Басты бет » Ресми » Х А Б А Р Л А М А

Х А Б А Р Л А М А

Облыстық, қалалық және аудандық мәслихаттар депутаттарының, бұқаралық ақпарат құралдарының, саяси партиялардың, қоғамдық бірлестіктердің, басқа да коммерциялық емес ұйымдардың, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутаттығына кандидаттардың сенім білдірілген адамдарының назарына

Облыстық сайлау комиссиясы Ақтөбе облысынан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау бойынша таңдаушылардың бірлескен отырысы 2020 жылғы 12 тамызда жергілікті уақыт бойынша сағат 10.00-де (тіркелу сағат 08.00-ден бастап), Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 90/б, «Өнер орталығы» ғимаратының конференц-залында өтетіндігін хабарлайды.

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық заңының талаптарына сәйкес дауыс беру күні дауыс беруге арналған пункт ашылған кезден бастап және дауыстарды санау кезінде дауыс беру нәтижелері анықталғанға дейін дауыс беруге арналған пунктте бір мезгілде әрбір кандидаттан сенім білдірілген бір-бір адамнан, қызметтік куәлігі мен редакцияның тапсырмасы болған кезде әрбір бұқаралық ақпарат құралынан бір-бір өкілден, Қазақстан Республикасының әрбір саяси партиясынан, өзге де қоғамдық бірлестігінен, басқа да коммерциялық емес ұйымдарынан бір-бір байқаушыдан қатысуға құқылы.

Қазақстан Республикасының саяси партиялары, өзге де қоғамдық бірлестіктері, коммерциялық емес ұйымдары байқаушысының өкілеттіктері оның тегі, аты, әкесінің аты көрсетіліп, жазбаша нысанда куәландырылуға тиіс. Бұл құжат байқаушыны жіберген ұйымның мөрімен расталады және ол байқаушының жеке басын куәландыратын құжатты көрсеткен кезде жарамды болады.

Қазақстан Республикасының саяси партиялары, өзге де қоғамдық бірлестіктері мен коммерциялық емес ұйымдарынан, сондай-ақ бұқаралық ақпарат құралдарынан дауыс беру күні өздерінің байқаушыларының (өкілдерінің) қатысатыны туралы алдын ала хабарлауы сұралады.

Облыстық сайлау комиссиясы.

ОБЛЫСТЫҚ, ҚАЛАЛЫҚ ЖӘНЕ АУДАНДЫҚ МӘСЛИХАТ  ДЕПУТАТТАРЫНЫҢ НАЗАРЫНА!

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасы Конституциялық Заңының 26-бабының 2, 4-тармақтарына сәйкес облыстық сайлау комиссиясы Ақтөбе облысынан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау бойынша таңдаушылардың тізімін танысу үшін ұсынады.

Әрбiр таңдаушы таңдаушылар тiзiмiндегi өзi туралы деректердi тексеруге және тiзiмге енгiзiлмегенi, дұрыс енгiзiлмегенi, сондай-ақ тiзiмдегi таңдаушылар туралы деректерде жаңсақтық жiберiлгенi жөнінде шағымдануға құқылы.

Ақтөбе облысынан Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының депутатын сайлау бойынша

Т А Ң Д А У Ш Ы Л А Р Д Ы Ң   Т І З І М І

 

2020 жылғы 12 тамыз

Таңдаушының тегі, аты, әкесінің аты Туған жылы Тұрғылықты

мекенжайы

 

Ақтөбе облыстық мәслихаты

 

1. АЙТБАЕВА

Светлана  Ермекқызы

 

1973 Ақтөбе қаласы
2. АЙТЖАНОВ

Асхат Абдрахманұлы

1962 Ақтөбе қаласы
3. БАГАУТДИНОВ

Шамиль Агламутдинович

1965 Хромтау ауданы, Хромтау қаласы
4. БЕКМҰХАМБЕТОВ

Ербол  Жасұланұлы

1974 Ақтөбе қаласы
5. БЕРКІМБАЕВ

Бөріхан Сматуллаұлы

1964 Ақтөбе қаласы
6. БОЛАТОВ

Асқар Іскендірұлы

1972 Ақтөбе қаласы
7. ВИШНЯК

Сергей Викторович

1961 Ақтөбе қаласы
8. ДОВМАТЕНКО

Дмитрий  Адамович

1957 Ақтөбе қаласы
9. ЕЛЕУОВ

Ғалымжан Алмасбекұлы

1978 Ақтөбе қаласы
10. ЕРҒАЗИНА

Гүлжанат Қойбағарқызы

1974 Ақтөбе қаласы
11. ЕСЕНҒҰЛОВ

Такталифум Сәдуұлы

1966 Ақтөбе қаласы
12. ЕСІРКЕПОВ 

Аманкелді Қабашұлы

1954 Ақтөбе қаласы
13. ИТЕҒҰЛОВ

Марат Серғазыұлы

1955 Ақтөбе қаласы
14. КЕНЖЕБАЕВ

Кенжеғали

1953 Ақтөбе қаласы
15. ҚАЛДЫҒҰЛОВА

Сәния Мұсақызы

1956 Ақтөбе қаласы
16. ЛАТЫПОВ

Ғалымжан Мұхтарұлы

1961 Алға қаласы
17. МҰХАМБЕТПАИЗОВА

Жеңіскүл  Сағидоллақызы

1965 Ақтөбе қаласы
18. НИ

Аркадий Юрьевич

1961 Ақтөбе қаласы
19. ОРАЛМАҒАНБЕТОВ

Ақылбек Тілеулесұлы

1965 Ақтөбе қаласы
20. САҒЫНАЛИН

Нұрлан Шымбайұлы

1970 Ақтөбе қаласы
21. САДЫҚОВ

Асқар Аманбайұлы

1969 Ақтөбе қаласы
22. САЛФИКОВ

Талғат Маратұлы

1962 Ақтөбе қаласы
23. САРМАНОВА

Әсел Серікқызы

1980 Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы
24. ТАЛАЕВА

Тәттігүл Жақсыбайқызы

1967 Ақтөбе қаласы
25. ТУЛЕГЕНОВА

Апуажан

1959 Ақтөбе қаласы
26. ЧЕМОДАНОВ

Александр  Федорович

1958 Ақтөбе қаласы
27. ШӘКІРБЕКҰЛЫ

Бердібек

1977 Шалқар ауданы, Шалқар қаласы
28. ЩЕГЕЛЬСКИЙ 

Всеволод  Анатольевич

1973 Ақтөбе қаласы
29. ЫБРАЕВ

Асан Сағынғалиұлы

1960 Ақтөбе қаласы
30. ІЗІМБЕТОВ

Сәлім Әмірадинұлы

1956 Ақтөбе қаласы
31. ІЛИЯСОВ

Хайдар Жадитұлы

1984 Ақтөбе қаласы
 

Ақтөбе қалалық мәслихаты

 

1. ӘЖІБАЕВ

Мұратбай Құттымұратұлы

1964 Ақтөбе қаласы
2. ӘЛІПОВ

Серік Амантайұлы

1963 Ақтөбе қаласы
3. БАЙСЕЙІТОВ

Арман Махмұтұлы

1980 Ақтөбе қаласы
4. БАҚТЫҒАЛИЕВА

Айнұр Қайсарқызы

1981 Ақтөбе қаласы
5. БЕКЕНОВА

Алмагүл Шұбайқызы

1971 Ақтөбе қаласы
6. ГОНЧАРОВ

Юрий Владимирович

1978 Ақтөбе қаласы
7. ГРИНБЕРГ

Владимир Феликсович

1955 Ақтөбе қаласы
8. ДӘРІБАЕВА

Гүлнәзия Жанұзаққызы

1972 Ақтөбе қаласы
9. КИРИЧЕНКО

Кирилл Владимирович

1981 Ақтөбе қаласы
10. ҚАБИЕВ

Асхат Нұрсұлтанұлы

1973 Ақтөбе қаласы
11. МАСАЛИМОВА

Күлшат Қабылбекқызы

1973 Ақтөбе қаласы
12. МАХАМБЕТОВ

Нұрлан Жаңабекұлы

1961 Ақтөбе қаласы
13. МУХАНОВА

Алтынай Ерішқызы

1959 Ақтөбе қаласы
14. НАЗАРБАЕВ

Искандер Серікбайұлы

1979 Ақтөбе қаласы
15. ӨТЕГЕНОВ

Ардақ Садақбайұлы

1979 Ақтөбе қаласы
16. САКИЕВ

Аманбай Смайелұлы

1964 Ақтөбе қаласы
17. ТАСИМОВ

Әнуар Төлеуғалиұлы

1982 Ақтөбе қаласы
18. ТӘТІМОВ

Ерлан Асқарұлы

1966 Ақтөбе қаласы
19. ТӨЛЕУОВ

Қайрат Аманғосұлы

1977 Ақтөбе қаласы
20. ХАМИТОВ

Талғат Амангелдіұлы

1973 Ақтөбе қаласы
21. ШЫНТАСОВА

Сұлупан Панақызы

1959 Ақтөбе қаласы
 

Әйтеке би аудандық мәслихаты

 

1. БАЙДІЛДИН

Аманғали Сұлтангерейұлы

1963 Әйтеке би ауданы

Теренсай ауылы

2. БУРАХАНОВА

Людмила Геннадиевна

1972 Әйтеке би ауданы Қарабұтақ ауылы
3. БІРТАЕВА

Сәулеш Бақытжанқызы

1971 Әйтеке би ауданы

Талдысай ауылы

4. ДОШАЕВ

Абылай Әбдіғапарұлы

1961 Әйтеке би ауданы Аралтоғай ауылы
5. ЕРЕНОВ

Асан Тәженұлы

1969 Әйтеке би ауданы Жабасақ ауылы
6. ЕШІМҰЛЫ

Ислам

1962 Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы
7. ЖАЛҒАСБАЕВ

Сержан Шәмшадинұлы

1965 Әйтеке би ауданы Жамбыл ауылы
8. КІШКЕНЕБАЕВ

Сағындық Мырзағалиұлы

1966 Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы
9. НҰРЖАНОВ

Сәкен

1961 Әйтеке би ауданы Қарабұтақ  ауылы
10. СЕЙІЛХАНОВ

Берік Дүйсенғалиұлы

1977 Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы
11. ТАНСЫҚБАЕВ

Естай Білісбайұлы

1959 Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы
12. ТӨЛЕПОВ

Алмабек Болатбекұлы

1984 Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы
13. ІДІРІСОВ

Асылхан Нұрханұлы

1981 Әйтеке би ауданы Комсомол ауылы
 

Алға аудандық мәслихаты

 

1. БАЙҒАЗИН

Кенжеғазы Жаңабайұлы

1956 Алға ауданы

Алға қаласы

2. ГРАЧЁВА

Леля  Владимировна

1963 Алға ауданы

Алға қаласы

3. ЕРҚОСЫМОВА

Рита Зейноллақызы

1962 Алға ауданы

Алға қаласы

4. ЖАРМҰХАМБЕТОВА

Гүлнәр Тәжібайқызы

1966 Алға ауданы

Алға қаласы

5. ЖИЕНБАЕВ

Асқар Сағынбайұлы

1960 Алға ауданы

Алға қаласы

6. ЖҰМАБАЕВ

Бақберген Нәбиұлы

1956 Алға ауданы

Алға қаласы

7. КСУПОВ

Қыдырбай Көкенұлы

1962 Алға ауданы

Ақай ауылы

8. ҚҰСАЙЫНОВ

Рашид Кимұлы

1976 Алға ауданы

Үшқұдық ауылы

9. МҰРАТБАЕВ

Марат Көбейсінұлы

1979 Алға ауданы

Алға қаласы

10. НҰРҒАЛИЕВ

Арман Назарбайұлы

1974 Алға ауданы

Алға қаласы

11. НҰРҒАЛИЕВ

Қанат Маратұлы

1960 Ақтөбе қаласы

Ясный ауылы

12. Ю

Лариса Алексеевна

1972 Алға ауданы

Алға қаласы

 

Байғанин аудандық мәслихаты

 

1. БУРАБАЙ

Нұрлыбек Мұқашұлы

1979 Байғанин ауданы

Жарқамыс ауылы

2. ЕЛЕУОВА

Гүлжайна Қуанышбайқызы

1974 Байғанин ауданы

Қарауылкелді ауылы

3. ЕСҚАЗИЕВА

Нұрсая Нұрбаулықызы

1982 Байғанин ауданы

Жарлы ауылы

4. ЖАНҒАЛИЕВ

Нұржан Абдірұлы

1975 Байғанин ауданы

Қарауылкелді ауылы

5. ЖҰМАБАЕВ

Асыламбек Нұрлыбекұлы

1986 Байғанин ауданы

Кемерши ауылы

6. ИЛИЯСОВ

Еркін Илиясұлы

1959 Байғанин ауданы

Қарауылкелді ауылы

7. КӨШІМОВ

Жексен Нұрбергенұлы

1971 Байғанин ауданы

Айырық ауылы

8. САРЫБАЕВА

Нұрлыгүл Сүндетқызы

1964 Байғанин ауданы

Қарауылкелді ауылы

9. ТАБЫНБАЕВА

Қама Мұхамбетқызы

1967 Байғанин ауданы

Қарауылкелді ауылы

10. ТАЖІМҰРАТОВ

Бауыржан Құрағанұлы

1966 Байғанин ауданы

Қарауылкелді ауылы

11. ТҰРЛЫБАЕВ

Бақтыгерей Әбіләкімұлы

1953 Байғанин ауданы

Қарауылкелді ауылы

12. ШӘУДІР

Төлеген Құлатайұлы

1966 Байғанин ауданы

Қарауылкелді ауылы

 

Ырғыз аудандық мәслихаты

 

1. БАҚТЫБАЙ

Гүлнар Бақтыбайқызы

1982 Ырғыз ауданы

Шеңбертал ауылы

2. БӨЛЕК

Қозы Шәкуұлы

1961 Ырғыз ауданы

Құрылыс ауылы

3. ҚОСАЯҚОВ

Көптілеу Әбдірашұлы

1960 Ырғыз ауданы

Ырғыз ауылы

4. МАШИНА

Венера Мәженқызы

1968 Ырғыз ауданы

Құтикөл ауылы

5. НҰРМАҒАНБЕТ

Октябрь Қуанұлы

1967 Ырғыз ауданы

Қарақұдық ауылы

6. САДЫҚОВ

Нақыпбай Бақбергенұлы

1960 Ырғыз ауданы

Ырғыз ауылы

7. СӘРСЕНБАЕВ

Ибрагим Махайұлы

1967 Ырғыз ауданы

Ырғыз ауылы

8. ТҰРЫМОВ

Марат Орынжайұлы

1965 Ырғыз ауданы

Ырғыз ауылы

9. ТІЛЕУҒАБЫЛОВ

Қажымұқан Ақшыманұлы

1962 Ырғыз ауданы

Ырғыз ауылы

 

Қарғалы аудандық мәслихаты

 

1. АМАНЖОЛОВ

Сапарбек Аралбайұлы

1972 Қарғалы ауданы

Бадамша ауылы

2. БАЙМЕНШИНА

Алтынгүл Айнабекқызы

1992 Қарғалы ауданы

Бадамша ауылы

3. ЖАРЖАНОВ

Берік Қуандықұлы

1975 Қарғалы ауданы

Бадамша ауылы

4. ЗАГЛЯДОВА

Надежда Николаевна

1977 Қарғалы ауданы

Бадамша ауылы

5. КӨЛЖАНОВ

Жұмабек Қажарұлы

1958 Қарғалы ауданы

Петропавл ауылы

6. ӨТЕГЕНОВ

Аманжол Жайбергенұлы

1954 Қарғалы ауданы

Бадамша ауылы

7. САҚТАҒАНОВ

Рақымғали Омарұлы

1972 Қарғалы ауданы

Бадамша ауылы

8. СМОЛИНЕЦ

Николай Николаевич

1958 Қарғалы ауданы

Бадамша ауылы

9. ТЕМІРБАЕВ

Серік Сонаұлы

1966 Қарғалы ауданы

Бадамша ауылы

 

Мәртөк аудандық мәслихаты

 

1. АБДУЛЛИН

Бердіқұл Тайбасұлы

1958 Мәртөк ауданы

Мәртөк ауылы

2. АҚЗАМОВ

Бисенғали Мұқлисұлы

1960 Мәртөк ауданы

Мәртөк ауылы

3. АТКИЕВ

Аманғос Түгелұлы

1962 Мәртөк ауданы

Достық ауылы

4. ӘЛМҰХАМБЕТОВ

Әділбек Төкешұлы

1962 Мәртөк ауданы

Мәртөк ауылы

5. ГОНЧАРЮК

Виктор Иванович

1960 Мәртөк ауданы

Мәртөк ауылы

6. ДЖАМАЛОВА

Рафига Эйвазовна

1970 Мәртөк ауданы

Мәртөк ауылы

7. ҚОЖАҚОВ

Айбек Бауыржанұлы

1978 Мәртөк ауданы

Жайсан ауылы

8. ХУСАИНОВА

Назым Болатқызы

1962 Мәртөк ауданы

Қызылжар ауылы

9. ШАКИРОВ

Ильдар Фаритович

1962 Мәртөк ауданы

Мәртөк ауылы

 

Мұғалжар аудандық мәслихаты

 

1. АЙМАҒАНБЕТОВ

Құрания Мұғавияұлы

1956 Мұғалжар ауданы

Қандыағаш қаласы

2. БОЛЫСПАЕВ

Ақжан Кенелұлы

1972 Мұғалжар ауданы

Қандыағаш қаласы

3. ВЕДЮШКИН

Сергей Александрович

1971 Мұғалжар ауданы

Қандыағаш қаласы

4. ЖҰҚАШЕВ

Әбілбай Мамадинұлы

1962 Мұғалжар ауданы

Қандыағаш қаласы

5. ЖҰМАБАЕВА

Гүлзада Қанаткерейқызы

1972 Мұғалжар ауданы

Жем қаласы

6. КАДРАЛИН

Бахытжан Дүйсенұлы

1967 Мұғалжар ауданы

Қандыағаш қаласы

7. ҚАЗБЕКОВ

Тарас Есмұратұлы

1967 Мұғалжар ауданы

Ембі қаласы

8. ҚИЯСОВ

Сайлау Қанапияұлы

1963 Мұғалжар ауданы

Жем қаласы

9. МАМЫТОВ

Сұлтанғали Мақсатұлы

1956 Мұғалжар ауданы

Қандыағаш қаласы

10. МУСЕНОВА

Роза Наурызбайқызы

1963 Мұғалжар ауданы

Қандыағаш қаласы

11. МҰРЗАТАЕВ

Дүйсен Мұташұлы

1956 Мұғалжар ауданы

Тепсен-Қарабұлақ  ауылы

12. САРСЕНОВ

Нұрыбай Аманғалиұлы

1956 Мұғалжар ауданы

Қандыағаш қаласы

13. ТӨКЕШЕВ

Құлахмет Өтемісұлы

1960 Мұғалжар ауданы

Қандыағаш қаласы

 

Темір аудандық мәслихаты

 

1. ӘБДІҒАЛИ

Болатбек Қанашұлы

1956 Темір ауданы

Ақсай ауылы

2. БАЛБОСЫНОВ

Ерсайын Балбосынұлы

1956 Темір ауданы

Шұбарқұдық кенті

3. ЕСҚАЛИЕВ

Қанзада Сабырұлы

1955 Темір ауданы

Кеңқияқ ауылы

4. ЖҰМАНОВ 

Шашубай Амангелдіұлы

1965 Темір ауданы

Еңбекші ауылы

5. ҚАЛИЕВА

Гүлзира Теңізбайқызы

1979 Темір ауданы

Шұбарқұдық кенті

6. ҚОЖАҒҰЛОВ

Жексен Мақсотұлы

1968 Темір ауданы

Шұбарқұдық кенті

7. МОЛДАҚҰЛОВ

Сабыржан Жәңгірұлы

1963 Темір ауданы

Темір қаласы

8. НҰРЖАНОВ

Асқар Нағметоллаұлы

1969 Темір ауданы

Шұбарқұдық кенті

9. ОСПАНОВ

Темірлан Кәкімұлы

1970 Темір ауданы

Кеңқияқ ауылы

10. ОТАРБАЕВ

Біржан Сламғалиұлы

1963 Темір ауданы

Шұбарқұдық кенті

11. ІЗБАСОВ

Боран Оңғарұлы

1957 Темір ауданы

Шұбарқұдық кенті

 

Ойыл аудандық мәслихаты

 

1. БЕРҒАЛИЕВ

Исатай Шаймерденұлы

1977 Ойыл ауданы

Ойыл ауылы

2. ЖАҚЫП

Жұмабай Жарылғасынұлы

1968 Ойыл ауданы

Сарбие ауылы

3. ЖИЕНАЛИН

Еркін Жұмағазыұлы

1973 Ойыл ауданы

Ойыл ауылы

4. ЖҰМЫРБАЕВ

Берген Ертайұлы

1975 Ойыл ауданы

Көптоғай ауылы

5. КӨЗДІҒАРИН

Берік Ерболұлы

1986 Ойыл ауданы

Қаратал ауылы

6. ҚОСДАУЛЕТОВ

Ырғызбай Төлеуұлы

1967 Ойыл ауданы

Көсембай ауылы

7. МӘМБЕТОВА

Айсұлу Кенесарықызы

1962 Ойыл ауданы

Ойыл ауылы

8. НҰРБАЕВ

Сәндібек Мұхамбетжанұлы

1973 Ойыл ауданы

Ойыл ауылы

9. ОРАЛБАЕВА

Рая Сәтібергенқызы

1972 Ойыл ауданы

Ойыл ауылы

10. ТӨРЕМУРАТОВ

Спартак Шеруенұлы

1971 Ойыл ауданы

Кемер ауылы

11. ХАМЗИН

Жақсылық Самиғоллаұлы

1962 Ойыл ауданы

Қараой ауылы

 

Қобда аудандық мәслихаты

 

1. АТАМҰРАТОВА

Жанслу Мұратқызы

1963 Қобда ауданы

Қобда ауылы

2. БАЛГАРИНА

Гүлбарам Қапенқызы

1961 Қобда ауданы

Қобда ауылы

3. БОРАМБАЕВ

Айболат Рахметұлы

1964 Қобда ауданы

Қобда ауылы

4. ЕРҒАЛИЕВ

Жанболат Қанатбайұлы

1962 Қобда ауданы

Қобда ауылы

5. ЖАҢАЖАНОВ

Срым Сағынұлы

1975 Қобда ауданы

Көк үй ауылы

6. КІРЖАНОВ

Есімжан Жамбылұлы

1981 Қобда ауданы

Қобда ауылы

7. ҚАРАМОЛДИНОВ

Ізбасар Серғазыұлы

1960 Қобда ауданы

Жарық ауылы

8. ҚОРҒАНБАЕВ

Әділбек Сәлімұлы

1959 Қобда ауданы

Қобда ауылы

9. МЕНДІГАРИН

Саин

1957 Қобда ауданы

Талдысай ауылы

10. ТОЛЫБАЕВ

Бекболат Абайдуллаұлы

1958 Қобда ауданы

Қобда ауылы

11. УСТИМЕНКО

Николай Николаевич

1960 Қобда ауданы

Қобда ауылы

12. ШАРИПОВ

Марат Айтқалиұлы

1963 Қобда ауданы

Жиренқопа ауылы

 

Хромтау аудандық мәслихаты

 

1. ҒАББАСОВ

Амандық Төлендікұлы

1969 Хромтау ауданы

Дөң ауылы

2. ИБАТОВ

Серік Өтеғалиұлы

1969 Хромтау ауданы

Хромтау қаласы

3. ҚАМБАРОВ

Жолдас Бөлекұлы

1961 Хромтау ауданы

Хромтау қаласы

4. ҚАРАҒҰЛОВ

Нұрлан Жанғожаұлы

1957 Хромтау ауданы

Бөгетсай ауылы

5. МОЛДАШЕВ

Дәурен Хайреденұлы

1965 Хромтау ауданы

Хромтау қаласы

6. НҰРЫМОВ

Жантас Жарқынұлы

1978 Хромтау ауданы

Хромтау қаласы

7. ОРЫНБАСАРОВ

Серік Оразтайұлы

1961 Хромтау ауданы

Хромтау қаласы

8. ТӘҢІРБЕРГЕНОВ

Амандық Қуандықұлы

1984 Хромтау ауданы

Тамды ауылы

9. ТРЕТЬЯК

Галина Николаевна

1963 Хромтау ауданы

Хромтау қаласы

10. ШИПИЛОВА

Анжелика Олеговна

1979 Хромтау ауданы

Көктау ауылы-2

11. ІЗБАСТИН

Елман Сержанұлы

1975 Хромтау ауданы

Хромтау қаласы

12. ЮШКЕВИЧ

Елена Павловна

1970 Хромтау ауданы

Хромтау қаласы

 

Шалқар аудандық мәслихаты

 

1. БИГЕЕВ

Ысқақ Ізтлеуұлы

1961 Шалқар ауданы

Шалқар  қаласы

2. БЫЛҚАЙЫР

Жанкелді Шыманұлы

1963 Шалқар ауданы

Шалқар қаласы

3. ЕРЖАНОВ

Марат Олжабайұлы

1962 Шалқар ауданы

Шалқар қаласы

4. ЖОЛАМАНОВ

Серік Бағжанұлы

1971 Шалқар ауданы

Шалқар қаласы

5. МАХАМБЕТОВ

Тұрғанбай Нұрмағанбетұлы

1963 Шалқар ауданы

Шалқар қаласы

6. НОҒАЕВ

Абай Сұлтанұлы

1965 Шалқар ауданы

Шалқар қаласы

7. НҰРТАЕВ

Еркін Ырзағазыұлы

1967 Шалқар ауданы

Шалқар қаласы

8. ОРАЗАЛИЕВ

Қабылжан Қонғратбайұлы

1963 Шалқар ауданы

Бозой ауылы

9. ӨТЕГЕНОВ

Жеткерген Жеңсікбайұлы

1956 Шалқар ауданы

Шалқар қаласы

10. ҰҚСАҚБАЕВ 

Орал Алдабергенұлы

1975 Шалқар ауданы

Шалқар қаласы

11. ШАМБАЛАЕВ

Жарылғасын Талмырзаұлы

1964 Шалқар ауданы

Шалқар қаласы

Облыстық сайлау комиссиясы.