Х А Б А Р Л А М А
Облыстық, қалалық және аудандық мәслихаттар депутаттарының, бұқаралық ақпарат құралдарының, саяси партиялардың, қоғамдық бірлестіктердің, басқа да коммерциялық емес ұйымдардың, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың сенім білдірілген адамдарының назарына
Облыстық сайлау комиссиясы Ақтөбе облысынан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау бойынша таңдаушылардың бірлескен отырысы 2020 жылғы 12 тамызда жергілікті уақыт бойынша сағат 10.00-де (тіркелу сағат 08.00-ден бастап), Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 90/б, «Өнер орталығы» ғимаратының конференц-залында өтетіндігін хабарлайды.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының талаптарына сәйкес дауыс беру күні дауыс беруге арналған пункт ашылған кезден бастап және дауыстарды санау кезінде дауыс беру нәтижелері анықталғанға дейін дауыс беруге арналған пунктте бір мезгілде әрбір кандидаттан сенім білдірілген бір-бір адамнан, қызметтік куәлігі мен редакцияның тапсырмасы болған кезде әрбір бұқаралық ақпарат құралынан бір-бір өкілден, Қазақстан Республикасының әрбір саяси партиясынан, өзге де қоғамдық бірлестігінен, басқа да коммерциялық емес ұйымдарынан бір-бір байқаушыдан қатысуға құқылы.
Қазақстан Республикасының саяси партиялары, өзге де қоғамдық бірлестіктері, коммерциялық емес ұйымдары байқаушысының өкілеттіктері оның тегі, аты, әкесінің аты көрсетіліп, жазбаша нысанда куәландырылуға тиіс. Бұл құжат байқаушыны жіберген ұйымның мөрімен расталады және ол байқаушының жеке басын куәландыратын құжатты көрсеткен кезде жарамды болады.
Қазақстан Республикасының саяси партиялары, өзге де қоғамдық бірлестіктері мен коммерциялық емес ұйымдарынан, сондай-ақ бұқаралық ақпарат құралдарынан дауыс беру күні өздерінің байқаушыларының (өкілдерінің) қатысатыны туралы алдын ала хабарлауы сұралады.
Облыстық сайлау комиссиясы.
ОБЛЫСТЫҚ, ҚАЛАЛЫҚ ЖӘНЕ АУДАНДЫҚ МӘСЛИХАТ ДЕПУТАТТАРЫНЫҢ НАЗАРЫНА!
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 26-бабының 2, 4-тармақтарына сәйкес облыстық сайлау комиссиясы Ақтөбе облысынан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау бойынша таңдаушылардың тізімін танысу үшін ұсынады.
Әрбiр таңдаушы таңдаушылар тiзiмiндегi өзi туралы деректердi тексеруге және тiзiмге енгiзiлмегенi, дұрыс енгiзiлмегенi, сондай-ақ тiзiмдегi таңдаушылар туралы деректерде жаңсақтық жiберiлгенi жөнінде шағымдануға құқылы.
Ақтөбе облысынан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау бойынша
Т А Ң Д А У Ш Ы Л А Р Д Ы Ң Т І З І М І
2020 жылғы 12 тамыз
№ | Таңдаушының тегі, аты, әкесінің аты | Туған жылы | Тұрғылықты
мекенжайы |
Ақтөбе облыстық мәслихаты
|
|||
1. | АЙТБАЕВА
Светлана Ермекқызы
|
1973 | Ақтөбе қаласы |
2. | АЙТЖАНОВ
Асхат Абдрахманұлы |
1962 | Ақтөбе қаласы |
3. | БАГАУТДИНОВ
Шамиль Агламутдинович |
1965 | Хромтау ауданы, Хромтау қаласы |
4. | БЕКМҰХАМБЕТОВ
Ербол Жасұланұлы |
1974 | Ақтөбе қаласы |
5. | БЕРКІМБАЕВ
Бөріхан Сматуллаұлы |
1964 | Ақтөбе қаласы |
6. | БОЛАТОВ
Асқар Іскендірұлы |
1972 | Ақтөбе қаласы |
7. | ВИШНЯК
Сергей Викторович |
1961 | Ақтөбе қаласы |
8. | ДОВМАТЕНКО
Дмитрий Адамович |
1957 | Ақтөбе қаласы |
9. | ЕЛЕУОВ
Ғалымжан Алмасбекұлы |
1978 | Ақтөбе қаласы |
10. | ЕРҒАЗИНА
Гүлжанат Қойбағарқызы |
1974 | Ақтөбе қаласы |
11. | ЕСЕНҒҰЛОВ
Такталифум Сәдуұлы |
1966 | Ақтөбе қаласы |
12. | ЕСІРКЕПОВ
Аманкелді Қабашұлы |
1954 | Ақтөбе қаласы |
13. | ИТЕҒҰЛОВ
Марат Серғазыұлы |
1955 | Ақтөбе қаласы |
14. | КЕНЖЕБАЕВ
Кенжеғали |
1953 | Ақтөбе қаласы |
15. | ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Сәния Мұсақызы |
1956 | Ақтөбе қаласы |
16. | ЛАТЫПОВ
Ғалымжан Мұхтарұлы |
1961 | Алға қаласы |
17. | МҰХАМБЕТПАИЗОВА
Жеңіскүл Сағидоллақызы |
1965 | Ақтөбе қаласы |
18. | НИ
Аркадий Юрьевич |
1961 | Ақтөбе қаласы |
19. | ОРАЛМАҒАНБЕТОВ
Ақылбек Тілеулесұлы |
1965 | Ақтөбе қаласы |
20. | САҒЫНАЛИН
Нұрлан Шымбайұлы |
1970 | Ақтөбе қаласы |
21. | САДЫҚОВ
Асқар Аманбайұлы |
1969 | Ақтөбе қаласы |
22. | САЛФИКОВ
Талғат Маратұлы |
1962 | Ақтөбе қаласы |
23. | САРМАНОВА
Әсел Серікқызы |
1980 | Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы |
24. | ТАЛАЕВА
Тәттігүл Жақсыбайқызы |
1967 | Ақтөбе қаласы |
25. | ТУЛЕГЕНОВА
Апуажан |
1959 | Ақтөбе қаласы |
26. | ЧЕМОДАНОВ
Александр Федорович |
1958 | Ақтөбе қаласы |
27. | ШӘКІРБЕКҰЛЫ
Бердібек |
1977 | Шалқар ауданы, Шалқар қаласы |
28. | ЩЕГЕЛЬСКИЙ
Всеволод Анатольевич |
1973 | Ақтөбе қаласы |
29. | ЫБРАЕВ
Асан Сағынғалиұлы |
1960 | Ақтөбе қаласы |
30. | ІЗІМБЕТОВ
Сәлім Әмірадинұлы |
1956 | Ақтөбе қаласы |
31. | ІЛИЯСОВ
Хайдар Жадитұлы |
1984 | Ақтөбе қаласы |
Ақтөбе қалалық мәслихаты
|
|||
1. | ӘЖІБАЕВ
Мұратбай Құттымұратұлы |
1964 | Ақтөбе қаласы |
2. | ӘЛІПОВ
Серік Амантайұлы |
1963 | Ақтөбе қаласы |
3. | БАЙСЕЙІТОВ
Арман Махмұтұлы |
1980 | Ақтөбе қаласы |
4. | БАҚТЫҒАЛИЕВА
Айнұр Қайсарқызы |
1981 | Ақтөбе қаласы |
5. | БЕКЕНОВА
Алмагүл Шұбайқызы |
1971 | Ақтөбе қаласы |
6. | ГОНЧАРОВ
Юрий Владимирович |
1978 | Ақтөбе қаласы |
7. | ГРИНБЕРГ
Владимир Феликсович |
1955 | Ақтөбе қаласы |
8. | ДӘРІБАЕВА
Гүлнәзия Жанұзаққызы |
1972 | Ақтөбе қаласы |
9. | КИРИЧЕНКО
Кирилл Владимирович |
1981 | Ақтөбе қаласы |
10. | ҚАБИЕВ
Асхат Нұрсұлтанұлы |
1973 | Ақтөбе қаласы |
11. | МАСАЛИМОВА
Күлшат Қабылбекқызы |
1973 | Ақтөбе қаласы |
12. | МАХАМБЕТОВ
Нұрлан Жаңабекұлы |
1961 | Ақтөбе қаласы |
13. | МУХАНОВА
Алтынай Ерішқызы |
1959 | Ақтөбе қаласы |
14. | НАЗАРБАЕВ
Искандер Серікбайұлы |
1979 | Ақтөбе қаласы |
15. | ӨТЕГЕНОВ
Ардақ Садақбайұлы |
1979 | Ақтөбе қаласы |
16. | САКИЕВ
Аманбай Смайелұлы |
1964 | Ақтөбе қаласы |
17. | ТАСИМОВ
Әнуар Төлеуғалиұлы |
1982 | Ақтөбе қаласы |
18. | ТӘТІМОВ
Ерлан Асқарұлы |
1966 | Ақтөбе қаласы |
19. | ТӨЛЕУОВ
Қайрат Аманғосұлы |
1977 | Ақтөбе қаласы |
20. | ХАМИТОВ
Талғат Амангелдіұлы |
1973 | Ақтөбе қаласы |
21. | ШЫНТАСОВА
Сұлупан Панақызы |
1959 | Ақтөбе қаласы |
Әйтеке би аудандық мәслихаты
|
|||
1. | БАЙДІЛДИН
Аманғали Сұлтангерейұлы |
1963 | Әйтеке би ауданы
Теренсай ауылы |
2. | БУРАХАНОВА
Людмила Геннадиевна |
1972 | Әйтеке би ауданы Қарабұтақ ауылы |
3. | БІРТАЕВА
Сәулеш Бақытжанқызы |
1971 | Әйтеке би ауданы
Талдысай ауылы |
4. | ДОШАЕВ
Абылай Әбдіғапарұлы |
1961 | Әйтеке би ауданы Аралтоғай ауылы |
5. | ЕРЕНОВ
Асан Тәженұлы |
1969 | Әйтеке би ауданы Жабасақ ауылы |
6. | ЕШІМҰЛЫ
Ислам |
1962 | Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы |
7. | ЖАЛҒАСБАЕВ
Сержан Шәмшадинұлы |
1965 | Әйтеке би ауданы Жамбыл ауылы |
8. | КІШКЕНЕБАЕВ
Сағындық Мырзағалиұлы |
1966 | Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы |
9. | НҰРЖАНОВ
Сәкен |
1961 | Әйтеке би ауданы Қарабұтақ ауылы |
10. | СЕЙІЛХАНОВ
Берік Дүйсенғалиұлы |
1977 | Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы |
11. | ТАНСЫҚБАЕВ
Естай Білісбайұлы |
1959 | Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы |
12. | ТӨЛЕПОВ
Алмабек Болатбекұлы |
1984 | Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы |
13. | ІДІРІСОВ
Асылхан Нұрханұлы |
1981 | Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы |
Алға аудандық мәслихаты
|
|||
1. | БАЙҒАЗИН
Кенжеғазы Жаңабайұлы |
1956 | Алға ауданы
Алға қаласы |
2. | ГРАЧЁВА
Леля Владимировна |
1963 | Алға ауданы
Алға қаласы |
3. | ЕРҚОСЫМОВА
Рита Зейноллақызы |
1962 | Алға ауданы
Алға қаласы |
4. | ЖАРМҰХАМБЕТОВА
Гүлнәр Тәжібайқызы |
1966 | Алға ауданы
Алға қаласы |
5. | ЖИЕНБАЕВ
Асқар Сағынбайұлы |
1960 | Алға ауданы
Алға қаласы |
6. | ЖҰМАБАЕВ
Бақберген Нәбиұлы |
1956 | Алға ауданы
Алға қаласы |
7. | КСУПОВ
Қыдырбай Көкенұлы |
1962 | Алға ауданы
Ақай ауылы |
8. | ҚҰСАЙЫНОВ
Рашид Кимұлы |
1976 | Алға ауданы
Үшқұдық ауылы |
9. | МҰРАТБАЕВ
Марат Көбейсінұлы |
1979 | Алға ауданы
Алға қаласы |
10. | НҰРҒАЛИЕВ
Арман Назарбайұлы |
1974 | Алға ауданы
Алға қаласы |
11. | НҰРҒАЛИЕВ
Қанат Маратұлы |
1960 | Ақтөбе қаласы
Ясный ауылы |
12. | Ю
Лариса Алексеевна |
1972 | Алға ауданы
Алға қаласы |
Байғанин аудандық мәслихаты
|
|||
1. | БУРАБАЙ
Нұрлыбек Мұқашұлы |
1979 | Байғанин ауданы
Жарқамыс ауылы |
2. | ЕЛЕУОВА
Гүлжайна Қуанышбайқызы |
1974 | Байғанин ауданы
Қарауылкелді ауылы |
3. | ЕСҚАЗИЕВА
Нұрсая Нұрбаулықызы |
1982 | Байғанин ауданы
Жарлы ауылы |
4. | ЖАНҒАЛИЕВ
Нұржан Абдірұлы |
1975 | Байғанин ауданы
Қарауылкелді ауылы |
5. | ЖҰМАБАЕВ
Асыламбек Нұрлыбекұлы |
1986 | Байғанин ауданы
Кемерши ауылы |
6. | ИЛИЯСОВ
Еркін Илиясұлы |
1959 | Байғанин ауданы
Қарауылкелді ауылы |
7. | КӨШІМОВ
Жексен Нұрбергенұлы |
1971 | Байғанин ауданы
Айырық ауылы |
8. | САРЫБАЕВА
Нұрлыгүл Сүндетқызы |
1964 | Байғанин ауданы
Қарауылкелді ауылы |
9. | ТАБЫНБАЕВА
Қама Мұхамбетқызы |
1967 | Байғанин ауданы
Қарауылкелді ауылы |
10. | ТАЖІМҰРАТОВ
Бауыржан Құрағанұлы |
1966 | Байғанин ауданы
Қарауылкелді ауылы |
11. | ТҰРЛЫБАЕВ
Бақтыгерей Әбіләкімұлы |
1953 | Байғанин ауданы
Қарауылкелді ауылы |
12. | ШӘУДІР
Төлеген Құлатайұлы |
1966 | Байғанин ауданы
Қарауылкелді ауылы |
Ырғыз аудандық мәслихаты
|
|||
1. | БАҚТЫБАЙ
Гүлнар Бақтыбайқызы |
1982 | Ырғыз ауданы
Шеңбертал ауылы |
2. | БӨЛЕК
Қозы Шәкуұлы |
1961 | Ырғыз ауданы
Құрылыс ауылы |
3. | ҚОСАЯҚОВ
Көптілеу Әбдірашұлы |
1960 | Ырғыз ауданы
Ырғыз ауылы |
4. | МАШИНА
Венера Мәженқызы |
1968 | Ырғыз ауданы
Құтикөл ауылы |
5. | НҰРМАҒАНБЕТ
Октябрь Қуанұлы |
1967 | Ырғыз ауданы
Қарақұдық ауылы |
6. | САДЫҚОВ
Нақыпбай Бақбергенұлы |
1960 | Ырғыз ауданы
Ырғыз ауылы |
7. | СӘРСЕНБАЕВ
Ибрагим Махайұлы |
1967 | Ырғыз ауданы
Ырғыз ауылы |
8. | ТҰРЫМОВ
Марат Орынжайұлы |
1965 | Ырғыз ауданы
Ырғыз ауылы |
9. | ТІЛЕУҒАБЫЛОВ
Қажымұқан Ақшыманұлы |
1962 | Ырғыз ауданы
Ырғыз ауылы |
Қарғалы аудандық мәслихаты
|
|||
1. | АМАНЖОЛОВ
Сапарбек Аралбайұлы |
1972 | Қарғалы ауданы
Бадамша ауылы |
2. | БАЙМЕНШИНА
Алтынгүл Айнабекқызы |
1992 | Қарғалы ауданы
Бадамша ауылы |
3. | ЖАРЖАНОВ
Берік Қуандықұлы |
1975 | Қарғалы ауданы
Бадамша ауылы |
4. | ЗАГЛЯДОВА
Надежда Николаевна |
1977 | Қарғалы ауданы
Бадамша ауылы |
5. | КӨЛЖАНОВ
Жұмабек Қажарұлы |
1958 | Қарғалы ауданы
Петропавл ауылы |
6. | ӨТЕГЕНОВ
Аманжол Жайбергенұлы |
1954 | Қарғалы ауданы
Бадамша ауылы |
7. | САҚТАҒАНОВ
Рақымғали Омарұлы |
1972 | Қарғалы ауданы
Бадамша ауылы |
8. | СМОЛИНЕЦ
Николай Николаевич |
1958 | Қарғалы ауданы
Бадамша ауылы |
9. | ТЕМІРБАЕВ
Серік Сонаұлы |
1966 | Қарғалы ауданы
Бадамша ауылы |
Мәртөк аудандық мәслихаты
|
|||
1. | АБДУЛЛИН
Бердіқұл Тайбасұлы |
1958 | Мәртөк ауданы
Мәртөк ауылы |
2. | АҚЗАМОВ
Бисенғали Мұқлисұлы |
1960 | Мәртөк ауданы
Мәртөк ауылы |
3. | АТКИЕВ
Аманғос Түгелұлы |
1962 | Мәртөк ауданы
Достық ауылы |
4. | ӘЛМҰХАМБЕТОВ
Әділбек Төкешұлы |
1962 | Мәртөк ауданы
Мәртөк ауылы |
5. | ГОНЧАРЮК
Виктор Иванович |
1960 | Мәртөк ауданы
Мәртөк ауылы |
6. | ДЖАМАЛОВА
Рафига Эйвазовна |
1970 | Мәртөк ауданы
Мәртөк ауылы |
7. | ҚОЖАҚОВ
Айбек Бауыржанұлы |
1978 | Мәртөк ауданы
Жайсан ауылы |
8. | ХУСАИНОВА
Назым Болатқызы |
1962 | Мәртөк ауданы
Қызылжар ауылы |
9. | ШАКИРОВ
Ильдар Фаритович |
1962 | Мәртөк ауданы
Мәртөк ауылы |
Мұғалжар аудандық мәслихаты
|
|||
1. | АЙМАҒАНБЕТОВ
Құрания Мұғавияұлы |
1956 | Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы |
2. | БОЛЫСПАЕВ
Ақжан Кенелұлы |
1972 | Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы |
3. | ВЕДЮШКИН
Сергей Александрович |
1971 | Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы |
4. | ЖҰҚАШЕВ
Әбілбай Мамадинұлы |
1962 | Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы |
5. | ЖҰМАБАЕВА
Гүлзада Қанаткерейқызы |
1972 | Мұғалжар ауданы
Жем қаласы |
6. | КАДРАЛИН
Бахытжан Дүйсенұлы |
1967 | Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы |
7. | ҚАЗБЕКОВ
Тарас Есмұратұлы |
1967 | Мұғалжар ауданы
Ембі қаласы |
8. | ҚИЯСОВ
Сайлау Қанапияұлы |
1963 | Мұғалжар ауданы
Жем қаласы |
9. | МАМЫТОВ
Сұлтанғали Мақсатұлы |
1956 | Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы |
10. | МУСЕНОВА
Роза Наурызбайқызы |
1963 | Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы |
11. | МҰРЗАТАЕВ
Дүйсен Мұташұлы |
1956 | Мұғалжар ауданы
Тепсен-Қарабұлақ ауылы |
12. | САРСЕНОВ
Нұрыбай Аманғалиұлы |
1956 | Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы |
13. | ТӨКЕШЕВ
Құлахмет Өтемісұлы |
1960 | Мұғалжар ауданы
Қандыағаш қаласы |
Темір аудандық мәслихаты
|
|||
1. | ӘБДІҒАЛИ
Болатбек Қанашұлы |
1956 | Темір ауданы
Ақсай ауылы |
2. | БАЛБОСЫНОВ
Ерсайын Балбосынұлы |
1956 | Темір ауданы
Шұбарқұдық кенті |
3. | ЕСҚАЛИЕВ
Қанзада Сабырұлы |
1955 | Темір ауданы
Кеңқияқ ауылы |
4. | ЖҰМАНОВ
Шашубай Амангелдіұлы |
1965 | Темір ауданы
Еңбекші ауылы |
5. | ҚАЛИЕВА
Гүлзира Теңізбайқызы |
1979 | Темір ауданы
Шұбарқұдық кенті |
6. | ҚОЖАҒҰЛОВ
Жексен Мақсотұлы |
1968 | Темір ауданы
Шұбарқұдық кенті |
7. | МОЛДАҚҰЛОВ
Сабыржан Жәңгірұлы |
1963 | Темір ауданы
Темір қаласы |
8. | НҰРЖАНОВ
Асқар Нағметоллаұлы |
1969 | Темір ауданы
Шұбарқұдық кенті |
9. | ОСПАНОВ
Темірлан Кәкімұлы |
1970 | Темір ауданы
Кеңқияқ ауылы |
10. | ОТАРБАЕВ
Біржан Сламғалиұлы |
1963 | Темір ауданы
Шұбарқұдық кенті |
11. | ІЗБАСОВ
Боран Оңғарұлы |
1957 | Темір ауданы
Шұбарқұдық кенті |
Ойыл аудандық мәслихаты
|
|||
1. | БЕРҒАЛИЕВ
Исатай Шаймерденұлы |
1977 | Ойыл ауданы
Ойыл ауылы |
2. | ЖАҚЫП
Жұмабай Жарылғасынұлы |
1968 | Ойыл ауданы
Сарбие ауылы |
3. | ЖИЕНАЛИН
Еркін Жұмағазыұлы |
1973 | Ойыл ауданы
Ойыл ауылы |
4. | ЖҰМЫРБАЕВ
Берген Ертайұлы |
1975 | Ойыл ауданы
Көптоғай ауылы |
5. | КӨЗДІҒАРИН
Берік Ерболұлы |
1986 | Ойыл ауданы
Қаратал ауылы |
6. | ҚОСДАУЛЕТОВ
Ырғызбай Төлеуұлы |
1967 | Ойыл ауданы
Көсембай ауылы |
7. | МӘМБЕТОВА
Айсұлу Кенесарықызы |
1962 | Ойыл ауданы
Ойыл ауылы |
8. | НҰРБАЕВ
Сәндібек Мұхамбетжанұлы |
1973 | Ойыл ауданы
Ойыл ауылы |
9. | ОРАЛБАЕВА
Рая Сәтібергенқызы |
1972 | Ойыл ауданы
Ойыл ауылы |
10. | ТӨРЕМУРАТОВ
Спартак Шеруенұлы |
1971 | Ойыл ауданы
Кемер ауылы |
11. | ХАМЗИН
Жақсылық Самиғоллаұлы |
1962 | Ойыл ауданы
Қараой ауылы |
Қобда аудандық мәслихаты
|
|||
1. | АТАМҰРАТОВА
Жанслу Мұратқызы |
1963 | Қобда ауданы
Қобда ауылы |
2. | БАЛГАРИНА
Гүлбарам Қапенқызы |
1961 | Қобда ауданы
Қобда ауылы |
3. | БОРАМБАЕВ
Айболат Рахметұлы |
1964 | Қобда ауданы
Қобда ауылы |
4. | ЕРҒАЛИЕВ
Жанболат Қанатбайұлы |
1962 | Қобда ауданы
Қобда ауылы |
5. | ЖАҢАЖАНОВ
Срым Сағынұлы |
1975 | Қобда ауданы
Көк үй ауылы |
6. | КІРЖАНОВ
Есімжан Жамбылұлы |
1981 | Қобда ауданы
Қобда ауылы |
7. | ҚАРАМОЛДИНОВ
Ізбасар Серғазыұлы |
1960 | Қобда ауданы
Жарық ауылы |
8. | ҚОРҒАНБАЕВ
Әділбек Сәлімұлы |
1959 | Қобда ауданы
Қобда ауылы |
9. | МЕНДІГАРИН
Саин |
1957 | Қобда ауданы
Талдысай ауылы |
10. | ТОЛЫБАЕВ
Бекболат Абайдуллаұлы |
1958 | Қобда ауданы
Қобда ауылы |
11. | УСТИМЕНКО
Николай Николаевич |
1960 | Қобда ауданы
Қобда ауылы |
12. | ШАРИПОВ
Марат Айтқалиұлы |
1963 | Қобда ауданы
Жиренқопа ауылы |
Хромтау аудандық мәслихаты
|
|||
1. | ҒАББАСОВ
Амандық Төлендікұлы |
1969 | Хромтау ауданы
Дөң ауылы |
2. | ИБАТОВ
Серік Өтеғалиұлы |
1969 | Хромтау ауданы
Хромтау қаласы |
3. | ҚАМБАРОВ
Жолдас Бөлекұлы |
1961 | Хромтау ауданы
Хромтау қаласы |
4. | ҚАРАҒҰЛОВ
Нұрлан Жанғожаұлы |
1957 | Хромтау ауданы
Бөгетсай ауылы |
5. | МОЛДАШЕВ
Дәурен Хайреденұлы |
1965 | Хромтау ауданы
Хромтау қаласы |
6. | НҰРЫМОВ
Жантас Жарқынұлы |
1978 | Хромтау ауданы
Хромтау қаласы |
7. | ОРЫНБАСАРОВ
Серік Оразтайұлы |
1961 | Хромтау ауданы
Хромтау қаласы |
8. | ТӘҢІРБЕРГЕНОВ
Амандық Қуандықұлы |
1984 | Хромтау ауданы
Тамды ауылы |
9. | ТРЕТЬЯК
Галина Николаевна |
1963 | Хромтау ауданы
Хромтау қаласы |
10. | ШИПИЛОВА
Анжелика Олеговна |
1979 | Хромтау ауданы
Көктау ауылы-2 |
11. | ІЗБАСТИН
Елман Сержанұлы |
1975 | Хромтау ауданы
Хромтау қаласы |
12. | ЮШКЕВИЧ
Елена Павловна |
1970 | Хромтау ауданы
Хромтау қаласы |
Шалқар аудандық мәслихаты
|
|||
1. | БИГЕЕВ
Ысқақ Ізтлеуұлы |
1961 | Шалқар ауданы
Шалқар қаласы |
2. | БЫЛҚАЙЫР
Жанкелді Шыманұлы |
1963 | Шалқар ауданы
Шалқар қаласы |
3. | ЕРЖАНОВ
Марат Олжабайұлы |
1962 | Шалқар ауданы
Шалқар қаласы |
4. | ЖОЛАМАНОВ
Серік Бағжанұлы |
1971 | Шалқар ауданы
Шалқар қаласы |
5. | МАХАМБЕТОВ
Тұрғанбай Нұрмағанбетұлы |
1963 | Шалқар ауданы
Шалқар қаласы |
6. | НОҒАЕВ
Абай Сұлтанұлы |
1965 | Шалқар ауданы
Шалқар қаласы |
7. | НҰРТАЕВ
Еркін Ырзағазыұлы |
1967 | Шалқар ауданы
Шалқар қаласы |
8. | ОРАЗАЛИЕВ
Қабылжан Қонғратбайұлы |
1963 | Шалқар ауданы
Бозой ауылы |
9. | ӨТЕГЕНОВ
Жеткерген Жеңсікбайұлы |
1956 | Шалқар ауданы
Шалқар қаласы |
10. | ҰҚСАҚБАЕВ
Орал Алдабергенұлы |
1975 | Шалқар ауданы
Шалқар қаласы |
11. | ШАМБАЛАЕВ
Жарылғасын Талмырзаұлы |
1964 | Шалқар ауданы
Шалқар қаласы |
Облыстық сайлау комиссиясы.