

Турланова Жанар Жумажановна

 

№54 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Қ.Сәтпаев көшесі, 13

№23 орта мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132) 45-83-20

 

Касымова Алия Танатаровна – төраға

Калдыгулова Самал Сагыновна – төраға орынбасары

Тажимбетова Айслу Амангазиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Агайдарова Мирамгуль Амиржановна

Доскина Гульмира Миржановна

Елпаш Әлия Жандосқызы

Кусатаева Айна Мукатовна

Қасымқызы Толқын

Мирзагалиева Гульжан Адиловна

Назарбаева Гульсана Насеновна

Сарина Гульжан Сергеевна

 

№55 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әлия Молдағұлова даңғылы, 34

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті, телефон: 8 (7132) 97-24-24

 

Рскалиев Жасулан Шамгонович – төраға

Шаимов Эдил Амерханович – төраға орынбасары

Абдуллина Алия Едиловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бақтыбаева Жұлдыз Нұрланқызы

Берниязова Индира Капановна

Ергалиева Акмарал Жомарткызы

Ескалиева Салтанат Бахитовна

Жумабаев Руслан Идельбаевич

Кушкумбаева Лаура Жумажановна

Маденова Жанат Мергалиевна

Танатар Архат Сабыркерейұлы

 

№ 56 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 68

М.Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медициналық университетінің бірінші корпусы, телефон: 8 (7132) 56-71-64

 

Мухамбетгалиева Алима Кенжегалиевна – төраға

Бисенгалиев Сактапберген Уалиевич – төраға орынбасары

Алмышова Жанаргүл Еркінбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Берік Асылхан Сарсенұлы

Дуанбеков Асылхан Амирханұлы

Науанов Мирлан Сакенович

Оразаева Гүлдана Ибраймқызы

 

№57 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі, 144 А

№24 лингвистикалық мектеп-гимназия, телефон: 8 (7132) 44-55-58

 

Ешмухамбетова Галия Агимбетовна – төраға

Жонисова Айжан Салимгереевна – төраға орынбасары

Кокаманова Роза Рахимовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ғалиев Қолғанат Қайратұлы

Жолтаев Толыбай Абылаевич

Марат Ажар Маратқызы

Садакбаева Актолкын Арыстановна

 

№58 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі, 154А

№3 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 98-11-82

 

Ержан Бақытбек Диханбайұлы – төраға

Куттыбаева Ляззат Талгатовна – төраға орынбасары

Айдаубаева Айнагуль Амантаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмагамбетова Лиза Жараскановна

Дошумова Гульжанат Кабийдуллаевна

Мамутова Гульнар Утемисовна

Сариев Ербол Абилгазиевич

 

№59 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі, 154А

№3 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 98-11-81

 

Халетова Дина  Кашкимбаевна – төраға

Такаева Айгерім Қалмырзақызы – төраға орынбасары

Утекеева Ару Ериковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жаронкина Ирина Викторовна

Кантарбаева Анар Бахтжановна

Орынбаев Ақылбек Кәдіржанұлы

Фролов Константин Владимирович

 

№60 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі,  101А

№19 орта мектебі,  телефон: 8 (7132) 55-08-70

 

Жұбанышева Айнұр Тыныштыққызы – төраға

Алибаева Динара Челкаровна – төраға орынбасары

Масабаева Индира Базарбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жарқынбаева Назерке Саматқызы

Назаров Кайрат Амангосович

Кубашева Сима Курмангазиевна

Тыныштық Гүлзира Абайқызы

Сырлибаева Гульсана Куанышбаевна

Тлеубергенов Арман Исламович

 

№61 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі, 101А

№19 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-03-69

 

Шабаров Жомарт Мырзабекұлы – төраға

Жанбиршиева Алма Хамитовна – төраға орынбасары

Елтезерова Нурсулу Аслановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аяпбергенова Светлана Муратовна

Мырзағұлова Елдана Жеңісқызы

Несмашная Евгения Леонидовна

Таласбаева Айгерим Сакенкызы

Ульянова Марина Викторовна

Хасенова Сабила Орынбасаровна

 

№62 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 100А

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік

университетінің оқу корпусы,

 телефон: 8 (7132) 71-74-38

 

Баянов Қанат Үдеуұлы – төраға

Сарсенбаева Сагыныш Калидоллаевна – төраға орынбасары

Бультенова Гульнара Кожабергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ажгереев Букенбай Иргалиевич

Ергалиева Гулжанар Сейлхановна

Измуратова Жанар Дербисалиевна

Искакова  Жаксыгуль Сериковна

Нұрманов Ғайса Меңдібайұлы

Табинбаева Гульнур Муратовна

 

№63 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 100А

Қ.Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік

университетінің оқу корпусы,

телефон: 8 (7132) 56-28-25

 

Ермухамбетова Гульден Сатыбалдиевна – төраға

Майлыбаева Анара Саветовна – төраға орынбасары

Утиева Шолпан Қажымұратқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жолмырзин Мереке Торежанович

Картеменов Дамир Максатович

Калыбаева Айнур Жакыповна

Кульжанова Шарапат Мухамбет-Рашидовна

Ли Инна Климентьевна

Насыров Руслан Табрисович

Сагндыкова Гульзия Аманкуловна

Үмбетова Нүргүл Тәңірбергенқызы

 

№64 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Е.Тайбеков атындағы көшесі, 10

№4 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 71-25-36

 

Шуйтенов Сабит Жексенбаевич – төраға

Қойшыбаев Қайрат Жарасқанұлы  – төраға орынбасары

Макешева Асенгалум Саборовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдашева Орынай Есжанқызы

Аманғали Сәтжан Серікұлы

Әбдіразақова Гүлсая Уәлиханқызы

Жансейтова Гүлдидар Мұратбекқызы

Карабаев Әділхан Мықтыбайұлы

Көбейсінова Айида Жайықбайқызы

Кұдабаева Самал Шәріпқызы

Тыныштық Мадина Мадиқызы

 

№65 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Александр Алексеевич Гришин көшесі, 5

«Ақтөбе сервис колледжі» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 53-32-79

 

Мулдагалиев  Бакыткерей Лукпанович – төраға

Исабаев Самат Сагитович – төраға орынбасары

Садыкова Ботагоз Серикбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтбаева Айнур Ильясовна

Аккулов Танатар

Бутагарин Акдаулет Зайнуллович

Қуанышбайқызы Зәмзәгүл

Саденова Гулдана Сарсенгалиевна

Туремуратова Гулжамал Ураловна

 

№66 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ғизат Ибатұлы Ибатов атындағы көшесі, 53

«№18 «Гаухар» мектепке дейінгі ұйымы» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 51-32-48

 

Есенаманова Гаухар Алматовна – төраға

Өтесінова Бану Хасанқызы – төраға орынбасары

Конырова Нурсауле Мыктыбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бозанова Ардақ Амангалиевна

Рахимова Әмина Шаһидоллақызы

Жанзақ Ләззат Ақылбекқызы

Себенова Акыл Сериковна

 

№67 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Е.Тайбеков атындағы көшесі, 10

№4 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 71-25-36

 

Узакпаева Алмагуль Мратовна – төраға

Берғалиева Фариза Орынбекқызы – төраға орынбасары

Бақытжанова Сағыныш Жолдасқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аймагамбетов Смагул Талгатович

Аюпов Есимжан Амиржанович

Байкубенов Аманбек Василийұлы

Есеналиева Дәмегүл Оразбайқызы

Калжанова Эльмира Мухитовна

Тлегенова Айнагуль Куанышкаликызы

Хамзин Айсабек Амангосович

Шакаева Марина Вячеславовна

 

№68 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 293А,

№39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі, 

телефон: 8 (7132) 73-03-57

 

Кисикова Акгул Мырзабековна – төраға

Сеитова Малика Жанболатовна – төраға орынбасары

Уразалина Гульзия Шолтаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Антонина Татьяна Викторовна

Тлеубергенов Арслан Қанатұлы

Калсаева Айжан Кошмаховна

Нұрғали Аққиян Молданиязқызы

Нұржанова Меруерт Мухамбетәлиқызы

Ондасынов Азамат Русланұлы

Урумбаева Виктория Вячеславовна

Шыңдаулова Тілектес Төрағазықызы

 

№69 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 291А,

жалпы орта білім беретін №17 мектеп-гимназия,

телефон: 8 (7132) 46-04-63

 

Амангельдина Гаухар Бауыржанқызы – төраға

Байжарикова Асем Ахметовна – төраға орынбасары

Адаева Молдир Якудакызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдиханова Сезим Жанабаевна

Базарова Мария Маратовна

Жалимбетов Канат Куанышевич

Зайнуллина Айнұр Ренатқызы

Иламанова Мулдир Абдисахиповна

Кожамуратова Алия Анкысыновна

Сагиев Алихан Калдымуратович

Сагынтаев Алим Берикбаевич

 

№70 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 273Б,

үш тілде оқытатын №21 орта мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132) 73-05-74

 

Тойшыманова Маржанкул Кенешбаевна – төраға

Камбарова Салтанат Аманжоловна – төраға орынбасары

Тагиберген Жайна Тагибергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтмаганбетов Жанболат Оспанович

Аман Ернұр Серікұлы

Дайтова Нурбану Жанболатовна

Джаукенова Алия Байгазиевна

Дугаев Ерболат Маратович

Елшибаева Айнур Есентаевна

Нотанова Жанат Ибадуллақызы

Таганова Акгуль Тулегеновна

 

№71 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 273А,

№27 орта мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132) 44-58-92

 

Тулемисов Дауир Пангалиевич – төраға

Кожевников Алексей Геннадьевич – төраға орынбасары

Буркутова Ляйля – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амантай Жадыра Бейбітқызы

Байтұр Батырбек Қазбекұлы

Дисмурзова Жанат Ажибаевна

Даулетияр Бақыт Асқарұлы

Икрамшина Гульжанар Болатовна

Мубаракова Акгуль Алтаевна

Отарова Айдана Бердімұратқызы

Ұзақбаева Жақсыгүл Бекбергенқызы

 

№72 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Александр Алексеевич Гришин көшесі, 72, корпус 3,

№1 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-81-80

 

Биманов  Аян Туребекович – төраға

Ракишева Анара Арыстангалиевна – төраға орынбасары

Байдаулетова Гулжайна Адилбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдиев Айтас Шинкистауович

Әзбергенов Төлеген Жетесұлы

Белозерова Марина Викторовна

Калмагамбетова Гулжамила Шинтасовна

Мырзадилова Әсем Сәлікқызы

Сапина Аружан Талғатқызы

 

№73 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Александр Алексеевич Гришин көшесі, 72, корпус 3,

№1 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-81-82

 

Ниятова Калима Тажгалиевна – төраға

Тартанова Галина Анатольевна – төраға орынбасары

Унгарова Самал Утемураткызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әділжанов Сырым Бақыткелдіұлы

Бекбосынов Айсұлтан Сақытжанұлы

Бунтакова Елена Юрьевна

Джайлиева Алмахан Аминовна

Мамбетова Бактылы Конкабаевна

Оңайбаева Арайлы Айбатқызы

 

№74 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Нағым Қобыландин көшесі, 25

Ақтөбе қаласының Полиция басқармасының әкімшілік

тәртіпте қамауға алынған тұлғаларға арналған арнайы қабылдағыш,  телефон: 8 (7132) 72-99-01

 

Тлеумаганбетов Ануар Тасболатович – төраға

Утепов Жасулан Алпысбаевич – төраға орынбасары

Уразалиева Самал Коянбаева – хатшы

Комиссия мүшелері:

Мусагалиев  Ануар  Амангельдинович

Өтегенова Жанар Удешқызы

 

№75 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 306А,

№7 арнайы (түзету) мектебі, телефон: 8 (7132) 51-78-67

 

Енсепов Бауыржан Алыбаевич – төраға

Акулинина Елена Ивановна – төраға орынбасары

Шаненова Гульдана Ермековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдабергенова Гульнар Утесиновна

Ахметбаев Акылбек Семетеевич

Бектенгалиева Гулзия Хайруллаевна

Демежанов Темирлан

Жаксылыков Рустем Айтбайулы

Рыскулова Гульмира Жексеновна

 

№76 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

312-атқыштар дивизиясы даңғылы, 44,

«KEGOC» АҚ «АҚТӨБЕ ЖЭТ» филиалының әкімшілік ғимараты,

телефон: 8 (7132) 95-32-65

 

Естлеуова Акмарал Сагадатовна – төраға

Есекеева Асел Бакытбековна – төраға орынбасары

Шуренова Әсел Баймуқанбетқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аминов Нуржан Тулегенович

Аминова Ақторғын Бекмұратқызы

Әбілдаев Бағлан Берікұлы

Каракойшин Жарас Коркитович

Мырзалин Жанибек Бактыбергенулы

Нагиева Динара Нуржановна

Нурманов Муратбек Маратович

Рахимова Сания Рахимовна

 

№77 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 50

«Қалалық оқушылар Сарайы» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 56-00-23, 54-06-90

 

Шакенова Айгуль Маратовна – төраға

Рожкова Венера Равильевна – төраға орынбасары

Суликанова Акмарал Болатовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амангелдина Бұлбұл Мейрамбекқызы

Кужаков Галымжан Бауржанович

Саранова Юлия Владимировна

Сармантаева Айнур Бердибековна

Трнабаева Эльвира Адыльгаликызы

Уракова Нурлан Иганбергеновна

 

№78 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Көктем тұрғын үй алабы,

Бөкенбаев Малкеждар көшесі, 15,

№50 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-05-82

 

Кудайбергенова Мирамкул Аягановна – төраға

Махмудова Рима Махсотовна – төраға орынбасары

Жалимбетова Алмира Даировна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байсеркешов Багдат Мамбеткаримович

Жумагазин Нурболат Мукатаевич

Имашева Нуржамал Таласбаевна

Исмагулова Сандугаш Алпысовна

Мустафина Айнур Сериковна

Нуралы Жансая Ергенқызы

Орынбеков Мереке Сергазиевич

Туремуратова Мая Алпысбаевна

 

№79 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 1 А

«Ақтөбе облыстық фтизиопульмонология орталығы» МКК

 телефон: 8 (7132) 21-04-02

 

Кулдеева Нурлыгул Зинуллаевна – төраға

Жалимова Оразкуль Аманжоловна – төраға орынбасары

Нурмухан Динара Бисембиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Исаева Әсемгүл Зейнуллақызы

Кубайдуллина Бибит Зейнуллаевна

 

№80 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Оңтүстік-Батыс-1 тұрғын үй алабы, Промзона кварталы, 471В,

«Облыстық перинаталдық орталығы» МКК,

телефон: 8 (7132) 24-95-88

 

Алмагамбетова Акшолпан Куандыковна – төраға

Жангазиева Лаура Булегеновна – төраға орынбасары

Нажмадинова Жупар Бурангелеевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Калиева Лаура Бериковна

Танатова Саним Науризбаевна

 

№81 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Шернияз Жарылғасұлы көшесі, 59,

«Облыстық тері-венерология диспансері» МКК,

телефон: 8 (7132) 21-11-53

 

Рафиков Мансур Раильевич – төраға

Топалова Гульназ Кадарбаевна – төраға орынбасары

Бисенбаева Айгуль Алмагазиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Батрашова Улмекен Даировна

Даукеев Кайрат Галиевич

 

№82 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Хиуаз Доспанова атындағы көшесі, 36,

«Апаттар медицинасының темір жолдар госпиталі» АҚФ –

Ақтөбе темір жол ауруханасы, телефон: 8 (7132) 97-50-74

 

Юсубалиев Олжас Вадимович – төраға

Галуца Болат Леонтьевич – төраға орынбасары

Абдрахманова Сагыныш Сатиповна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байдаулетова Алтын Бопегалиевна

Жалмуханбетова Зинеп Сагитовна

 

№83 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Мир даңғылы, 43,

«Облыстық клиникалық инфекциялық ауруханасы» МКК, телефон: 8 (7132)  50-08-95

 

Нуртдинова Алия Салимовна- төраға

Сарбасова Бибигуль Кереевна – төраға орынбасары

Ахметова Бакытгул Бимулдиновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Кулжанова Интар Сагидуллаевна

Лепесова Гульжанат Жалауовна

 

№84 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Пацаев В.И. көшесі, 7

«Жедел медициналық жәрдем ауруханасы» МКК,

телефон: 8 (7132) 54-76-65

 

Мендигалиева Салима Танимберлетовна – төраға

Мыржакупова Гулназ Амангелдиновна – төраға орынбасары

Жумина Ания Камалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жиеналина Жанар Ырысбаевна

Лунгол Татьяна Михайловна

 

№85 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы, 8

М.Оспанов атындағы Батыс Қазақстан Мемлекеттік медицина университетінің медицина орталығы,

телефон: 8 (7132) 53-42-07

 

Бакытжанов Габит – төраға

Кубенова Кульпаршан Ивановна – төраға орынбасары

Ермекқалиева Назерке Талғатқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Каржауова Айгуль Казбековна

Курбикова Гульнара Кашетовна

 

№86 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы, 322                              «Ақтөбе облыстық наркологиялық диспансері» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 53-42-97

 

Шонтыков Амандык Арунович – төраға

Есенбаева Куляш Сагеновна – төраға орынбасары

Уразалина Айгуль Сулейменовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байбактина Гульшат Аманкелдиевна

Бекбергенова Алия Жексенгалиевна

 

№87 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет-батыр көшесі, 39

«Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының

6655 әскери бөлімі» РММ

телефон: 8 (7132) 26-04-27

 

Болкебаев Гани Аманкелдиевич – төраға

Салимжанов Азамат Канатович – төраға орынбасары

Баймурзина Алтыншаш Балтабайкызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекболатов Абылай Абенович

Максотова Гульмира Жемгалиевна

 

№88 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы, 8Е

«Ақтөбе медициналық орталығы» МКК,

телефон: 8 (7132) 53-42-48

 

Абдреева Багытгуль Кайровна – төраға

Уканова Лиза Сайлаубаевна – төраға орынбасары

Танатова Зульфия Кудайбергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жапарова Айгуль Калиевна

Макешева Талшин Кайрденовна

 

№89 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Павлов көшесі, 3,

«КА-168/1 мекемесі» РММ, телефон: 8 (7132) 77-82-46

 

Салкимбаев Руслан Муссаевич – төраға

Тулегенов Руслан Мухамбетрахимович – төраға орынбасары

Нұрболатқызы Ақмарал – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдияров Исламбек Радикович

Панабек Арман Баймұратұлы

 

№90 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Сазды тұрғын үй алабы, Дарын көшесі, 1

Сазды орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-02-04

 

Унгарбаева Светлана Ерахметовна – төраға

Смаилова Самал Муратовна – төраға орынбасары

Возниковцева Оксана Николаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Асанбаева Шолпан Сайлауовна

Дүйісбеков Ерқанат Сайлауұлы

Тулеубаева Самал Жолмырзаевна

Умирбаева Мария Утебаевна

 

№91 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Пригородное тұрғын үй алабы,  Бейбітшілік көшесі, 4

Пригород орта мектебі, телефон: 8 (7132)  73-02-38

 

Умирзакова Шолпан Кушербаевна – төраға

Туркменбаева Алима Азижановна – төраға орынбасары

Дзюба Галина Александровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амандыкова Гульжан Хаббасовна

Крутень Алла Леонидовна

Махамбетова Жадыра Алматовна

Сагиева Айнур Куттымуратовна

 

№92 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Садовое тұрғын үй алабы, 64

№54 негізгі мектебі,  телефон: 8 (7132) 73-04-62

 

Омаргалиев Талгат Шонайбаевич – төраға

Асанова Ботагоз Тлепбергеновна – төраға орынбасары

Капанова Эльвира Жарылгасовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтуғанов Аслан Орналыұлы

Дошпанова Татьяна Владимировна

 

№93 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ақшат тұрғын үй алабы, 64 Б

№67 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-03-62

 

Байдрахманова Нуржамал Сайлауовна – төраға

Махмутов  Бердибек Нажипович – төраға орынбасары

Былкаиров  Роман Амангельдиевич – хатшы

Комиссия мүшелері:

Карасаев Ерлан Султансихович

Мұратқызы Айсана

 

№94 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Кеңес Нокин тұрғын үй алабы, 3В

Ақтөбе Жоғары ауылшаруашылық колледжі, телефон: 8 (7132) 99-42-60

 

Айтекова Дамегуль Сагибергеновна  – төраға

Мустафина Рима Мухтаровна – төраға орынбасары

Тәжібай Аслан Алпамысұлы – хатшы

Комиссия құрамы:

Атраубаева Гульбагда Казихановна

Садықова Гүлшат Бақбергенқызы

Хайруллина Дамен Мубиновна

Мырзатаева Багдагуль Молбаевна

 

№95 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Кеңес Нокин тұрғын үй алабы, Мичурин көшесі, 31

Благодар орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-02-36

 

Султанова Асель Утегеновна – төраға

Есиркепова Улмекен Жаулыбаевна – төраға орынбасары

Елшибаева Ботагөз Жаңабайқызы – хатшы

Комиссия құрамы:

Аяғанов Мамырбек Жаңабайұлы

Елтай Замира Даниярқызы

Жалмагамбетова Альбина Абайкызы

Кундыбаева Кулбагира Такеновна

Нұрғалиева Амангүл Айжарыққызы

Тулебаев  Жасағанберген  Қонысұлы

 

№96 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қызылжар тұрғын үй алабы, 730А,

Мұқағали Мақатаев атындағы №73 жалпы білім беретін орта мектебі

телефон: 8 (7132) 45-82-38

 

Жайтакова Ботагөз Түлепкерейқызы – төраға

Қаржаубаева Бақытгүл Байменшеқызы – төраға орынбасары

Айтуганова Жулдыз Жиенбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бакыткереева Асима Бакыткереевна

Бекова Гульжайна Киршановна

Тауманова Жайнагуль Сериковна

Турекулова Айман Туребековна

 

№97 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Бекқұл баба тұрғын үй алабы, 79Б құрылыс

№76 жалпы орта білім беретін мектебі,

телефон: 8 (7132) 74-90-69, 74-90-68

 

Құрман Юрий Темірбайұлы – төраға

Назарбаев Нурболат Кайназарович – төраға орынбасары

Жұбаниязова Іңкәр Мерекеқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жубаниязов Канибек Адилжанович

Султанов Мырзасейт Куандыкович

 

№98 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Белогорка тұрғын үй алабы, Жауқазын көшесі, 11

Белогор негізгі мектебі, телефон: 8 (7132) 73-01-68

 

Жуматаева Нурсауле Августовна – төраға

Кумашева Гульнар Коблановна  – төраға орынбасары

Махамбетова Назерке Ерболатқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Мажитова Жайнагуль Жаксыгалиевна

Шалухина Галина Евгеньевна

 

№99 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ақжар-2 тұрғын үй алабы, 2

Мәлік Ғабдуллин атындағы №70 орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 71-29-76

 

Кудайбергенов Дабылбек Ниязбекович – төраға

Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич – төраға орынбасары

Орысбай Аягөз Орысбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Азаматова Алмагүл Утегеновна

Базарова Инжу Нурсултановна

Бижанова Айзат Амантаевна

Қыстаубаева Жеңісгүл Құрманғазықызы

Скаков Алтынбек Бакытович

Мустафаев Азамат Нурыллаевич

Муфтаков Аскар Есенович

Төлегенова Науат Нұртайқызы

 

№100 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, Н.Байғанин көшесі, 2А

М.Арын атындағы Қарғалы қазақ орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-02-41

 

Жанайдаров Жасулан Туремуратович – төраға

Калапбергенова Бибинур Жалмуханбетовна – төраға орынбасары

Арыстанова Эльмира Мергалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтбаев Асылбек Коптилеуович

Баймагамбетова Алтынгуль Нагашибаевна

Ержанов Шынтас Ержанұлы

Нурсултанов Серикбай Батиканович

Саришанова Сая Бериковна

Идрис Мерейбек Бақтыбайұлы

 

№101 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, Қ.Сәтпаев көшесі, 38

№53 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-02-47

 

Жанина Гулнар Батесовна – төраға

Аяш Нүргүл Нәрешқызы – төраға орынбасары

Тлеубаева Карашаш Нуроллаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмурзаева Мадина Мейрамбайқызы

Альжанова Жанаргуль Сериковна

Балаушина Айсулу Беркимбаевна

Құлынтай Айнұр Серікқызы

Мамилина Арайлым Темірәліқызы

Сандыбай Досымхан Пердеханұлы

Сарина Айслу Тынштыковна

Сокруп Айгуль Жаксылыковна

 

№102 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, Қ.Сәтпаев көшесі, 52А,

№1 Ақтөбе қаласының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі,

телефон: 8 (7132) 99-51-34

 

Тулеуов Бакдияр Музапарович – төраға

Абдуллина Гульбану Сатимовна – төраға орынбасары

Ешимова Эльмира Есеевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айдарова Раушан Амангельдиновна

Айткалиева Жазира Сансызбайкызы

Елеуов Турлан Ескендирович

Нургалиева Лаззат Парахатовна

Сейтжан Айгерим Сериковна

Танабергенов Тимур Каиржанович

                                                 

№103 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жарық тұрғын үй алабы, 1Г

Ақтөбе орта мектебі, телефон: 8 (7132) 41-10-06

 

Қаламов Ғазиз – төраға

Бабаниязов Жанат Садуакасович – төраға орынбасары

Шынбаева Асель Серикбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Арзакулова Гульмира Тлеубаевна

Габдрахманова Гульшат Унгаровна

Досмагамбетова Гульмира Туребековна

Задворная Анна Вячеславовна

Курмангазина Карлыгаш Тулеугалиевна

Кубатаева Арайлым Сериковна

Наурызбаева Айнур Бақытжанқызы

Тарғынұлы Дулат

 

№104 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Құрашасай тұрғын үй алабы, №400

Ақтөбе қаласының №58 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-01-49

 

Жолдасов Аманкелди Жоламанович – төраға

Койшигулова Жанар Тугельбаевна  – төраға орынбасары

Ерболова Айсәуле Мұханбетжанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Калыбаев Куаныш Анесович

Мендигалиева Айнагул Даденбаевна

Сегизбаева Айгуль Жоламановна

Тлеубаева Гуляра Рахымовна

 

№105 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы,

«Жастар» шағын ауданы, 3 орам, 13А

Қаныш Сәтбаев атындағы орта мектеп-лицей, 

телефон: 8 (7132) 74-91-20

 

Уразалина Айжан Даулетовна – төраға

Досмагамбетова Маншук Капиятовна – төраға орынбасары

Аетова Назгуль Ойратовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бисенова Гулжанат Нугметовна

Есенбекова Жанар Сайновна

Жұмағанбетов Мақсым Рақұлы

Капина Айынкул Даулетовна

Кулов Мурат Ахметович

Муханбетов Куаныш Оралбаевич

Утениязова Майра Талгатбековна

Примак Любовь Анатольевна

 

№106 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, 

Гергиевка тұрғын үй алабы, 105

Ақтөбе қаласының №59 жалпы білім беретін орта мектебі,

 телефон: 8 (7132) 73-05-51

 

Шайхиева Алтын Назаргалиевна – төраға

Есенаманова Алия Сагинтаевна – төраға орынбасары

Ермагамбетова Диана Ергалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аманалина Гулжан Аманалықызы

Амамбаева Айгуль Зайдуллаевна

Бақыт Лиза Қуанышбекқызы

Горевая Наталья  Васильевна

Дуйсенбаева Гульшат Адилгалиевна

Казакова Татьяна Вячеславовна

Ұзақов Жандос Қалыбекұлы

Шакеева Акмарал Куандыковна

 

№107 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Өрлеу тұрғын үй алабы, 361,

Ақтөбе қаласының №57 жалпы білім беретін орта мектебі

Телефон: 8 (7132)  24-66-11

 

Ильясов Асылбек Кулболдыевич – төраға

Дилманов Тугелбай Каримбаевич – төраға орынбасары

Дайрабаева Бакыт Дуйсенбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Булекбаева Сандугаш Куанышевна

Досжанов Жанабил Умирзакович

Карибаева Айгул Сексеновна

Рыскалиева Гаухар Мукановна

 

№108 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Оңтүстік-Батыс-1 тұрғын үй алабы,

Халида Есенғұлқызы Маманова көшесі, 9

№10 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 45-81-60

 

Бексултанова Индира  Ибрайхановна – төраға

Иргалиев Ержан Уразгалиевич – төраға орынбасары

Сармыс Бақыт Қыдыралықызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Исмагамбетова Венера Конысовна

Каюпов Ержан Утегенович

Қуландиева Бибінұр Қуландықызы

Құрманғазина Гауһар Төлегенқызы

Рабаева Айгерим Шалкаровна

Рахметов Айдос Маратович

Рахымғалиева Толқын Нұрладинқызы

Себенова Алтын Сериковна

 

№109 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 31А

Ақтөбе құрылыс-монтаж колледжі,

 телефон: 8 (7132) 23-67-84

 

Ахметова Гаукар Койлыбаевна – төраға

Нуржанова Бахыт Олжабаевна – төраға орынбасары

Сактаганова Анаргул Амандыковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әбентаева Дина Мәженқызы

Барсай Дидар Алматқызы

Нұртуған Дана Диярқызы

Кабулова Гульфия Рахматиллаевна

Калдыгулова Назгул Амангосовна

Копабаева Арай Рамазановна

Турланов Талгат Сримович

Серікқалиева  Жұлдызай Әбдікәрімқызы

 

№110 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын ауданы, 92А

№35 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  73-03-27

 

Мурзагулова Сауле Мержакыповна – төраға

Уразбаганбетова Айгул Табыскановна – төраға орынбасары

Айдахмет Нұршашқан Абылайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Балымова Кенжегул Бакитовна

Буременко Любовь Викторовна

Қалдығарина Гүлдана Қайырғалиқызы

Сагандыкова Жемис Тыныштыковна

Скибина Ольга Эдуардовна

Утегул  Акмоншак Бейсембиевна

 

№111 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 98

№37 орта мектебі,  телефон: 8 (7132)  73-03-16

 

Назиков Ардақ Сырымұлы – төраға

Ахметова Жанна Жакешовна – төраға орынбасары

Айшуақова Гүлзат Серікқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Комарова Кулымкан Турсункановна

Мәдетхан Ақжарқын

Мұратқызы Жарқынай

Орынбай Маржан Тасболатқызы

 

№112 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын аудан, 37/1

№51 гимназия,  телефон: 8 (7132) 98-11-74

 

Нығымет Гүлдәурен Аманқызы – төраға

Мукашева Шынар Сабитовна – төраға орынбасары

Актамакова Анеля Маратовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдуллаева Меруерт Абилсейтовна

Аекенова Несибели Молдабековна

Биктурлин Алмаз Шенибаевич

Дарханова Гүлсезім Дарханқызы

Есенхан Айгерім Асланқызы

Маханова Алия Нурлановна

Сейтен Аружан Қуанышбекқызы

Тасмагамбетова Гульмира Булатовна

 

№113 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Балауса тұрғын үй алабы, А.Попов көшесі, 1

«Заречный тұрғын алабы мектеп-бақша кешені,

телефон: 8 (7132) 46-05-38

 

Сейлханова Шынар Амангосовна – төраға

Тургалиева Асем Алшыновна – төраға орынбасары

Муханбетова Жанат Бакытжановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтқұлұлы Ерқанат

Ақжарбай Мейірхан Мұратұлы

Алданазарова Латипа Демеуовна

Дүйсенбина Акбөбек Бекболатқызы

Кумісбай Назкен Серікқызы

Сақауова Айдана Нұрланқызы

Турланова Маягуль Абуталиповна

Шегембаева Жамиля Доскаеровна

 

№114 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы,

Қ.Сәтпаев көшесі, 72

№3 балалар музыка мектебі, телефон: 8 (7132)  99-51-73

 

Абдрахманова Айслу Бакткереевна – төраға

Алдашев Асылхан Маханшаевич – төраға орынбасары

Алиева Нурсезим Жидехановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абилдина Разия Саипеновна

Алпысбаева Альмира Кенжебековна

Амирова Жулдызай Айткаликызы

Ержанова Гульнар Тулкибаевна

Жалгасбаева Назгуль Баймуратовна

Куатов Тулеген Сейткереевич

Маратов Жанибек Албекович

Тажигулова Айгул Таженовна

 

№115 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Авиақалашық орамы, 23А

№29 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-03-54

 

Мухашев Есенай Ертостикович – төраға

Тофан Дмитрий Дмитриевич – төраға орынбасары

Ильчак Олеся   Николаевна – хатшы

Комиссия құрамы:

Анарбаева Марина Александровна

Аяпбергенова Эльза Борибаевна

Бугалаева Айман Берікқызы

Ермагамбетов Нурлан  Альмуканович

Ермоленко Ирина  Сергеевна

Кадирова Гулзира Жарасовна

Пяташева Виктория Валерьевна

Шаповалов Евгений Владимирович

 

№116 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 101-атқыштар бригадасы көшесі, 10А

Қазанғап атындағы балалар өнер мектебі, телефон: 8 (7132) 55-43-11

 

Құдайбергенов Жалғас Құдайбергенұлы – төраға

Жангасиева Самал  Айсагалиевна – төраға орынбасары

Мұхамбетқалиева Ақтоты Лескенқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алимбаева  Гульназ  Аманбаевна

Баймағанбетова  Баян  Еркінғалиқызы

Кусаинова Мая Бауыржановна

Лопатина Анастасия Игоревна

Сисенбай Мирас Мақсотұлы

Умбеталина Айнур Улукпановна

 

№117 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы,

Родниковый көшесі, 1, Есет батыр атындағы Ақтөбе облыстық мамандырылған арнайы көпсалалы лицей-интернаты,

телефон: 8 (7132) 98-60-09

 

Анесов Габит Рамазанович – төраға

Әдіманова Эльвира  Есенқызы – төраға орынбасары

Трумова Бакытгул  Тюлегеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аманшиева Дария  Жумажановна

Аргинбаева Сандугаш Нурлыбаевна

Әли Асылбек  Серікұлы

Бердимуратова Лида  Баксиыковна

Нуртазина Гаухар Ергалиевна

Пазылбеков  Нурхан Ашимханович

Советова Таншолпан Мақсатқызы

Тампенова Гулбану Нурмуханбетовна

 

№118 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қурайлы тұрғын үй алабы,

Есет батыр көшесі, 15А

Елек орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-01-97

 

Кукинбаев Самат Дауренбекович – төраға

Разаков Мирамбек  Тарыкбаевич – төраға орынбасары

Трумбетова Лязат  Дусиповна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Андакулова Мария Тимергалиевна

Бұхарбаева Эльвира

Жанбаева Зада Танатаровна

Таубаева Сандугаш Жулкарнаевна

 

№119 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Набережная көшесі, 78

№43 «Гүлдәурен» мектепке дейінгі ұйым» МҚКК,

телефон: 8 (7132) 40-56-66

 

Бурибаева Акмарал  Жалгасовна – төраға

Изтлеуова Сагира  Издыбаевна – төраға орынбасары

Ешмуханова Куралай Кайратовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байтүгел Алишер Болатұлы

Жаркынова Мария Джанталаповна

Жасакбаева Кенжегуль Хамзиевна

Жоламанова Марина Жомартқызы

Жумабаева Амина Жулбаевна

Ишмуратова Нуржамал Бауржановна

Калниязова Клара Кулбараковна

Ізтлеу Нұрболат Қайратұлы

 

№120 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын аудан, 37В

№56 жалпы орта білім беретін мектеп, телефон: 8 (7132) 45-82-41

 

Рахметова Мариямкуль Кожбановна – төраға

Елшибаев Урумбасар  Кожекенович – төраға орынбасары

Шорина Толганай  Шылбатыровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аққали Әліби Архимедұлы

Алтынсариева Эльмира Бейсеновна

Исмагулова Жанна Садыровна

Жұбанияз Салтанат Маратқызы

Карабалиева Дина Бауырбаевна

Кәрібаева Бақытгүл Әділбекқызы

Курмашева Венера Наурызовна

Нурмагамбетова Жанат Серикбаевна

 

№121 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Темірқазық көшесі, 79

Жұмабек Тәшенов атындағы №68 жалпы білім беретін орта мектебі

Телефон: 8 (7132) 45-83-65

 

Қайырбекова Саягүл Өмірзаққызы – төраға

Амирова Гулназ Айткаликызы – төраға орынбасары

Каримсакова Толсынай Талапбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алтынбаева Перизат Алтынбайкызы

Есқожина Майра Аманғалиқызы

Жулкерова Гульназ Шамильевна

Изтлеуова Шнар Базарбаевна

Кайыржанова Бакыт Кумаргалиевна

Кулданова Ильмира Сисенбиевна

Сембай Ақнұр Смағұлқызы

Тажибаева Жанат Жаксылыковна

 

№122 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Көктем тұрғын үй алабы,

Гуцало Александр Семенович көшесі, 1

«Казтрансойл» АҚ Батыс филиалыныңАқтөбе мұнай құбырлары басқармасы, телефон: 8 (7132) 74-53-87

 

Жанғалиева Шолпан Серікбайқызы – төраға

Сатмаганбетов Берик Жакыпович – төраға орынбасары

Абжанова Гульнара Аманжуловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әбіл Гүлзира Ерболатқызы

Елманов Айболат Абаевич

Қожамұрат Ғазиз Кенжебайұлы

Мәлік Раушангүл Орынбекқызы

Отарбаева Марина

Тульмаганбетова Айгуль Майдановна

Сактаганова Райхан Бердигалиевна

Сарсенбаева Мәдина Зымыранқызы

 

№123 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Жаңақоныс тұрғын үй алабы, Ленин көшесі, 25

Балалар шығармашылық үйі МКҚК,

телефон: 8 (7132) 99-79-23

 

Жаксылыкова  Сауел Мухамбетказиевна – төраға

Джапарова Бакытгуля Нурсултановна – төраға орынбасары

Муптишанова Гүлжанат Амангелдіқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Желмагамбетова Телектес Уразгалеевна

Ишниязова Гүлжанат Ерузаковна

Курмангазина Айгерим Адильханкызы

Лукпанова Гулмира Едигеевна

Мырзалина Гулден Рустемовна

Өмірзақова Гүлнұр Таменқызы

Сейтимова Айжан Амангельдиевна

Татаманова Гульнара Бисенгалиевна

 

№124 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Т.Н.Шевченко көшесі, 34

«№30 «Ұрпақ» мектепке дейінгі ұйымы» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 40-36-35

 

Сулейменова Айнұр Нұркенқызы – төраға

Темирбаева Индира Жаналиевна – төраға орынбасары

Тлешова Данагул Нуркеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аймұратова Сара Мәлікқызы

Аманжолова Ақмоншақ Рахимқызы

Ашықбаева Жарқыра Тағыбергенқызы

Байдосова Марал Тимергалиевна

Жубанышова Ақтоты Асқарбекқызы

Қуаныш Бағдат Нұрболатұлы

Сәндібек Мейрамбай Бердібайұлы

Тортаева Майра Асқарқызы

 

№125 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Нефтяников көшесі, 25

«№1 әлеуметтік қызмет көрсету орталығы»  КММ,

телефон: 8 (7132) 71-76-39

 

Нурушева Сан Калпакбаевна – төраға

Кипанова Айнур Саматовна – төраға орынбасары

Кушекова Айнур Серкебаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Смағұл Еламан Сұразғұлұлы

Таспенова Алмакуль Нурлановна

 

№522 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы, Есет батыр шағын ауданы, 11Б

«№50 «Алтын бесік» балабақшасы» МКҚК, 

телефон: 8 (7132) 92-01-75

 

Тукешова Лаззат Жумакановна – төраға

Сильбаева Малика Есегалиевна – төраға орынбасары

Шарапова Карылгаш Жанкелдиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әнди Әділет Елтайұлы

Баймурзина Гулсезим Тагибергеновна

Демеген Жантас Нұрпейсұлы

Кулшанбаева Жаудыркоз Мусагалиевна

Кушимова Индира Дуйсенбиевна

Нургожина Райгул Орынгалиевна

Талгатулы Бауыржан

Тлеу Гулмира Хайитбайқызы

 

№523 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы,Ақжар-2 тұрғын үй алабы, 1608А

№49 жалпы орта білім беретін мектеп,

телефон: 8 (7132) 45-82-51

 

Абжанова Асылай Алимбетовна – төраға

Нуримова Салима Маратовна – төраға орынбасары

Избасарова Мерует Жиенбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмағамбетова Мерует Есенбаққызы

Ергалиева Жанар Мейрамгалиевна

Жұбаева Айнұры Айқарақызы

Куанбаев Нурболат Асылбекович

Қойшыбай Жайнагүл Ғарифоллақызы

Марат Айкуним Мараткызы

Мұқанова Айжанат Бекболқызы

Тәжіғали Уәли Тәжіғалиұлы

 

№524 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, «Балауса» тұрғын үй алабы, 421Б

№46 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-04-69

 

Баймурзин Нурлан  Бакытжанович – төраға

Елеүкен Куаныш Байхатқызы – төраға орынбасары

Ыбырай Шынар Талғатқызы  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байтешев Бауржан Тлеужанович

Қалабаев Рахымжан Еркімбекұлы

Қуандық Зарина Саматқызы

Сүлейменова Жайнагүл Шалқарбайқызы

Тайбөрина Гүлнұр Әлібекқызы

Тукешов Наурызгали Сергазиевич

Тукешова Мендигул Темирбековна

Шаршбаев Рауан Сабитович

 

№525 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Д.А.Қонаев көшесі, 3Д

№8 орта мектеп, телефон: 8 (7132) 45-82-87

 

Жақсыбаева Айсұлу Берікқызы – төраға

Таубаев Нургали Нурыллаевич – төраға орынбасары

Айтмағанбетов Дәурен Лайықұлы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Дуйсенбин Есбол Кортпанбетович

Матаева Бакыт Зулхарнаевна

Мұсылым Гүлдана Сейлбекқызы

Убайтжанова Айсулу Амитжановна

Сәлімгерей Нұрғали Нұрланұлы

Нургалиев Талгат Жанабергенович

Тулегенов Нуржан Бауыржанович

Диханбаева Гүлжайнар Ерболқызы

 

№526 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын аудан, 37В

№56 жалпы орта білім беретін мектеп,

телефон: 8 (7132) 45-82-44

 

Наримбетова Гульнара Мухангалиевна – төраға

Жумагалиева Маншук Куанышовна – төраға орынбасары

Сагингалиева Гульназия Амангелдиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бабакулова Айша Сапаргалиевна

Батыргалиева Айгул Булатовна

Дандыбаева Марина Куатовна

Жалмагамбетова Жанат Жумагалиевна

Жандауова Махаббат Таңжарбайқызы

Издибаева Гульфия Сержановна

Иманова Алтынай Амангалиевна

Чен-Лен-Сон Алексей Антонович

 

№527 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, «Батыс -2» шағын ауданы, 24Б

«Достық» су спорты түрлерінен ОБЖСМ,

телефон: 8 (7132) 41-60-69

 

Нұралин Серікбол Мұхитұлы – төраға

Жарова Сагида Еламановна – төраға орынбасары

Бектурлиева Лэззат Амангельдиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алғабай Медет Асқарұлы

Джаппарова Айнур Ержановна

Мамышева Марьяш Нуртасовна

Муханова Агила Есмырзаевна

 

№528 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, «Оңтүстік-Батыс-1» тұрғын үй алабы,

Халида Есенғұлқызы Маманова көшесі, 9

№ 10 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 45-81-59

 

Ельбаева Назия Танатаровна – төраға

Джукетаева Ақгүл Райымбекқызы – төраға орынбасары

Қуандықова Рауан Жұмажанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амантаева Гүлжанат Мұхтарқызы

Елеусизова Толғанай Бекболатқызы

Мукашева Назгуль Нурдаулетовна

Темиралина Гульмира Иркуловна

 

№529 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы,

Ә.К.Құрғұлов көшесі, 19 Б

Қарғалы қалалық ауруханасы,

телефон: 8 (7132) 99-60-02

 

Иманбаев Кадирбек Сагинбекович – төраға

Әлайдар Әйгерім Кенесарықызы – төраға орынбасары

Тельманова Назым Тельмановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байменова Динара Романкызы

Демеубаева Сарыалка Турымтаевна

 

№530 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қызылжар тұрғын үй алабы, 730А,

Мұқағали Мақатаев атындағы №73 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 45-82-29

 

Мұқамбетжанов Артур Мұқамбетәзиұлы – төраға

Жұрмағамбет Қобылан Қалтайұлы – төраға орынбасары

Мунбасова Ляззат Аскаровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бүркіталы Азамат Мұратұлы

Кульжанов Аралбай Бурибаевич

Назарова Бакытнур Бердиевна

Самалұлы Берік

 

№531 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Есет батыр шағын ауданы, 12А

Дінмұхамед Қонаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі, 

телефон: 8 (7132) 71-26-02                               

 

Тажимишев Абзал Амантаевич – төраға

Касимов Есбол Нурланович – төраға орынбасары

Есенғұл Салтанат Аманғалиқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бердигалиев Бекбол Амангазиевич

Киынбаев Серик Куанышулы

Махамбетова Нұргүл Көбегенқызы

Мухтарова Гулбану Казмухановна

Мырзалина Гулсара Ауданбаевна

Садуова Гүлнаш Әбдіжәлелқызы

Утенов Болат Филанович

Хамит Саида Руслановна

 

№532 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Есет батыр шағын ауданы, 12А,

Дінмұхамед Қонаев атындағы жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 71-26-02

 

Черниязова Жанна Букенбаевна – төраға

Мұқамбетәзиев Аркен Мұқамбетәзиұлы – төраға орынбасары

Турежанова Нуршат Алпысбайкызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекниязова Эльмира Мусаевна

Болатов Әскербек Жігерұлы

Жұмахан Айбану Орынтайқызы

Истаева Айгерім Муратовна

Кадиркулова Нургазым Нурадиновна

Назарова Гульзира Ибадулловна

Талғат Әділет Талғатұлы

Пашанбай Ержан Сахиұлы

 

№533 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Акжар-2 тұрғын үй алабы, 451А

№45 жалпы білім беретін орта мектебі, 

телефон: 8 (7132) 74-91-13

 

Ешмағамбетова Алмагүл Қуанышбайқызы – төраға

Куркембаева Курманай Базарбаевна – төраға орынбасары

Рсмаганбетова Гулсезим Мараткызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әбденов Жасұлан Нұрлыбекұлы

Баймагамбетова Балауса Алмасовна

Кубаева Бекзат Бакытжановна

Мендыгалиева Динара Турумовна

 

№534 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Кірпішті тұрғын үй алабы, Кирпичная көшесі, 5

№18 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 44-58-74

 

Абылшеева Мадина Карахожаевна – төраға

Жанай Алишер Ыбырайулы – төраға орынбасары

Кощанова Гульжанат Мергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абубакірова Лала Болатқызы

Аминова Айнур Аманбековна

Амиядин Аманғали Тәжібайұлы

Әмит Аян Болатұлы

Балтурина Айсулу Каныбеккызы

Өтегенова Айзат Өтегенқызы

Картай Алтынгүл Қаныбекқызы

Сабанбаев Нұрдәулет Жаңабекұлы

 

№535 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жібек жолы тұрғын үй алабы, 784А

№61 жалпы білім беретін орта мектебі, 

телефон: 8 (7132) 73-02-29

 

Отарбаева Майра Мухидулаевна – төраға

Жарбусинов Ертай Серикович – төраға орынбасары

Орынбасарова Акерке Нурадиновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бимырза Райымбек Бимырзаұлы

Прмагамбетов Айбек Сериккалиевич

Сабыров Есет Куантаевич

Тайбөрин Әсет Сырымұлы

 

№536 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жібек жолы тұрғын үй алабы, 784А,

№61 жалпы білім беретін орта мектебі, 

телефон: 8 (7132) 73-02-29

 

Наубетова Лаура Камашевна – төраға

Сағындықәулеті Бек Назарұлы – төраға орынбасары

Мамбетжан Назгүл Бауыржанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жайханова Асел Каиргаликызы

Жаңаберген Нұрболат Зұлқарнайұлы

Кулмуханбетова Нургул Сериккызы

Талғарова Жаннұр Талғарқызы

 

№537 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ә.Смағұлов көшесі, 11А

«Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі Мемлекеттік инспекциясы Комитетінің

Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы»,

телефон: 8 (7132) 25-37-87

 

Тукбулатов Мурат Турарович – төраға

Картбаева Баршагуль Отановна – төраға орынбасары

Кулбаева Асем  Токтамысовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абилкаирова Куляш Каратаевна

Алдрапеков Азамат Рамазанұлы

Байжанова Назерке Исатаевна

Жолманова Айгерим Тобагуловна

Мусирова Айнур Темирбековна

Мурзатаева Айна Юлдагалиевна

Серикбаева Акбота Зейнетовна

Ташкараева Гулзат Нурлановна

 

№538 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Алматы ауданы, Сағи Жиенбаев көшесі, 129

Әлкей Марғұлан атындағы №71 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 74-91-06

 

Абилова Кенжегул Садуовна – төраға

Қуандық Інжу Қалыбекқызы – төраға орынбасары

Кунтуганова Асемгуль Абдрахмановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алпысбаева Гулбақыт Жанузаковна

Василиева Айгүл Максимқызы

Ермагамбет Гүльбакыт Кунтугановна

Рсмагамбетов Ербол Канымкулович

Садыкова Жанаргул Нургазиевна

Ысқақова Гүлмайра Мейрамбекқызы

 

№539 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Темірқазық көшесі, 79

Жұмабек Тәшенов атындағы №68 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 45-83-65

 

Сундетбаева Слушаш Бактемировна – төраға

Тойлыбаев Нариман Кыстаубаевич – төраға орынбасары

Намазбаева Гульмира Куандыковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амирбаева Жанна Русланкызы

Карабалиева Гульмира Максутовна

Нұрғалиев Өзеркін Молданиязұлы

Нұржанова Назгүл Құралханқызы

Сарыкулова Айнур Сагидуллаевна

Темирбекова Жулдыз Муратовна

 

№540 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сәңкібай батыр даңғылы, 249

Халықтық кеңсе ғимараты,

телефон: 8 (7132) 41-60-01

 

Ильясов Бахитбек Шудабаевич – төраға

Зинолла Жомарт Қамидоллаұлы – төраға орынбасары

Донешова Гаухар Алибековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдысугурова Рамина Зунашевна

Аманов Рустам Дастанович

Андирова Эльвира Койшыбаевна

Кеңесов Нұрсұлтан Кеңесұлы

Мәжит Фархад Рахатұлы

Сатыбалдин Нұрталап Нұржанұлы

Сисенова Клара Амангосовна

Сулейменова Алия Жайлаубаевна

 

№541 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тәуелсіздік даңғылы, 4А

Ұзақбай Құлымбетов атындағы №64 жалпы білім беретін орта мектебі. телефон: 8 (7132) 45-82-33

 

Кенжалина Райхан Жадігерқызы – төраға

Қади Күнсая Тәңірбергенқызы – төраға орынбасары

Кенжебаева Дина Шалабаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Искакова Шолпан Акынтаевна

Коптлеуова Майра Муратовна

Сабыр Ұлтуған Таубекқызы

Ідірісова Жадыра Жәнібекқызы

 

№542 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ораз Тәтеұлы көшесі, 3Б

Міржақып Дулатұлы атындағы

№63 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі

телефон: 8 (7132) 98-12-59

 

Картпагамбетова Дамели Койбаковна – төраға

Тажикенова Кунсулу Мамишовна – төраға орынбасары

Калиева Гулзат Едигеевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Агленкина Динара Сериковна

Бекмуханова Алтнай Кенисаровна

Бердімұратов Олжас Нұрлыұлы

Жанузаков Шынболат Беркинбаевич

Каликова Гульнара Мухамбетжановна

Мангибаева Карлыга Кадирхановна

Тобағабылов Нұржан Наганұлы

Токсанбаева Жанаргул Тулемисовна

 

№543 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ораз Тәтеұлы көшесі, 3Б,

Міржақып Дулатұлы атындағы

№63 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі

телефон: 8 (7132) 98-12-57

 

Тансыкбаева Акорик Сагырбаевна – төраға

Лекерова Айнур Ергалиевна – төраға орынбасары

Сейтимова Эльвира Сагинтаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Дайрова Насихат Кайраткызы

Даулетов Данияр Алдабергенович

Дюсембаев Бекболат Есенжолович

Ершеге Бану Қайратқызы

Кайдакова Жанат Бекболатовна

Кенжалина Айнагүл Үсенғазықызы

Космагамбетова Ляйля Адаевна

Қанатова Гүлназия Амандыққызы

 

№544 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жеңіс даңғылы, 5

№47 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 74-90-96

 

Ашыкбаева Жадырасын Шуиншалина – төраға

Козбагарова Маншук Жанбрбаевна – төраға орынбасары

Туменова Айнаш Жумагалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Андағұлова Гүлзада Сидағалиқызы

Байкенова Жанат Абибуллаевна

Бисенова Шолпан

Жаманова Нургул Мекешовна

Жилкибекова Макира Нурлаевна

Ибраев Канат Болатбекович

Кожахметова Венера Маликовна

Курманалина Ардак Кадировна

 

№545 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Жаңақоныс тұрғын үй алабы, Бірлік кварталы, 397Б,

№69 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 73-02-17

 

Абжалелова Айгул Амангельдиевна – төраға

Кенжебекова Гулистан Аюбаевна – төраға орынбасары

Рахметова Айнур Жалгасовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аманова Динара Жанабергеновна

Байзоллаева Эленора Байзоллаевна

Бисенов Серик Нугметович

Елеусизова Алмагуль Жумамуратовна

Кенжегалиева Гаухар Жақсылыққызы

Сарсепбаева Гульнур Пернебековна

 

№546 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сазды тұрғын үй алабы, 

Бауырластар-2 тұрғынүй алабы, 170А

Шәкәрім Құдайбердіұлы атындағы

№66 жалпы білім беретін орта мектебі

 телефон: 8 (7132) 74-91-24

 

Калыбаева Задагуль Боранбаевна – төраға

Тулегенова Сабила Жумабековна – төраға орынбасары

Доскабылова Гаухар Жардемгалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абаева Гулнур Кыдыралиевна

Жалғасова Несібелі Бақытқызы

Кусайнова Лаура Умирзаковна

Мекебаева Улжан Абилхановна

Нұрғалиева Гүлжахан Амангелдіқызы

Орынбаева Айнұр Қаржаубайқызы

Сагиева Камила Оразбаевна

Тілеуханова Ботакөз Тілеуханқызы

 

№548 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Есет батыр шағын ауданы (4-шағын ауданы),

Қызылжар орта мектебі,

телефон 8 (7132) 45-82-29

 

Нургалиев Рай Молданиязович – төраға

Косболова Жадыра Кдырбаевна – төраға орынбасары

Ескендірова Әсем Айсабекқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмурзаев Нұрлыбек Орынбасарұлы

Досова Эльмира Окаевна

Куандыков Бакыт Мухамбетбахиулы

Нәженова Марфуға Тәңірбергенқызы

Несипбаева Ляззат Аскаровна

Тыныштықова Ира Тыныштыққызы

Умаргалиев Мусабек Талгатович

Утениязова Алтын Аманкелдиновна

 

№549 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, 60 лет Октября көшесі, 70Б

ЭКСПО ғимараты, телефон: 8 (7132)  41-73-66

 

Сенгалиев Орал Таупихович – төраға

Кенжегарина Дидара Мухтаровна – төраға орынбасары

Капбасов Мейрім Мейірханұлы  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абуова Гулбаршын Қорғанбайқызы

Амитова Назерке Жәдігерқызы

Байниязова Айгуль Мухитовна

Сауанаев Манарбек Жантасович

 

№550 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, Матросов көшесі, 30 А

«Геолог» мәдениет үйі» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 98-64-57

 

Калиев  Сагынтай Ахметович – төраға

Умарова Гульсум Турениязовна – төраға орынбасары

Ноғаева Ақторғын Тастемірқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Акжигитова Кызгалдак Бактыгуловна

Ахаева Нагима Амангосовна

Ильясова Бақшагүл Темірханқызы

Искаков Жанибек Куанышевич

Калдыгарина Алия Ильясовна

Кожанова Куралай Мураткалиевна

Мусина Лаззат Киялбаевна

Өрікбаев Самғат Ильдусұлы

 

№551 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Алматы ауданы, Д.А.Қонаев көшесі, 3 Д

№8 орта мектеп, телефон: 8 (7132) 45-82-83

 

Машимова Багила Кайрушевна – төраға

Муканов Бауржан Нурланович – төраға орынбасары

Қонысбай Айнагүл Ғалымжанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ажимуратова Нурлыгул Жиенгалиевна

Аманшин Мақсот Біржанұлы

Досов Дәулет Жәнібекұлы

Карагулова Эльмира Муратбаевна

Мәліков Саламат Мәдиханұлы

Медетова Айнагуль Акимбаевна

Нуртаева Лаура Узакбаевна

Үмбет Мейрамбек Амантайұлы

 

№552 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Сағи Жиенбаев көшесі, 129

Әлкей Марғұлан атындағы №71 жалпы білім беретін орта мектебі

телефон: 8 (7132) 74-91-06

Ұлқабай Оразбай Жәдігерұлы – төраға

Қабдығалиев Шыңғыс Тұрғалиұлы – төраға орынбасары

Бахытжан Айнуур – хатшы

Комиссия мүшелері:

Атчыбаева Гулшат Жолдасбаевна

Аккузова Алия Елубаевна

Есалы Амангүл Ержанқызы

Мустафина Айнур Куаншибаевна

Сәдуақас Абзал Нұрланұлы

Тайман Арша Ордабекқызы

 

№553  сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бөкенбай батыр көшесі, 46,

№72 жалпы білім беретін орта ІТ мектеп-лицейі,

телефон: 8 (7132) 98-12-54

 

Салиш Салтанат Салишевна – төраға

Есенова Луиза Салимовна – төраға орынбасары

Сабурова  Ажар Бахтыбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әскербекұлы Өркен

Есенжолова Нурфия Алижановна

Кайназаров Нурканат Дулатович

Шуйтенова Нурзипа Мырзалиевна

Бахтыбаева Майра Кайраткызы

Курмангалиев Бактияр Ескендирович

 

№554 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Батыс-2 шағын ауданы, 43 Б

«№52 «Құлагер» балабақшасы» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 98-11-54

 

Биртаева Гулмира Сабитбековна – төраға

Лекерова  Базаргул Букейханқызы – төраға орынбасары

Бахиева Айгерім Саматқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекниязова Зайла Базарбаевна

Досмагамбетова Лейла Бексултановна

Еламанова Алия Хусаиновна

Кабылова Алия Сагинтаевна

Қазмағанбетова Айымкүл Әбілпаизқызы

Қармыс Бану Бибітқызы

Рабаева Акзат Шалкаровна

Тилекшиева Шынаргуль Болтабековна

 

№555  сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ораз Тәтеұлы көшесі, 5

Жекпе-жек сарайы, телефон: 8 (7132) 71-76-40

 

Джиембаев Алтынбек Байназарович – төраға

Кубенова Айгуль Амангельдиевна – төраға орынбасары

Әбдірахман Самырат Маратұлы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жақин Наурызғали Шындәулетұлы

Көбенова Индира Қанатқызы

Таженкулова Карашаш Бахитгалиевна

Шуканова Айгуль Каниповна

 

№556 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тәуелсіздік даңғылы, 4А

Ұзақбай Құлымбетов атындағы №64 жалпы білім беретін орта мектебі

телефон: 8 (7132) 42-82-35

 

Латып Алиби Турсынгалиулы – төраға

Алматова Гулшат Жолмырзаевна – төраға орынбасары

Сеилова Калампыр Изгиликовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бексултанова Гулназ Сериковна

Дубаева Омер-жан Утеугалиевна

Жеңісова Гүлназ Ақанқызы

Кенесова Лаура Орысбаевна

Нұрмұханова Назерке Ерболсынқызы

Садуов Есет Мухамедкалиулы

 

№557 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Батыс-2 шағын ауданы, 24Г

«Шығармашылық академиясы» МКҚК,

телефон: 8 (7132) 90-65-70

 

Карина Айгул Нуртасовна – төраға

Кенжалы Сәуле Кенжалықызы – төраға орынбасары

Улукпанова Лаззат Казихановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Зайлағи Мерлан Азаматұлы

Идрисова Гулдана Данабаевна

Козбагарова Жанат Даулетбаевна

Өмірғалиев Айбек Баубекұлы

 

№558  сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ағайынды Жұбановтар көшесі, 261А

№38 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132) 71-73-71

 

Қасен Назгүл Қайроллақызы – төраға

Тлеубергенова Бимаш Аклбековна – төраға орынбасары

Муса Жібек Ерболатқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Анетов Жомарт Кобенбаевич

Алжанов Ринат Маратович

Бердібекұлы Мейірбек

Кузбаева Эльмира Букенбаевна

 

№559 сайлау учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сәңкібай батыр даңғылы, 14/8

№48 жалпы білім беретін орта мектебі, 

телефон: 8 (7132) 45-82-15

 

Абуова Карлыга Когабаевна – төраға

Кулбасова Аманкул Мереевна  – төраға орынбасары

Сабыр Жадра Сабырқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айталиева Асылтас Ермековна

Арыстанова Молдир Булекбаевна

Ердәулетова Аянжан Серікқызы

Исбулаева Лаззат Бауржановна

Мырзаханова Бақытгүл Қадыраліқызы

Суйеуов Сисенбай Егизбаевич

ХАБАРЛАНДЫРУ

2022 жылғы 20 қарашада Қазақстан Республикасы Президентінің кезектен тыс сайлауы өткізілуіне байланысты, Ақтөбе қаласы әкімдігінде сайлаушылар тізіміндегі азаматтарды тексеру, сайлаушылар тізіміне енгізу немесе түзету енгізу, сайлау учаскелерінің орталықтары орналасқан жерін нақтылау мәселелері бойынша барлық қажетті кеңестер беретін Call-орталық жұмыс жасайтынын хабарлаймыз.

Call-орталықтың телефон нөмірі: 8(7132) 44-55-66

Call-орталықтың жұмыс уақыты: демалыссыз, сағат 8.00-ден 17.30-ға дейін.