Ақтөбе облысының аумақтық сайлау комиссияларының құрамы туралы Х А Б А Р
ҚАЗАҚСТАН РЕСПУБЛИКАСЫ ПРЕЗИДЕНТІНІҢ КЕЗЕКТЕН ТЫС САЙЛАУЫ
2022 жылғы 20 қараша
Ақтөбе облыстық аумақтық сайлау комиссиясы
Ақтөбе қаласы, Әбілқайыр хан даңғылы, 40, 136-бөлме,
тел.: 8 (7132) 54-15-75, 54-72-11
Жүсіпов Нұрлыбек Мейірханұлы — төраға
СопрунОксана Анатольевна — төрағаның орынбасары
Шангереев Есет Тайұстарұлы — хатшы
Комиссия мүшелері:
Ахметова АпуежанӨмірзаққызы
Валиулова Нонна Медхатовна
Күнтілеуова Сәулехан Табынбайқызы
НұржігітШыңғысСейдахметұлы
Ақтөбе қалалық аумақтық сайлау комиссиясы
Ақтөбе қаласы, Тахауи Ахтанов көшесі, 50, 2-бөлме,
тел.: 8(7132) 21-01-71, 41-11-28
Құрманалин Бағланбек Төлебайұлы — төраға
Мұсабекова Нұргүл Биласарқызы—төрағаның орынбасары
Ұзақбаева Эльмира Берікқызы —хатшы
Комиссия мүшелері:
Құсниязов Төлеген Қалжанұлы
Унбаева Гульдан Сұлтанқызы
Амитжанова Индира Базаралықызы
Наурызбаев Ерұлан Алисұлы
Әйтеке би аудандық сайлау комиссиясы
Әйтеке би ауданы, Темірбек Жүргенов ауылы,Т.Жүргенов көшесі, 62, 12- бөлме,тел.: 8(71339) 21-3-01
Таласбаев Самат Молдағалиұлы —төраға
Разақов Қанат Қуандықұлы —төрағаның орынбасары
Әбдіғалиев Әділбек Қалиханұлы —хатшы
Комиссия мүшелері:
Құдайбергенов Нұрхан Бахытұлы
Мыңжасарова Роза Жолмырзақызы
Рампилов Серік Әлиұлы
Уралбаева Қарлығаш Елеусізқызы
Алға аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Алға ауданы, Алға қаласы, 5-шағын аудан, 4, 106-бөлме,
тел.: 8(71337) 4-20-15
Нұрмағамбетова Ақмарал Құралбайқызы— төраға
Сатуев Нұрлыбек Жақсылықұлы— төрағанының орынбасары
Ағниязова Мәншүк Аманғалиқызы— хатшы
Комиссия мүшелері:
Аймұхамбетова Меруерт Рүстемқызы
Алпамысов Жарасбек Абдоллаұлы
Ділімова Светлана Төлебайқызы
Койшеғұлова Данагүл Тұрғалиқызы
Байғанин аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Байғанин ауданы, Қарауылкелді ауылы,
Д.Қонаев көшесі, 37, 210А бөлме, тел.:8(71345) 23-6-53
Аққожа Қожағали— төраға
Шонаев Жарас Қопайұлы— төрағаның орынбасары
Жаңбырбаев Жанболат Жанесенұлы — хатшы
Комиссия мүшелері:
Бақбергенов Жігер Аманжолұлы
Дербісов Сәндібай Әділұлы
КенжебаеваБатима
Қошабаев Кеңес Әбубәкірұлы
Ырғыз аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Ырғыз ауданы, Ырғыз ауылы, Қазақстан Республикасының Тәуелсіздігіне 20 жыл көшесі, 96, 2-бөлме,тел.: 8(71343) 79-0-02
Сембі Марал Шымаұлы—төраға
Төлемісов Нұрлан Сембайұлы—төрағаның орынбасары
Қызбергенов Дулат Марсұлы—хатшы
Комиссиямүшелері:
Әділбек Нұрлыбек Әділбекұлы
Сермағанбетов Ерғазы Абатұлы
Итібаев Болат Мырзабекұлы
Жумин Нұрболат Оразбайұлы
Қарғалы аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Қарғалы ауданы, Бадамша ауылы,Әйтеке би көшесі, 32, 30-бөлме,
тел.: 8(71342) 22-2-42
Қожақова Нәйля Сарсенғалиқызы— төраға
Ағытаева Несібелі Қалымжанқызы— төрағаның орынбасары
Көккөзова Радина Берікқызы— хатшы
Комиссия мүшелері:
Вернигор Александр Федорович
Қасымова Шәмшия Әлімжанқызы
Рақымова Райхан Әлімқызы
Ысмағұлов Бағланды
Мәртөк аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Мәртөк ауданы, Мәртөк ауылы, Сейфуллин көшесі, 38, 1-бөлме,
тел.: 8(71331) 21-3-41
Бердиев Кәрімжан Омарбекұлы — төраға
Тұрлығұлова Макуза Аманғалиқызы— төрағаның орынбасары
Өтепбергенова Гүлжамал Асылгерейқызы— хатшы
Комиссия мүшелері:
Айтназаров Мұрат Шикалұлы
Байтурова Дана Исембіғалиқызы
Тыныспаев Ерлан Әнуарбекұлы
Ониськова Елена Брониславовна
Мұғалжар аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Мұғалжар ауданы, Қандыағаш қаласы, Тәуелсіздік даңғылы, 16, 107-бөлме, тел.: 8(713-33) 3-09-77, 3-24-59
Асқаров Ғайният Сүлейменұлы —төраға
Шотов Айдынғали Сұлтанғалиұлы —төрағаның орынбасары
Балмаханова Айнаш Темірбекқызы—хатшы
Комиссия мүшелері:
Атантай Таңшолпан Асылханқызы
Бисаутова Тұрсынгүл Жаңғылышқызы
Қалменов Ұлан Болатұлы
Құсайынов Балтабек Сенғалиұлы
Темір аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Темір ауданы, Шұбарқұдық кенті,Кереев көшесі, 4, 3-бөлме,
тел.:8(713-46) 22-2-76
Қалмағамбетова Дина Қалманқызы—төраға
НағметкалиевЖәнібекНизағалиұлы—төрағаның орынбасары
СафинНұрболЕрболұлы—хатшы
Комиссия мүшелері:
Жолдығарин Есенбол Жолдығараұлы
Карабалина Светлана Маратқызы
Қалмағанбетов Әділет Нұрланұлы
СабырбаевАрынНұрұмшаұлы
Ойыл аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Ойыл ауданы, Ойыл ауылы, Көкжар көшесі, 69,315-бөлме,
тел.: 8(71332) 21-6-10
Бисекенов Берік Төлеуұлы—төраға
Қартбаев Серік Сағынұлы—төрағаның орынбасары
Бақтыгереев Болат—хатшы
Комиссия мүшелері:
Жантекова Мөлдір Үмбетқызы
Кенжебеков Нұрсұлтан Бисембайұлы
Назаров Әлішер Жүсіпқалиұлы
Сәттібаев Қонақбай Каримоллаұлы
Қобда аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Қобда ауданы, Қобда ауылы, Астана көшесі, 48, 108-бөлме,
тел.: 8(71341) 21-9-48
Оразова Ақшолпан Ахмадиқызы —төраға
Отаралова Ботагөз Есенгелдіқызы—төрағаның орынбасары
Қожабекова Марина Қуанышқызы—хатшы
Комиссия мүшелері:
Исатаева Базаргүл Көпжасарқызы
Кандыбова Динара Дәулетбайқызы
Жаңабаев Қайрат Нұрбекұлы
Шхат Нұрбол Өтегенұлы
Хромтау аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Хромтау ауданы, Хромтау қаласы,Бейбітшілік көшесі, 13, 3-бөлме,
тел.: 8(71336) 25-1-44
Хасанов Нұрлан Мырзалыұлы —төраға
Күлмұханова Гүлжан Ордақызы —төрағаның орынбасары
Диярова Қадиша Қадырмағамбетқызы—хатшы
Комиссия мүшелері:
Баймешев Айжан Мұхамбетұлы
Джанабаева Әсемгүл Сайлаубекқызы
Сейітқали Нұргүл Естайқызы
Шабықбаев Сағындық Нұрғалиұлы
Шалқар аудандық аумақтық сайлау комиссиясы
Шалқар ауданы, Шалқар қаласы, Әйтеке би көшесі,38, 5-бөлме,
тел.: 8(71335) 23-6-41, 23-6-08, 24-1-60
Құлбергенов СапарғалиҚоянбайұлы —төраға
Бұхарбаев Қамбар Бүркітұлы — төрағаның орынбасары
Жұбанов Талғат Көлбайұлы — хатшы
Комиссия мүшелері:
Айтжан Айгүл Маратқызы
Бәшбаева Алтыншаш Жалғасханқызы
Қожабаева Айбану Нұрсұлтанқызы
Шектібаева Венера Қанатқызы