Басты бет » Ресми » Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы аумақтық және учаскелік референдум комиссияларының құрамдары

Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласы аумақтық және учаскелік референдум комиссияларының құрамдары

Ақтөбе қалалық референдум комиссиясы

Ақтөбе қаласы, Тахауи Ахтанов көшесі, 50, 2-кабинет

телефон: 8(7132) 21-01-71, 8(7132) 41-11-28

 

Курманалин Багланбек Тулебаевич – төраға

Мусабекова Нургуль Биласаровна – төрағаның орынбасары

Узакбаева Эльмира Бериковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Унбаева Гульдан Султановна

Амитжанова Индира Базаралиевна

Кусниязов Тулеген Калжанович

Наурызбаев Ерулан Алисович

 

Комиссияның жұмыс уақыты:

күн сайын сағат 9.00-18.00, түскі үзіліс сағат 13.00-14.00

 

Ақтөбе қаласының

учаскелік референдум комиссиялары

 

№1 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Шәкен Айманов атындағы көшесі, 8

№14 орта мектеп, телефон: 8 (7132)  44-58-66

 

Алиева Баян Сапаргалиевна – төраға

Туякова Гулмира Балгабаевна – төраға орынбасары

Шауменова Карылга Камиловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдикаримова Гульжан Нурбулатовна

Батыргалиев Мансур Маликович

Жумагазина Гульбанум Бауыржановна

Курманбаева Айнур Сагындыковна

Марку Баян Бахитжановна

Оспанова Айгуль Кулынтаевна

Сейтманбетова Жаркен Абилкаировна

Утенова  Гульсара Амиргалиевна

 

№2 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

 Шәкен Айманов атындағы көшесі, 8

№14 орта мектеп, телефон: 8 (7132)  44-58-65

 

Рсмаганбетов Махсат – төраға

Кубенова Кулаш Канатовна – төраға орынбасары

Умарова  Ажар Сарыбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Агадиев Бекболат Аралбайулы

Абдрахманова Гүлзат Бақытқалиқызы

Бламбаев  Асхат Аскарбекулы

Жубанова Айжан Есенгелдықызы

Жылқыбаева Гүлдана Бақбергенқызы

Кушербаева Алия Амантаевна

Шакарбекова Жансая Жеткергеновна

Шарипов Серик Кенжебаевич

 

№3 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ә.Смағұлов атындағы көшесі, 1

Ақтөбе технико-технологиялық колледжі, телефон: 8 (7132)  22-14-53

 

Тілеужан Әсемгүл Тілеужанқызы – төраға

Амангосов Ерболат Кабенович – төраға орынбасары

Анутова Жанна Амандыковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдоллаев Ақжол Асқарұлы

Айжарыкова Гулсаяш Орынбасаровна

Батырбекова Мөлдір Бердібекқызы

Кенжина Роза Маратовна

Кушкенова Гульсара Аллажаровна

Көлдеева Гауһар Ысқаққызы

Шаненов Айбек Бурамбаевич

Султанова Актоты Мырзабековна

 

№4 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 102

№31 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-59-00

 

Жумагулов Бахытбек Дуйсенбаевич – төраға

Калкаманова Гульдана Толыбаевна – төраға орынбасары

Мұратбайқызы Ақгүл – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аманов Кайрат Сагинбаевич

Толеуова Мадина Еспаганбетовна

Жумагалиева Алия Какимжановна

Кайреденова Динара Бактлеуовна

Насамбаева Гүлназ Темірханқызы

Мухашова  Ақтоқты Байгалиевна

Наурызова Аягөз Кәдірбекқызы

Зайтжанов Әліби Сенбайұлы

 

№5 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 102

№31 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-99

 

Баймагамбетова Сауле Махамбетовна – төраға

Бугыбаева Нурсулу Науырзбаевна – төраға орынбасары

Айтбаганбетова Салтанат Нурбергеновна  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алиева Айгуль Алмасовна

Утеуова Ақмоншақ Тынышовна

Елібайқызы Салтанат

Коянбаева Гульнази Жумабаевна

Куспанова Гульзифа Дюсембаевна

Қали Балзия Қоқаманқызы

 

№6 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Асау-Барақ көшесі, 124

№2 жалпы орта білім беретін мектеп-гимназиясы, телефон: 8 (7132) 44-58-43

 

Туктубаева Гульнара Сайлауовна – төраға

Казгулова Елена Анатольевна – төраға орынбасары

Сутеева Татьяна Александровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Досова Турсынай Тлеккабыловна

Жолдасбаева Карлыгаш Узакбаевна

Кусанова Нуржамал Сагенгалеевна

Мышелова Оксана Арсеньевна

Нагметкалиева Гаухар Низагалиевна

Сабекова Айсулу Магауиякызы

 

№7 референдум учаскесі

Актөбе қаласы, Алматы ауданы, Некрасов көшесі, 63

№52 негізгі мектебі, телефон: 8 (7132) 44-57-83

 

Князбаева Айнур Куанышбаевна –төраға

Бозшина Райхан Тентековна – төраға орынбасары

Аяпбергенова Раушангуль Наятоллаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ахметова Гульжан Закулгадиновна

Балпашов Абзал Иванулы

Елеусизова Береке Асқарбекқызы

Камысбаева Гульмира Амангалиевна

Дуйсеева Зина Бисенбаевна

Серікова Гүлдана Бағданбекқызы

 

№8 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ы.Алтынсарин көшесі, 24

«Балалар және жасөспірімдер шығармашылығы орталығы» МКҚК,

 телефон: 8 (7132) 21-22-05

 

Нигматуллина Альфия Зинатуловна – төраға

Ибраева Асемгуль Сагиновна – төраға орынбасары

Ешниязова Улмекен Ахметжановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Камыспаева Сабина Кайратовна

Куптлеуова Гульжайнар Даулетовна

Наурзбаева Сулу Болатовна

Полетаева Мария Петровна

 

№9 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Әйтеке би көшесі, 35

№11 жалпы білім беретін орта мектеп-гимназиясы, телефон: 8 (7132)  44-58-66

 

Избасканова Галия Кабиденовна – төраға

Дауленова Наргиз Алмазовна – төраға орынбасары

Саудабаева Динара Толеухановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Есенжулова Назерке Еркабыловна

Жаксагулова Сауле Едильхановна

Көптілеуова Гүлназ Жарасқанқызы

Тюлепбергенова Асель Уразгалиевна

 

№10 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Шоқан Уәлиханов көшесі, 12А

Бауыржан Момышұлы атындағы

№62 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132)  44-58-03

 

Нуртазина Багдагуль Жаксылыковна – төраға

Мусина Салтанат Коянбаевна – төраға орынбасары

Макуова Нуршат Аманкосовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекжанова Гүлжайнар Бекжанқызы

Көлбай Жасұлан Есенбалаұлы

Отарбаева Газиза Мадемхановна

Султанбекова Гульшат Туртешовна

Туалбаев Гарифулла Сейфуллаулы

Утебаева Гульзада Бакрадиновна

 

№11 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Нағым Қобыландин көшесі, 4

Ғ.Ақтаев атындағы №6 орта мектеп, телефон: 8 (7132)  73-03-68

 

Жанғалиева Шолпан Серікбайқызы – төраға

Кушекбаева Фарида Абсатовна – төраға орынбасары

Шанаева Динара Нургалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтбенбетова Айгул  Кадыржановна

Ахметова Айнур Жанайкызы

Байгараева Шынар Раймкуловна

Елубаева Акбаян Оралбаевна

Избасова Айымгул Мухамбеткалиевна

Муханбедиярова Дина Базарбаевна

Алимбаева Арманай Алимбаевна

Сагиева Алия Сагиевна

 

№12 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Герцен көшесі, 19

№42 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 44-59-22

 

Сексенов  Рамазан Ербузович – төраға

Утепова Гульжан Кенесбековна – төраға орынбасары

Абдижалелова Алмагул Танатаровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аймагамбетова Шынар Кенесбаевна

Алдабергенов  Болат Қаниұлы

Жантурина Марфуха Саменовна

Жубанышбаев Алдонгар Сагнадинович

 

№13 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Шернияз Жарылғасұлы көшесі, 29

№22 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-81

 

Алдиярова Айгуль Тельмановна – төраға

Акибаева Жаркын Ахметжановна – төраға орынбасары

Айтжанова Салима Абылгазиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдиярова Гүлзия Төлемісқызы

Аманжолова Айшат Данабайқызы

Дамирова Лариса Владимировна

Жусипова Орынкул Айдархановна

Кумарова Молдир Сейткановна

Насухин Саян Абылович

Сұлтанова Салтанат Мендібайқызы

Утегенова Алтынгул Алдасыбергеновна

 

№14 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Әлихан Бөкейханов көшесі, 6

№13 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 44-58-63

 

Куштаев Аскар Тулебаевич – төраға

Таушанбаева Зина Жібекалықызы – төраға орынбасары

Конысова Елизавета Петровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ботбаева Айсулу Рустембековна

Джаксыбаева Куралай Сериковна

Есбусинова Римма Еркиновна

Жұмабай Даулет Асқарұлы

Рамазан Аңсаған Қуанышқалиқызы

Наренова Айман Музафаровна

 

№15 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,Кленовый көшесі, 1

«№31 «Күншуақ» мектепке дейінгі ұйымы» МКҚК, телефон: 8 (7132) 40-60-52

 

Тажиданова Алмажай Тажидановна – төраға

Сүйесінова Қаламша Қаршығақызы – төраға орынбасары

Тлеулесова Маусымжан Аманжанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Кеңшілікова Мөлдір Ерланқызы

Куванова  Сабира Каналыевна

Муситова Мадина Бауыржановна

Шалабаева Улбосын Кеулимжайкызы

 

№16 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н.В.Гоголь көшесі, 12

№15 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 44-58-67

 

Байниязова Нургул Жолмырзақызы – төраға

Нуркасынова Сауле Мырзагуловна – төраға орынбасары

Балғалиев Аққали Нұрлаұлы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Адилова Сандугаш Сегизбаевна

Акимжанова Света Кайырбаевна

Канаева Бакытгуль Еркиновна

Сейтова Балауса Бакытжановна

Нургалиева Айгул Оразбаганбеткызы

Сатекеев Бакытбек Касимович

 

№17 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Н.Ф.Гастелло көшесі, 51

№5 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-55-19

 

Тлегенова Улмекен Сагиновна – төраға

Алипов Досбол Нуржауганович – төраға орынбасары

Жетпісбай Ақтоты Жетпісбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Еспембетова Айнаш Жолшыраковна

Игликова Алмагуль Самигуллаевна

Оспанова Гульжанат Зейновна

Таширова Эльмира Димюлқызы

Токраулова Гульсим Межешевна

Багиева Жанат Амангельдиевна

 

№ 18 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы, Н.Ф. Гастелло көшесі, 51

№5 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132) 44-55-20

 

Тулегенов Алибек Абилкайрович – төраға

Бауман Елена Николаевна – төраға орынбасары

Ерланова Шынар Алтынбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Атыраубаева Актоты Тенизбаевна

Батыргалиева Айнура Александровна

Бекмагамбетова Назгул Куандыккызы

Биғапылов Еділ Серікұлы

Изтаева Гулбану Тагыбергеновна

Прмагамбетов Аскарбек Серккалиевич

Смадиллаева Гулсая Смадиллаевна

Ізтілеуова Гүлзада Қасқырбайқызы

 

№19 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Авиақалашық орамы, 23А

№29 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 44-58-96

 

Серикбаева Эльмира Жалгасовна – төраға

Абуова Фатима Кизадуллаевна – төраға орынбасары

Мацюта Оксана Владимировна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Битегенова Алмагуль Кинесовна

Жексембиева Рысгүл Балғабекқызы

Жетпісбай Мәлік

Жұбаткан Айжан Берікқызы

Мурат Жазира Жаилканкызы

Пирогова Бахытгуль Нурлановна

Урынбасарова Мадина Абайкызы

Убайдулла Гауһар Күмісқалиқызы

 

№20 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы, Жарық тұрғын үй алабы, 99А

Фариза Оңғарсынов атындағы №41 мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132) 44-59-19

 

Уразалина Айжан Даулетовна – төраға

Ақжанова Гүлнара Серғазықызы – төраға орынбасары

Аетова Назгуль Ойратовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алманиязова Айна Маратовна

Базилюк Татьяна Дмитриевна

Жаңабай Райымбек Тасқынбайұлы

Кененбаева Айнагуль Куандыковна

Кушербаев Айдар Шарапатович

Ниетбаева Калима Туремуратовна

Рахматуллина Фарида Рафхатовна

Утепбергенова Гульфариза Менлихановна

 

№21 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, А.Пушкин көшесі, 68

№12 орта мектебі,  телефон: 8 (7132) 45-81-94

 

Сайбаталова Айман – төраға

Касымова Айгуль Рыскалиевна – төраға орынбасары

Докина Саманта Канатовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдуллаева Гульдана Ибраевна

Аманғалиева Бану Нурматқызы

Смағұлова Гүлайым Асқарқызы

Қаниева Ақнұр Абылбақытқызы

Хасанова Сандугаш Сагадатовна

Амиров Таир Алматович

 

№22 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Арынов көшесі, 1

«Актюбинский многопрофильный колледж АГУ Тарлан» ЖШС

телефон: 8 (7132)  77-80-31

 

Меделбай  Әділет Серікбайұлы – төраға

Худайбергенов Нурлан Мухтарович – төраға орынбасары

Кеулимжаева Балауса Бақытбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Асанова Ақжан Кәдірғалиқызы

Ажбенов Ерасыл Курмангалиулы

Каныбетова Шынар Алдонгаровна

Мейрімханова Мөлдір Жақсылыққызы

Раева Айнаш Керейовна

Умирзакова Жазира Жексенбаевна

 

№23 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Сержан Жаманқұлов көшесі, 8Г

«ALT Ақтөбе гуманитарлық-техникалық колледжі» ЖШС

телефон: 8 (7132) 96-37-59

 

Лекерова Рима Амангалиевна – төраға

Жолымбетова Айсауле Сабетовна – төраға орынбасары

Туремуратова Жанат Маратовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ергалиева Ботагоз Жетписбаевна

Жолдыбаева Акжума Нурлановна

Мурзагулова Айымгуль Жумасейтовна

Нурхашева Мадина Мухтаргалиевна

Смағұлқызы Көңілашар

Вуккерт Валентина Эдвиновна

Тулемисова Гаухар Маратовна

Шупанова Алтынкул Маратовна

 

№24 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Дербісәлі Беркімбаев көшесі, 91

№33 қазақ орта жалпы білім беру мектебі,

телефон: 8 (7132) 44-59-04

 

Касымов Жандос Куанышевич – төраға

Таласова Ағиба Зейнүлғабинқызы – төраға орынбасары

Амантаева Кулайм Маденовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдрахманова Гулжайнар Аскаровна

Абилдаева Карлыгаш Жанабаевна

Ділмағанбет  Гүлдана Қабидуллақызы

Жугинисова Айгерим Сагиндиковна

Камиева Светлана Саттаровна

Киікбаева Ақлима Халидоллақызы

Кульманова Зоя Курманбаевна

Орынбасар Ботагоз Асқарқызы

 

№25 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сержан Жаманқұлов көшесі, 14

«Алматы вагон жөндеу зауыты» АҚ «Жолаушылар вагондарын жөндеу-2 филиалы», телефон: 8 (7132) 97-63-91

 

Тулебаев Бауыржан Коптлеуович – төраға

Түменбаева Жанар Өмірзаққызы – төраға орынбасары

Ниетова Гулшара Валериевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Арыстанов  Аскар Саматович

Рамазанова Айгуль Валериевна

Сагындыкова Айгуль Сериковна

Төлеу Нұрталап Маратұлы

 

№26 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Станционный көшесі, 1/1

«Қамқор Локомотив» ЖШС «Ақтөбе локомотив жөндеу депосы» филиалы телефон: 8 (7132) 23-41-83

 

Кусниязов Ерболат Болатович – төраға

Убайтжанов Мирлан Кадирбаевич – төраға орынбасары

Дуйсембина Гульнур Нурмановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бозанова Бибигул Арыстановна

Аргымбаев Талгат Куатбаевич

Исабеков Сергей Сапаргалиевич

Курманов Нурсултан Кудайбергенович

Кушербаев Талгат Едилович

Сармантаев Бауыржан Уразалиевич

Шағраев Руслан Базарбайұлы

Зуенко Наталья Геннадьевна

 

№27 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын ауданы,

Н. Шәйкенов атындағы көшесі, 15

№9 орта мектеп-гимназия, телефон: 8 (7132) 44-58-55

 

Казбаева Салиха Сарсембаевна – төраға

Истай Марина Истаевна – төраға орынбасары

Ломако Светлана Анатольевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Шарапова Айгерім Мұратбайқызы

Джанкулова Акмарал Амангельдиевна

Тюлюпова Алзира Елтаевна

Матчанова Кыз-Жибек Сарсенгалиевна

 

№28 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 145

№35 орта мектебі,телефон: 8 (7132) 44-59-07

 

Ержан Бақытбек Диханбайұлы – төраға

Габадуллина Гулим Биржановна – төраға орынбасары

Итбаева Багдагул Жилкибаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Сагинаева Алия Мухамбеткалиевна

Сламгалиева Шолпан Мадигалиевна

Спандиярова Гульмира Сатыбалдиевна

Филякова Ольга Васильевна

 

№29 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 74А

М. Құрманғалиева атындағы №32 жалпы

білім беретін орта мектеп-гимназиясы, телефон: 8 (7132) 73-03-24

 

Джамбулова Айжан Сматовна – төраға

Изимбетова Несибели Ермекбаевна – төраға орынбасары

Сағынғазықызы Кәмшат – хатшы

Комиссия құрамы:

Барышева Лаура Жангировна

Жалмұханова Лаура Аманғалиқызы

Абатқызы Кәусар

Пирмахановна Турсулу Аязбаевна

Уразбаева Алия Куптлеуовна

Жукатаева Анар Жиенгазиевна

 

№30 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Кірпішті тұрғын үй алабы, Кирпичный көшесі, 5

№18 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 73-03-79

 

Тойшыманов Серик Кенишбаевич – төраға

Сулейменова Айтолкын Мекебаевна – төраға орынбасары

Матышова Бибіажар Құндақбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Елеусизова Гулдана Шалкарбаевна

Жанжигитова Фарида Жолдыбаевна

Шортангалиев Адилшат Курмангалиевич

Мәлікова Ботагөз Нұрланқызы

Тапаева Гулжанат Худаибердиевна

Ескендірова Көркемжан Айсабекқызы

 

№31 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 8А

№40 жалпы орта білім беретін мектебі, телефон: 8 (7132)  44-59-17

 

Сарин Бауыржан Утеумагамбетович – төраға

Жакина Диана Габитовна – төраға орынбасары

Сарыбаева Гүлбағда Сқаққызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бертлеуова Вилена Акилбековна

Бримбетова  Асель Алпысбаевна

Жакупова Айымгуль Ерболатовна

Жаңабаева Мөлдір Болатқызы

Омарова Жаннат Сейтжановна

Өтегенова Майра Есенқызы

Рахметуллина Алтынай Қайырмағамбетқызы

Сеитова Жадра Кеикбаевна

 

№32 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 8А

№40 жалпы орта білім беретін мектебі, телефон: 8 (7132) 44-59-18

 

Бекмуханова Айкоркем Хамидуллиевна – төраға

Айткулова Гулназ Серикбаевна – төраға орынбасары

Бекмухамбетова Нургул Рахымовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ерсұлтанқызы Перизат

Жумагулова Нуржамал Амреевна

Куанова Рыскул Аскарбековна

Сагинбаева Айман Махсотовна

Сейдазимова Жанар Кураишовна

Смағұл Айгерім Рахымжанқызы

Сүйін Фарида Мұханбетжанқызы

Тлеуова Дания Алтоновна

 

№33 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 47

№26 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-89

 

Абраров Всеволод Юрьевич – төраға

Байтаков Турманбай Жанабаевич – төраға орынбасары

Абдешева Гульбаршын Темиргалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Баярыстанов Ернар Асетович

Бутугузова Актолкын Турекелдиновна

Есентаева Жулдыз Сагингалиевна

Заитова Александра Владимировна

Макашева Дана Михаиловна

Нафиков Ринат Махмудович

Смагулова Айна Елюбаевна

Умарова Раушан Саламатовна

 

№34 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 47

№26 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-90

 

Ерназаров Талгат Панабергенович – төраға

Дарибаева Рано Ахметовна – төраға орынбасары

Нурмуханова Гулжанат – хатшы

Комиссия мүшелері:

Утегенова Арайлым Кайратовна

Тулаева Айнур Торебаевна

Есенгалиева Динара Есетовна

Иманғазиева Гүлнұр Нұрлыбекқызы

Естурина Шолпан Маргуланқызы

Кубдашева Нургуль Сансызбаевна

Малышкина Ирина Александровна

Мурашева Гульнара Рахимовна

 

 №35 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ватутин көшесі, 1

Ақтөбе құрылыс және бизнес колледжі, телефон: 8 (7132)  50-05-73

 

Бердигалиев Канат Орынович – төраға

Касымов Илияс Нурланович  – төраға орынбасары

Дәнекеров Алдияр Сәулетұлы  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Есімхан Әлібек Жаңбырбайұлы

Журмаганбетова Нургуль Туребековна

Кадиров  Амантай Азаматович

Казмуханбетова Алия Оралбаевна

Найзабекова Гулзира Есмурзиновна

Утемисова Карлыгаш Сисенбаевна

Харисов Разиф Анварович

Ізтаева Ләззат Ізтайқызы

 

№36 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 17

«Ақтөбе облыстық «Алақай» қуыршақ театры» МКҚК,

телефон: 8 (7132)  53-14-24

 

Бисенгалиева Гульнара Ойлдыахметовна – төраға

Сагидуллаев Данияр Нурадинович – төраға орынбасары

Баймукашева Әйгерім Серікқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байзақова Анар Исақызы

Бектемирова Улжан Мурзагереевна

Жексенов Сакен Жузумбекович

Кошанова Шынара Манарбековна

Ниязова Ляззат Улановна

Оңдаш Қарылғаш Мақсатқызы

Өмірзақов Асылбек Ғалымжанұлы

Смайлова Нурсауле Амангелдиевна

 

№37 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Әбубәкір Кердері атындағы көшесі, 19

№36 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-59-10

 

Назиков Ардақ Сырымұлы – төраға

Қараева Айдана Кыдырбайкызы – төраға орынбасары

Ибрашева Шолпан Данабековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Башпаева Тазагул Тулегеновна

Бейсебаева Дина Тенизбаевна

Киякбаева Алия Сакипжановна

Кожахметов Мадикарим Жакыпович

Куанышова Жазира Танатаровна

Мырзагулова Шолпан Мейрхановна

Өмірсерікова Аяжан Еркінқызы

Сагиева Гульнара Кадырбаевна

 

 

№38 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 14А

Металлургтер Мәдениет үйі, телефон: 8 (7132)  50-12-86

 

Альмухамедова Альбина Камильевна – төраға

Гавва Вячеслав Николаевич – төраға орынбасары

Сисемалиева Гульзина – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтенова Алия Ганиязовна

Асанова Ултуар Сайранбековна

Әлихан Света Болатқызы

Бермукашев Куаныш Ержанович

Евсеева Елизавета Александровна

Жалгасова Альбина

Исамады Алибек Бауыржанулы

Карибаева Гулдана Болатовна

 

№39 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Маресьев көшесі, 10

Ақтөбе мұнай және газ колледжі, телефон: 8 (7132)  71-20-91

 

Успанова Динара Бекболатовна – төраға

Попов Дмитрий Петрович – төраға орынбасары

Еселбаева Гулжемис Бактыгалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Клименко Светлана Анатольевна

Машар Ақалтын Сидағалиқызы

Мұстафин Әділкерей Ырзаұлы

Ідірісова Сандуғаш Жәнібекқызы

 

№40 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын ауданы, 37/1

№51 гимназия, телефон: 8 (7132)  44-57-81

 

Намазбаева Жанар Амангельдиевна – төраға

Мантаева Айсәуле Мирболатқызы – төраға орынбасары

Карасаева Райхан Бустунаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бисенбаев Бөгенбай Серікқалиұлы

Зашева Аманкүл Әбдікәрімқызы

Қыпышықова Айдана Шынжанқызы

Нуржигитова Жайнагуль Шынжирбаевна

Нурсултанова Агила Батыкановна

Орынбасарова Айгуль Жалгасбаевна

Ерғазиева  Маржан Мұхтарқызы

Шахарова Мейрамгүл Ерғалиқызы

 

№41 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жеңіс даңғылы, 34

№16 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-70

 

Ожерельева Эльвира Шамильевна – төрағаы

Кальниязова Айнагуль Султангалиевна – төраға орынбасары

Амангельдина Айгүл Амангелдіқызы – хатшы

Комиссия құрамы:

Жакеева Аида Бурумбаевна

Куспакова Алима Ароновна

Мукаева Бибикуль Жанажановна

Мустояпова Анастасия Владимировна

Нисанова Тыныштык Танатовна

Сағындықова Гүлмира Тастыбайқызы

 

№42 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жеңіс даңғылы, 34

№16 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-70

 

Боранкулов Акимжан Сайлауович – төраға

Юсибов Александр Алиевич – төраға орынбасары

Карагулова Айнур Итемгеновна – хатшы

Комиссия құрамы:

Дусигалиева Майра Ракымжановна

Изгалиев Жаксыбай

Курманова Сандугаш Манарбековна

Малаева Балзира Әбдірқызы

Мубаракова Жанар Жидебайқызы

Тасқожина Мирамгүл Балмырзақызы

 

№43 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 7

№34 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  45-81-39

 

Айзакова Алима Жолмуратовна – төраға

Утебаева Ботакоз Рамановна – төраға орынбасары

Азаматова Гаухар Куттигуловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдуллина Райхан Жубаткановна

Балдаулетов Данияр Сабитович

Тулесинов Арман Рыскалиевич

Кокимова Айнагуль Айжариковна

Мырзатаева Зауреш Елеповна

Алдонгарова Камилаш Иргизбаевна

 

№44 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 70 А

№30 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132) : 73-04-16

 

Қобландина Майра Жұмақызы – төраға

Нургалиева Кульшат Кадыровна – төраға орынбасары

Мукатова Мирагуль Миргалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдикаримова Меруерт Бекназаровна

Әбілғазы Ұлпан Данагұлқызы

Идирисова Гауһар Сұлтанбекқызы

Избасарова Гулнар Жаксылыковна

Нургалиева Салтанат Адилжанкызы

Сапарова Элона Александровна

Тайпетова Ақнұр Тұрсынбайқызы

Ткаченко Ольга Алексеевна

 

№45 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 71Б

№25 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  73-04-27

 

Баядилова Шолпан Уринбасаровна – төраға

Сейтенова Эльмира Сундеткалиевна – төраға орынбасары

Матжанова Зере Мухамбеткалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ерболатқызы Толқын

Алибжанова Айсауле Сандыбековна

Алимханов Дастан Серикболович

Бүркітбаева Айнара Қожагелдіқызы

Корнилова Оксана Николаевна

Космагамбетова Ботагоз Айтпаевна

 

№46 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Тургенев көшесі, 70А

№30 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132)  73-01-72

 

Терекова Жанар Утегуловна – төраға

Сулейменова Назгул Туралиевна – төраға орынбасары

Салиева Ақтоты Қорғанбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмаганбет Майра Койшыбайкызы

Вагапова Зарина Мансуровна

Джугунысова Айнур Дощановна

Елшибекова Фарида Алимбаевна

Жетилгенова Дина Набиевна

Жумагулова Асель Акылбековна

Кошелец Анастасия Анатольевна

Нурмуханова Мереке Ерлановна

 

№47 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 73

Ақтөбе гуманитарлық колледжі, телефон: 8 (7132)  90-85-73

 

Гилев Денис Александрович – төраға

Тюлюкбаева Гульмира Кубайдуллаевна – төраға орынбасары

Тарасова Анжелика Анатольевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Кургамбаева Айгуль Сагиновна

Михайловская Зоя Ивановна

Сарин Утеген Жетибаевич

Тлегенова Бакытгуль Магзупаевна

 

№48 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 25А

№28 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  45-81-09

 

Баймагамбетова Айгуль Амангельдиевна – төраға

Жусупова Гульсара Абдоллаевна – төраға орынбасары

Элекова Дана Туребековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Гончаренко Светлана Васильевна

Жанешова Айнагуль Ундагановна

Марат Әсия Маратқызы

Мадарова Индира Саматовна

 

№49 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Маресьев көшесі, 75 А

№20 орта жалпы білім беру мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132)  44-58-78

 

Дарибаева Бактылы Базарбаевна – төраға

Гайнадуллина Шолпан Назаровна – төраға орынбасары

Сакенова Нурбахыт Сакеновна  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Куанышева Гүлнәз Серікқызы

Хайрова Акерке Шамшадиновна

Хамзина Гульжан Минуллаевна

Трайзе Диана Витальевна

 

№50 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 75 А

№20 орта жалпы білім беру мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132)  44-58-76

 

Жетыгарина Тати Зайнуловна – төраға

Рахманберлина Роза Бағланқызы – төраға орынбасары

Мулдашева Роза Саматовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Акназарова  Асем Жеткеншековна

Досмухамбетова Айнур Каиржановна

Қаражан Шынар Арманқызы

Аяпбергенова Динара Жеткеншековна        

 

№51 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Маресьев көшесі,10

Ақтөбе мұнай және газ колледжі, телефон: 8 (7132)  44-79-71

 

Бисенов Манарбек Куанышкалиевич – төраға

Кыдралина Ботагоз Ликсановна – төраға орынбасары

Жакупова Санимкул Темирбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекбаулина Гульнара Каржаубаевна

Каласова Райгуль Жарасовна

Кубышева Гулайым Кыдыровна

Куспаева Гульбахыт Мураткалиевна

Романова Айнұр Әлібекқызы

Түгелова Тойдық Бекішқызы

 

№52 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сәңкібай батыр даңғылы, 20А

«Қоғамдық келісім» КММ, телефон: 8 (7132)  56-83-67

 

Агниязов Нурхан Сабиржанович – төраға

Удин Ертау Сакиевич – төраға орынбасары

Сағын Нұрлыгүл Нұржігітқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жанадилов Мурат Птимбаевич

Жасанов Шынтас Көңілхошұлы

Жетібай Жанболат Мұратұлы

Жолдыбаева Жанна Абаевна

Азиев Есенбол Амангелдиевич

Қартбаев Мейрамбек Маширикбаевич

Токмурзина Айгуль Есенгалиевна

Тыныш Ақжан Кәдірбайұлы

 

№53 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Т.Рысқұлов көшесі, 267

Ақтөбе политехникалық колледжі, телефон: 8 (7132)  56-51-10

 

Умбетбаев Кайрат Досжанович – төраға

Тулегенов Талгат Ирбулатович – төраға орынбасары

Кобдабаева Ботакуз Жадигеровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдиярова Айзат Әкімжанқызы

Асабаева Лязат Биктыбаевна

Байжанова Рауза Набиевна

Есенова Жаннат Нурхановна

Куйкенова Алия Серкалеевна

Нурманова Гульмира Жалгасовна

Турланова Жанар Жумажановна

Адилканова Гулдана Базаркожаевна

 

№54 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Қ.Сәтпаев көшесі, 13

№23 орта мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132)  44-58-83

 

Наримбетова Гульнара Мухангалиевна – төраға

Мамышева Кадиша Нагомедовна – төраға орынбасары

Инютина Наталья Васильевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байгабылова Гаухар Жумабаевна

Кашкинбаева Индира Сабитовна

Кусатаева Айна Мукатовна

Қасымқызы Толқын

Медетхан Перизат

Менденова Куляш Ширазетдиновна

Мирзагалиева Гульжан Адиловна

Омарова Гульшат Урынбасаровна

 

№55 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әлия Молдағұлова даңғылы, 34

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік университеті, телефон: 8 (7132)  26-04-21

 

Аманбаев Сәндібек Тағыбергенұлы – төраға

Шаимов Эдил Амерханович – төраға орынбасары

Абдуллина Алия Едиловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бақтыбаева Жұлдыз Нұрланқызы

Берниязова Индира Капановна

Ергалиева Акмарал Жомарткызы

Ескалиева Салтанат Бахитовна

Жумабаев Руслан Идельбаевич

Кунсбаева Жанагуль Жанбулатовна

Кушкумбаева Лаура Жумажановна

Маденова Жанат Мергалиевна

 

№ 56 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Маресьев көшесі, 68

М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медициналық университетінің бірінші корпусы, телефон: 8 (7132)  56-71-64

 

Мухамбетгалиева Алима Кенжегалиевна – төраға

Бисенгалиев Сактапберген Уалиевич – төраға орынбасары

Алмышова Жанаргүл Еркінбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ертукешова Гулия Муратбековна

Науанов Мирлан Сакенович

Нұрекен Ерасыл Батырбекұлы

Оразаева Гүлдана Ибраймқызы

 

№57 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 144 А

№24 лингвистикалық мектеп-гимназия, телефон: 8 (7132) 44-58-86

 

Ешмухамбетова Галия Агимбетовна – төраға

Жонисова Айжан Салимгереевна – төраға орынбасары

Кокаманова Роза Рахимовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ғалиев Қолғанат Қайратұлы

Жолтаев Толыбай Абылаевич

Сагидан Гулнур Оралбаевна

Садакбаева Актолкын Арыстановна

 

№58 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 154А

№3 орта мектебі, телефон: 8 (7132) 44-55-15

 

Умирзакова Шолпан Кушербаевна – төраға

Куттыбаева Ляззат Талгатовна- төраға орынбасары

Айдаубаева Айнагуль Амантаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Дошумова Гульжанат Кабийдуллаевна

Мамутова Гульнар Утемисовна

Сариев Ербол Абилгазиевич

Суликанова-Китуева Айгуль Жумагазиевна

 

№59  референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 154А

№3 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-45

 

Халетова Дина  Кашкимбаевна – төраға

Кангереева  Гулсым Кайрушевна- төраға орынбасары

Мухамбетова Арайлым Кайруллаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жаронкина Ирина Викторовна

Кантарбаева Анар Бахтжановна

Орынбаев Ақылбек Кәдіржанұлы

Фролов Константин Владимирович

 

№60 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі,  101А

№19 орта мектебі,  телефон: 8 (7132)  44-58-76

 

Бертлеуова Аймен Ниязгалиевна – төраға

Жұбанышева Айнұр Тыныштыққызы – төраға орынбасары

Масабаева Индира Базарбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алибаева Динара Челкаровна

Базылдина Дарига Есентемировна

Кәдірқұлова Нұрғиза Әкімәліқызы

Сергеева Елена Андреевна

Туребаева Асель Талгатовна

Коянбаева Мадина Бериковна

 

№61 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 101А

№19 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-75

 

Шабаров Жомарт Мырзабекұлы – төраға

Жанбиршиева Алма Хамитовна – төраға орынбасары

Елтезерова Нурсулу Аслановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аяпбергенова Светлана Муратовна

Иркенова Разья Избасаровна

Несмашная Евгения Леонидовна

Таласбаева Айгерим Сакенкызы

Ульянова Марина Викторовна

Хасенова Сабила Орынбасаровна

 

№62 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 100

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік

университетінің оқу корпусы,

 телефон: 8 (7132)  71-20-00

 

Баянов Қанат Үдеуұлы – төраға

Сарсенбаева Сагыныш Калидоллаевна – төраға орынбасары

Бультенова Гульнара Кожабергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ажгереев Букенбай Иргалиевич

Ергалиева Гулжанар Сейлхановна

Измуратова Жанар Дербисалиевна

Нұрманов Ғайса Меңдібайұлы

Табинбаева Гульнур Муратовна

Искакова  Жаксыгуль Сериковна

 

№63 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тургенев көшесі, 100

Қ. Жұбанов атындағы Ақтөбе өңірлік мемлекеттік

 университетінің оқу корпусы,

 телефон: 8 (7132)  71-01-32

 

Ермухамбетова Гульден Сатыбалдиевна – төраға

Әлімжанова Диана Саматқызы – төраға орынбасары

Утиева Шолпан Қажымұратқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Картеменов Дамир Максатович

Калыбаева Айнур Жакыповна

Кульжанова Шарапат Мухамбет-Рашидовна

Ли Инна Климентьевна

Майлыбаева Анара Саветовна

Мамбетова Акбота Бекболатовна

Сагндыкова Гульзия Аманкуловна

Үмбетова Нүргүл Тәңірбергенқызы

 

№64 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Е.Тайбеков көшесі, 10

№4 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-47

 

Шуйтенов Сабит Жексенбаевич – төраға

Макешева Асенгалум Саборовна  – төраға орынбасары

Алдабергенова Жанипа Асановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аманғали Сәтжан Серікұлы

Джангабаева Жансулу Даулетбайқызы

Жансейтова Гүлдидар Мұратбекқызы

Жумабаева Нурзиля Суелхановна

Көбейсінова Айида Жайықбайқызы

Кұдабаева Самал Шәріпқызы

Тажмуканов Нурбол Айбекулы

Тыныштық Мадина Мадиқызы

 

№65 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Александр Алексеевич Гришин көшесі, 5

Ақтөбе байланыс және электротехника колледжі,

телефон: 8 (7132)  53-32-79

 

Мулдагалиев  Бакыткерей Лукпанович – төраға

Канбаев Муратбек Сабирович – төраға орынбасары

Умарова Айбатша Жаксыгалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтбаева Айнур Ильясовна

Бутагарин Акдаулет Зайнуллович

Қуанышбайқызы Зәмзәгүл

Саденова Гулдана Сарсенгалиевна

Туремуратова Гулжамал Ураловна

Шайкенова Куралай Мергалиевна

 

№66 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Ғизат Ибатұлы Ибатов атындағы көшесі, 53

«№18 «Гаухар» мектепке дейінгі ұйымы» МКҚК,

телефон: 8 (7132)  51-32-48

 

Есенаманова Гаухар Алматовна – төраға

Өтесінова Бану Хасанқызы – төраға орынбасары

Конырова Нурсауле Мыктыбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бозанова Ардақ Амангалиевна

Рахимова Әмина Шаһидоллақызы

Жумабаева Венера Мирамбекқызы

Жанзақ Ләззат Ақылбекқызы

 

№67 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Е.Тайбеков көшесі, 10

№4 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-47

 

Узакпаева Алмагуль Мратовна – төраға

Берғалиева Фариза Орынбекқызы – төраға орынбасары

Бақытжанова Сағыныш Жолдасқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аймагамбетов Смагул Талгатович

Аюпов Есимжан Амиржанович

Байкубенов Аманбек Василийұлы

Жабағы Гүлдерайым Бимұратқызы

Қапан Лаура Сәбитқызы

Қонысбай Айдана Қонысбайқызы

Калжанова Эльмира Мухитовна

Хамзин Айсабек Амангосович

 

№68 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 293А,

№39 қазақ орта жалпы білім беру мектебі,  телефон: 8 (7132)  44-59-15

 

Кайырова Жанна Мамытбаевна – төраға

Сеитова Малика Жанболатовна – төраға орынбасары

Гаппанова Алтынай Қаржаубайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Тлеубергенов Арслан Қанатұлы

Калсаева Айжан Кошмаховна

Алшоразова Гулайым Сабитовна

Антонина Татьяна Викторовна

Ондасынов Азамат Русланұлы

Урумбаева Виктория Вячеславовна

Суюнова Аяжан Қонысбайқызы

Нұржанова Меруерт Мухамбетәлиқызы

 

№69 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 291А,

жалпы орта білім беретін №17 мектеп-гимназия,

телефон: 8 (7132)  44-58-72

 

Амангельдина Гаухар Бауыржанқызы – төраға

Балгалыев Косай Дуйсенбаевич – төраға орынбасары

Бикзакова Дина Негметжановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Адаева Молдир Якудакызы

Айтқалиева Эльвира Болатқызы

Байжарикова Асем Ахметовна

Джакасова Айдана Абылаевна

Жалимбетов Канат Куанышевич

Зайнуллина Айнұр Ренатқызы

Нуртигенова Гулжан Адилжановна

Толенды Меирамбек Каршыгович

 

№70 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 273Б,

үш тілде оқытатын №21 орта мектеп-гимназиясы,

телефон: 8 (7132)  73-05-74

 

Тойшыманова Маржанкул Кенешбаевна – төраға

Камбарова Салтанат Аманжоловна – төраға орынбасары

Тагиберген Жайна Тагибергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтмаганбетов Жанболат Оспанович

Аман Ернұр Серікұлы

Дайтова Нурбану Жанболатовна

Джаукенова Алия Байгазиевна

Елшибаева Айнур Есентаевна

Нотанова Жанат Ибадуллақызы

Таганова Акгуль Тулегеновна

Убниямов Жаксыгали Сисенбаевич

 

№71 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 273А,

№27 орта мектеп-лицейі, телефон: 8 (7132)  44-58-91

 

Тулемисов Дауир Пангалиевич – төраға

Кожевников Алексей Геннадьевич – төраға орынбасары

Буркутова Ляйля – хатшы

Комиссия мүшелері:

Дисмурзова Жанат Ажибаевна

Даулетияр Бақыт Асқарұлы

Икрамшина Гульжанар Болатовна

Әбдіраш Айболат Үсенұлы

Ұзақбаева Жақсыгүл Бекбергенқызы

Мамбетова Гульжан Бакитжановна

Мубаракова Акгуль Алтаевна

Амантаева Жадыра Бейбітқызы

 

№72 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Александр Алексеевич Гришин көшесі, 72, корпус 3,

№1 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-55-13

 

Биманов  Аян Туребекович – төраға

Ракишева Анара Арыстангалиевна – төраға орынбасары

Байдаулетова Гулжайна Адилбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әзбергенов Төлеген Жетесұлы

Белозерова Марина Викторовна

Калмагамбетова Гулжамила Шинтасовна

Мыңбаева Гүлбану Биғалымқызы

Мырзадилова Әсем Сәлікқызы

Тадженова Сағым

 

№73 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Александр Алексеевич Гришин көшесі, 72, корпус 3,

№1 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-55-12

 

Ниятова Калима Тажгалиевна – төраға

Тартанова Галина Анатольевна – төраға орынбасары

Унгарова Самал Утемураткызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекбосынов Айсұлтан Сақытжанұлы

Биманова Бибинур Булаткызы

Бунтакова Елена Юрьевна

Джайлиева Алмахан Аминовна

Мамбетова Бактылы Конкабаевна

Оңайбаева Арайлы Айбатқызы

 

№74 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы, Нағым Қобыландин көшесі, 25

Ақтөбе қаласының Полиция басқармасының әкімшілік

тәртіпте қамауға алынған тұлғаларға арналған арнайы қабылдағыш,  телефон: 8 (7132)  72-98-98

 

Тлеумаганбетов Ануар Тасболатович – төраға

Жуматдинов Бауыржан Кенесұлы – төраға орынбасары

Уразалиева Самал Коянбаева – хатшы

Комиссия мүшелері:

Мусагалиев  Ануар  Амангельдинович

Өтегенова Жанар Удешқызы

 

№75 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Ағайынды Жұбановтар көшесі, 306А,

№7 арнайы (түзету) мектебі, телефон: 8 (7132)  51-78-67

 

Енсепов Бауыржан Алыбаевич – төраға

Акулинина Елена Ивановна – төраға орынбасары

Шаненова Гульдана Ермековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдабергенова Гульнар Утесиновна

Ахметбаев Акылбек Семетеевич

Бектенгалиева Гулзия Хайруллаевна

Жаксылыков Рустем Айтбайулы

Рыскулова Гульмира Жексеновна

Сорокин Ильдар Камильевич

 

№76 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

312-атқыштар дивизиясы даңғылы, 42,

«Энергосистема» ЖШС әкімшілік ғимараты,

телефон: 8 (7132)  95-34-14

 

Естлеуова Акмарал Сагадатовна – төраға

Кутанова Гульмира Бердибаевна – төраға орынбасары

Сарсебаева Назерке Тимуркызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аминова Ақторғын Бекмұратқызы

Бахытжанова Лунара Алимжановна

Бердибаева Динара Бердибаевна

Каракойшин Жарас Коркитович

Мұхит Ақтоты Бекмұратқызы

Мырзалин Жанибек Бактыбергенулы

Нагиева Динара Нуржановна

Нурманов Муратбек Маратович

 

№77 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Әбілқайыр хан даңғылы, 50

«Қалалық оқушылар Сарайы» МКҚК, телефон: 8 (7132)  56-47-85

 

Шакенова Айгуль Маратовна – төраға

Рожкова Венера Равильевна – төраға орынбасары

Суликанова Акмарал Болатовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амангелдина Бұлбұл Мейрамбекқызы

Дегтярева Юлия Асхатовна

Саранова Юлия Владимировна

Сармантаева Айнур Бердибековна

Трнабаева Эльвира Адыльгаликызы

Уракова Нурлан Иганбергеновна

 

№78 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Көктем тұрғын үй алабы,

Бөкенбаев Малкеждар көшесі, 15,

№50 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-57-79

 

Кудайбергенова Мирамкул Аягановна – төраға

Биржанова Алтынгуль Алдигаровна – төраға орынбасары

Жалимбетова Алмира Даировна  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абен Талгат

Алдиярова Мая Алпысбаевна

Байсеркешов Багдат Мамбеткаримович

Даулеткереева Акбаян Абилсейтовна

Имашева Нуржамал Таласбаевна

Қонысбаева Назым Ертайқызы

Орынбеков Мереке Сергазиевич

Төлебаева Сәулет Наурызбекқызы

 

№79 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жамбыл көшесі, 1 А

“Ақтөбе облыстық фтизиопульмонология орталығы” МКК

 телефон: 8 (7132)  21-04-02

 

Кулдеева Нурлыгул Зинуллаевна – төраға

Жалимова Оразкуль Аманжоловна – төраға орынбасары

Нурмухан Динара Бисембиевна  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Исаева Әсемгүл Зейнуллақызы

Кубайдуллина Бибит Зейнуллаевна

 

№80 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Оңтүстік-Батыс-1 тұрғын үй алабы, Промзона кварталы, 471В,

«Облыстық перинаталдық орталығы» МКК,

телефон: 8 (7132)  24-95-88

 

Алмагамбетова Акшолпан Куандыковна – төраға

Сембина Сауле Бакиткалиевна – төраға орынбасары

Мурзагалиева Асемгуль Уринбасаровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Нажмадинова Жупар Бурангелеевна

Танатова Саним Науризбаевна

 

№ 81 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Шернияз Жарылғасұлы көшесі, 59,

«Облыстық тері-венерология диспансері» МКК,

телефон: 8 (7132)  21-11-53

 

Рафиков Мансур Раильевич – төраға

Топалова Гульназ Кадарбаевна – төраға орынбасары

Бисенбаева Айгуль Алмагазиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Даукеев Кайрат Галиевич

Уразалина Кульжан Муратовна

 

№82 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Хиуаз Доспанова атындағы көшесі, 36,

«Апаттар медицинасының темір жолдар госпиталі» АҚФ –

Ақтөбе темір жол ауруханасы, телефон: 8 (7132)  97-52-27

 

Юсубалиев Олжас Вадимович – төраға

Галуца Болат Леонтьевич  – төраға орынбасары

Абдрахманова Сагыныш Сатиповна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байдаулетова Алтын Бопегалиевна

Кулманова Сагира Уалиевна

 

№83 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бейбітшілік даңғылы, 43,

«Облыстық клиникалық инфекциялық ауруханасы» МКК, телефон: 8 (7132)  50-08-95

 

Нуртдинова Алия Салимовна – төраға

Сарбасова Бибигуль Кереевна – төраға орынбасары

Ахметова Бакытгул Бимулдиновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Кулжанова Интар Сагидуллаевна

Лепесова Гульжанат Жалауовна

 

№84 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Пацаев В.И. көшесі, 7

«Жедел медициналық жәрдем ауруханасы» МКК,

телефон: 8 (7132)  54-76-65

 

Мендигалиева Салима Танимберлетовна – төраға

Жумина Ания Камалиевна – төраға орынбасары

Жиеналина Жанар Ырысбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Кутикова Разия Тургалиевна

Лунгол Татьяна Михайловна

 

№85 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы, 8

М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан Мемлекеттік медицина университетінің медицина орталығы, телефон: 8 (7132)  53-42-29

 

Кубенова Кульпаршан Ивановна – төраға

Ермекқалиева Назерке Талғатқызы – төраға орынбасары

Курбикова Гульнара Кашетовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байкенова Кулайм Сагынгазиевна

Каржауова Айгуль Казбековна

 

№86 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы, 322                              «Ақтөбе облыстық наркологиялық диспансері» МКҚК,

телефон: 8 (7132)  90-61-28

 

Шонтыков Амандык Арунович – төраға

Есенбаева Куляш Сагеновна – төраға орынбасары

Уразалина Айгуль Сулейменовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байбактина Гульшат Аманкелдиевна

Бекбергенова Алия Жексенгалиевна

 

№87 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Есет батыр көшесі, 39

«Қазақстан Республикасы Ұлттық ұланының

6655 әскери бөлімі» РММ

телефон: 8 (7132)  26-04-27

 

Болкебаев Гани Аманкелдиевич – төраға

Оспанов Кайрат Тауфикович – төраға орынбасары

Баймурзина Алтыншаш Балтабайкызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Салимжанов Азамат Канатович

Жұмашев Мейірман Қалкенұлы

 

№88 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы, 8Е

«Ақтөбе медициналық орталығы» МКК,

телефон: 8 (7132)  53-42-48

 

Абдреева Багытгуль Кайровна – төраға

Уканова Лиза Сайлаубаевна – төраға орынбасары

Танатова Зульфия Кудайбергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жапарова Айгуль Калиевна

Макешева Талшин Кайрденовна

 

№89 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Павлов көшесі, 3,

«КА-168/1 мекемесі» РММ, телефон: 8 (7132)  77-82-41

 

Кусайынов Абылайхан Бисенбаевич – төраға

Тулегенов Руслан Мухамбетрахимович – төраға орынбасары

Сейтжанова Анара Амановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алдияров Исламбек Радикович

Кузеков Дархан Жакулаевич

 

№90 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Сазды тұрғын үй алабы, Дарын көшесі, 1

Сазды орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-25

 

Унгарбаева Светлана Ерахметовна – төраға

Смаилова Самал Муратовна – төраға орынбасары

Возниковцева Оксана Николаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Асанбаева Шолпан Сайлауовна

Әкбарова Мақпал Қыдырәліқызы

Тулеубаева Самал Жолмырзаевна

Умирбаева Мария Утебаевна

 

№91 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Пригородное тұрғын үй алабы,  Бейбітшілік көшесі, 4

Пригород орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-38

 

Жанина Гулнар Батесовна – төраға

Туркменбаева Алима Азижановна – төраға орынбасары

Дзюба Галина Александровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Крутень Алла Леонидовна

Махамбетова Жадыра Алматовна

Сагиева Айнур Куттымуратовна

Тлеукабылова Найла Калдыбековна

 

№92 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Садовое тұрғын үй алабы, 64

№54 негізгі мектебі,  телефон: 8 (7132)  44-57-87

 

Омаргалиев Талгат Шонайбаевич – төраға

Асанова Ботагоз Тлепбергеновна – төраға орынбасары

Капанова Эльвира Жарылгасовна  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтуғанов Аслан Орналыұлы

Дошпанова Татьяна Владимировна

 

№93 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ақшат тұрғын үй алабы, 64 Б

№67 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-13

 

Байдрахманова Нуржамал Сайлауовна – төраға

Махмутов  Бердибек Нажипович – төраға орынбасары

Былкаиров  Роман Амангельдиевич – хатшы

Комиссия мүшелері:

Умирбекова Салтанат Алтынбековна

Карасаев Ерлан Султансихович

 

№94 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Кеңес Нокин тұрғын үй алабы, 3В

Ақтөбе Жоғары ауылшаруашылық колледжі, телефон: 8 (7132)  99-42-60

 

Айтекова Дамегуль Сагибергеновна  – төраға

Мустафина Рима Мухтаровна – төраға орынбасары

Тәжібай Аслан Алпамысұлы – хатшы

Комиссия құрамы:

Атраубаева Гульбагда Казихановна

Садықова Гүлшат Бақбергенқызы

Хайруллина Дамен Мубиновна

Мырзатаева Багдагуль Молбаевна

 

№95 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Кеңес Нокин тұрғын үй алабы, Мичурин көшесі, 31

Благодар орта мектебі, телефон: 8 (7132)  73-02-36

 

Султанова Асель Утегеновна – төраға

Абдикова Кулшат Ерганиевна – төраға орынбасары

Бульбаха Светлана Ивановна – хатшы

Комиссия құрамы:

Еспамбетова Айгуль Бартаевна

Кундыбаева Кулбагира Такеновна

Максимова Элона Витальевна

Елтай Замира Даниярқызы

Тулебаев  Жасағанберген  Қонысұлы

Цыганкова Анна Васильевна

 

№96 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қызылжар тұрғын үй алабы, 730А,

Мұқағали Мақатаев атындағы №73 жалпы білім беретін орта мектебі

телефон: 8 (7132)  44-57-65

 

Нургалиев  Рай Молданиязович – төраға

Қаржаубаева Бақытгүл Байменшеқызы – төраға орынбасары

Айтуганова Жулдыз Жиенбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бакыткереева Асима Бакыткереевна

Бекова Гульжайна Киршановна

Турекулова Айман Туребековна

Тауманова Жайнагуль Сериковна

 

№97 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Бекқұл баба тұрғын үй алабы, Орталық көшесі, 1А

№76 жалпы орта білім беретін мектебі,

телефон: 8 (7132)  44-58-29, 44-58-30

 

Құрман Юрий Темірбайұлы – төраға

Назарбаев Нурболат Кайназарович – төраға орынбасары

Жұбаниязова Іңкәр Мерекеқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жубаниязов Канибек Адилжанович

Султанов Мырзасейт Куандыкович

 

№98 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Белогорка тұрғын үй алабы, Жауқазын көшесі, 11

Белогор негізгі мектебі, телефон: 8 (7132)  73-01-68

 

Жуматаева Нурсауле Августовна – төраға

Кумашева Гульнар Коблановна  – төраға орынбасары

Оңаева Ақнұр Жұмағалиқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жаналина Жайнагуль Жаксыгалиевна

Шалухина Галина Евгеньевна

 

№99 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Ақжар-2 тұрғын үй алабы, 2

Мәлік Ғабдуллин атындағы №70 орта мектебі,

телефон: 8 (7132)  71-29-76

 

Смагулова Майра Бекетаевна – төраға

Нурмаганбетов Абылай Жамбылбаевич – төраға орынбасары

Орысбай Аягөз Орысбайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Азаматова Алмагүл Утегеновна

Ахмет Қолқанат Тұрымжанұлы

Скаков Алтынбек Бакытович

Издай Молдир Издайкызы

Муфтаков Аскар Есенович

Төлегенова Науат Нұртайқызы

 

№100 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы,

Байғанин көшесі, 2А, М. Арын атындағы Қарғалы қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132)  73-02-42

 

Жанайдаров Жасулан Туремуратович – төраға

Калапбергенова Бибинур Жалмуханбетовна – төраға орынбасары

Арыстанова Эльмира Мергалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтбаев Асылбек Коптилеуович

Баймагамбетова Алтынгуль Нагашибаевна

Ержанов Шынтас Ержанұлы

Нурсултанов Серикбай Батиканович

Саришанова Сая Бериковна

Киранова Елена Анатольевна

 

№101 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, Қ. Сәтпаев көшесі, 38

№53 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-57-85

 

Романова Жания Орынжаевна – төраға

Аяш Нүргүл Нәрешқызы – төраға орынбасары

Тлеубаева Карашаш Нуроллаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Альжанова  Жанаргуль  Сериковна

Сокруп Айгуль Жаксылыковна

Балаушина Айсулу Беркимбаевна

Құлынтай Айнұр Серікқызы

Мамилина Арайлым  Темірәліқызы

Нарикова Айнагуль Ермукановна

Сандыбай Досымхан Пердеханұлы

Сарина Айслу Тынштыковна

 

№102 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, Қ.Сәтпаев көшесі, 52А,

Ақтөбе қаласының №1 балалар мен жасөспірімдер спорт мектебі «КММ»,

телефон: 8 (7132)  99-51-34

 

Куптлеуов Серик Муратович – төраға

Абдуллина Гульбану Сатимовна – төраға орынбасары

Ешимова Эльмира Есеевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айдарова Раушан Амангельдиновна

Айткалиева Жазира Сансызбайкызы

Сарсенбаев Талғат Таласұлы

Нургалиева Лаззат Парахатовна

Сейтжан Айгерим Сериковна

Темірғалиева Балзия Абайқызы

                                                 

№103 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жарық тұрғын үй алабы, 1Г

Ақтөбе орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-18, 44-57-28

 

Қаламов Ғазиз – төраға

Бабаниязов Жанат Садуакасович – төраға орынбасары

Шынбаева Асель Серикбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Задворная Анна Вячеславовна

Арзакулова Гульмира Тлеубаевна

Габдрахманова Гульшат Унгаровна

Досмагамбетова Гульмира Туребековна

Курмангазина Карлыгаш Тулеугалиевна

Кубатаева Арайлым Сериковна

Наурызбаева Айнур Бақытжанқызы

Тарғынұлы Дулат

 

№104 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы,

Құрашасай тұрғын үй алабы, №400 учаскесі

Ақтөбе қаласының №58 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132)  44-57-95

 

Сұлтанғалиев Айбол Қуандықұлы – төраға

Койшигулова Жанар Тугельбаевна  – төраға орынбасары

Ерболова Айсәуле Мұханбетжанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Калыбаев Куаныш Анесович

Мендигалиева Айнагул Даденбаевна

Сегизбаева Айгуль Жоламановна

Тлеубаева Гуляра Рахымовна

 

№105 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жаңақоныс тұрғын үй алабы,

 «Жастар» ауданы, 3 квартал, 13А

Новый орта мектеп-лицейі,  телефон: 8 (7132)  44-57-77

 

Кисикова Акгул Мырзабековна – төраға

Досмагамбетова Маншук Капиятовна – төраға орынбасары

Кульбаракова Айнагуль Амандыковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бисенова Гулжанат Нугметовна

Есенбекова Жанар Сайновна

Жумагалиева Жадра Сакимжановна

Кулов Мурат Ахметович

Муханбетов Куаныш Оралбаевич

Примак Любовь Анатольевна

 

№106 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, 

Гергиевка тұрғын үй алабы, 105

Ақтөбе қаласының №59 жалпы білім беретін орта мектебі,

 телефон: 8 (7132)  44-57-97

 

Шайхиева Алтын Назаргалиевна – төраға

Есенаманова Алия Сагинтаевна – төраға орынбасары

Кощанова Сауле Жабаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амамбаева Айгуль Зайдуллаевна

Бақыт Лиза Қуанышбекқызы

Горевая Наталья  Васильевна

Дуйсенбаева Гульшат Адилгалиевна

Жолдасова  Айгуль Сатовна

Казакова Татьяна Вячеславовна

Ұзақов Жандос Қалыбекұлы

Шакеева Акмарал Куандыковна

 

№107 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Өрлеу тұрғын үй алабы, 361,

Ақтөбе қаласының №57 жалпы білім беретін орта мектебі

Телефон: 8 (7132)  24-66-11

 

Досжанова  Маншук Болатовна – төраға

Дилманов Тугелбай Каримбаевич – төраға орынбасары

Дайрабаева Бакыт Дуйсенбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Булекбаева Сандугаш Куанышевна

Досжанов Жанабил Умирзакович

Карибаева Айгул Сексеновна

Рыскалиева Гаухар Мукановна

 

№108 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Оңтүстік-Батыс-1 тұрғын үй алабы,

Халида Есенғұлқызы Маманова көшесі, 9

№10 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-58

 

Бексултанова Индира  Ибрайхановна – төраға

Иргалиев Ержан Уразгалиевич – төраға орынбасары

Сармыс Бақыт Қыдыралықызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Исмагамбетова Венера Конысовна

Каюпов Ержан Утегенович

Қуландиева Бибінұр Қуландықызы

Құрманғазина Гауһар Төлегенқызы

Рабаева Айгерим Шалкаровна

Рахметов Айдос Маратович

Рахымғалиева Толқын Нұрладинқызы

Себенова Алтын Сериковна

 

№109 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 31А

Ақтөбе құрылыс-монтаж колледжі, телефон: 8 (7132)  23-74-02

 

Ахметова Гаукар Койлыбаевна – төраға

Нуржанова Бахыт Олжабаевна – төраға орынбасары

Сактаганова Анаргул Амандыковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Анарбаева Марина Александровна

Әбентаева  Дина Мәженқызы

Барсай Дидар Алматқызы

Нұртуған Дана Диярқызы

Кабулова Гульфия Рахматиллаевна

Копабаева Арай Рамазановна

Турланов Талгат Сримович

Серікқалиева  Жұлдызай Әбдікәрімқызы

 

№110 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын ауданы, 92А

№35 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  73-03-29

 

Мурзагулова Сауле Мержакыповна – төраға

Кәриева Бегімай Әнуарқызы – төраға орынбасары

Айдахмет Нұршашқан Абылайқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Балымова Кенжегул Бакитовна

Буременко Любовь Викторовна

Иманбаева Улбала Умирзаккызы

Қалдығарина Гүлдана Қайырғалиқызы

Сагандыкова Жемис Тыныштыковна

Скибина Ольга Эдуардовна

 

№111 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 11-шағын аудан, 98

№37 орта мектебі,  телефон: 8 (7132)  44-59-11

 

Абуова Карлыга Когабаевна – төраға

Ахметова Жанна Жакешовна – төраға орынбасары

Айшуақова Гүлзат Серікқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Комарова Кулымкан Турсункановна

Мәдетхан Ақжарқын

Мұратқызы Жарқынай

Нуртаева Жанар Алимжановна

 

№112 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын аудан, 37/1

№51 гимназия,  телефон: 8 (7132)  44-57-82

 

Нығымет Гүлдәурен Аманқызы – төраға

Мустафина Нургул Смагуловна – төраға орынбасары

Мукашева Шынар Сабитовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Биктурлин Алмаз Шенибаевич

Дарханова Гүлсезім Дарханқызы

Есенхан Айгерім Асланқызы

Абдуллаева Меруерт Абилсейтовна

Маханова Алия Нурлановна

Актамакова Анеля Маратовна

Тасмагамбетова Гульмира Булатовна

Жұманбек Ару Батырбекқызы

 

№113 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы,

Балауса тұрғын үй алабы, А.Попов көшесі, 1

Заречный тұрғын алабы мектеп-бақша кешені,

телефон: 8 (7132)  44-58-40

 

Сейлханова Шынар Амангосовна – төраға

Тургалиева Асем Алшыновна – төраға орынбасары

Муханбетова Жанат Бакытжановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Айтқұлұлы Ерқанат

Алданазарова Латипа Демеуовна

Дүйсенбина Акбөбек Бекболатқызы

Кумісбай Назкен Серікқызы

Сақауова Айдана Нұрланқызы

Турланова Маягуль Абуталиповна

Шегембаева Жамиля Доскаеровна

Ақжарбай Мейірхан Мұратұлы

 

№114 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы,

Қ. Сәтпаев көшесі, 72И

№3 балалар музыка мектебі, телефон: 8 (7132)  99-51-73

 

Абдрахманова Айслу Бакткереевна – төраға

Алдашев Асылхан Маханшаевич – төраға орынбасары

Алиева Нурсезим Жидехановна– хатшы

Комиссия мүшелері:

Абилдина Разия Саипеновна

Алпысбаева Альмира Кенжебековна

Ержанова Гульнар Тулкибаевна

Жалгасбаева Назгуль Баймуратовна

Куатов Тулеген Сейткереевич

Лалименко Светлана Олеговна

Маратов Жанибек Албекович

Тажигулова Айгул Таженовн

 

№115 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Авиақалашық орамы, 23А

№29 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-95

 

Мухашев Есенай Ертостикович – төраға

Тофан Дмитрий Дмитриевич – төраға орынбасары

Ильчак Олеся   Николаевна – хатшы

Комиссия құрамы:

Аяпбергенова Эльза Борибаевна

Ермагамбетов Нурлан  Альмуканович

Ермоленко Ирина  Сергеевна

Бугалаева Айман Берікқызы

Кадирова Гулзира Жарасовна

Өтеген Айтолқын  Ғалымжанқызы

Пяташева Виктория Валерьевна

Шаповалов Евгений Владимирович

 

№116 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 101-атқыштар бригадасы көшесі, 10А

Қазанғап атындағы балалар өнер мектебі, телефон: 8 (7132)  55-43-11

 

Құдайбергенов Жалғас Құдайбергенұлы – төраға

Жангасиева Самал  Айсагалиевна – төраға орынбасары

Мұхамбетқалиева  Ақтоты  Лескенқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алимбаева  Гульназ  Аманбаевна

Баймағанбетова Баян Еркінғалиқызы

Кусаинова Мая Бауыржановна

Лопатина Анастасия Игоревна

Сисенбай Мирас Мақсотұлы

Умбеталина Айнур Улукпановна

 

№117 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы,

Родниковый көшесі, 1, Есет батыр атындағы Ақтөбе облыстық мамандырылған арнайы көпсалалы лицей-интернаты,

телефон: 8 (7132)  99-50-93

 

Анесов Габит Рамазанович – төраға

Әдіманова Эльвира  Есенқызы – төраға орынбасары

ТрумоваБакытгул  Тюлегеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аманшиева Дария  Жумажановна

Аргинбаева Сандугаш Нурлыбаевна

Әли Асылбек  Серікұлы

Бердимуратова Лида  Баксиыковна

Нуртазина Гаухар Ергалиевна

Пазылбеков  Нурхан Ашимханович

Советова Таншолпан Мақсатқызы

Тампенова Гулбану Нурмуханбетовна

 

№118 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы, Қурайлы тұрғын үй алабы,

Есет батыр көшесі, 15А

Елек орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-20

 

Кукинбаев Самат Дауренбекович – төраға

Разаков Мирамбек  Тарыкбаевич – төраға орынбасары

Трумбетова Лязат  Дусиповна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Андакулова Мария Тимергалиевна

Бұхарбаева Эльвира

Жанбаева Зада Танатаровна

Таубаева Сандугаш Жулкарнаевна

 

№119 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Набережная көшесі, 78

№43 «Гүлдәурен»мектепке дейінгі ұйым» МҚКК,

телефон: 8 (7132)  40-56-66

 

БурибаеваАкмарал  Жалгасовна – төраға

ИзтлеуоваСагира  Издыбаевна – төраға орынбасары

Бурибаева Гаухар Кайратовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байтүгел Алишер Болатұлы

Жасакбаева Кенжегуль Хамзиевна

Жоламанова Марина Жомартқызы

Жумабаева Амина Жулбаевна

Жетесова Бакытгул Жаксылыковна

Ишмуратова Нуржамал Бауржановна

Калниязова Клара Кулбараковна

Ізтлеу Нұрболат Қайратұлы

 

№120 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын аудан, 37В

№56 жалпы орта білім беретін мектеп, телефон: 8 (7132)  44-57-92

 

Рахметова Мариямкуль Кожбановна – төраға

Елшибаев Урумбасар  Кожекенович – төраға орынбасары

ШоринаТолганай  Шылбатыровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алтынсариева Эльмира Бейсеновна

Даутов Нурканат Нурболатович

Исмагулова Жанна Садыровна

Жұбанияз Салтанат Маратқызы

Кәрібаева Бақытгүл Әділбекқызы

Курмашева Венера Наурызовна

Нурмагамбетова Жанат Серикбаевна

Тәңірберген Самал Сапарғалиқызы

 

№121 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Темірқазық көшесі, 79

Жұмабек Тәшенов атындағы №68 жалпы білім беретін орта мектебі

Телефон: 8 (7132)  44-58-15

 

Қайырбекова Саягүл Өмірзаққызы – төраға

Каримсакова Толсынай Талапбековна – төраға орынбасары

Бекбергенова Дәмеш Кенжалықызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алтынбаева Перизат Алтынбайкызы

Амирова Гулназ Айткаликызы

Есқожина Майра Аманғалиқызы

Әлімхан Нұрай Әлімханқызы

Кайыржанова Бакыт Кумаргалиевна

Кулданова Ильмира Сисенбиевна

Рахметуллина Жанар Артековна

Тажибаева Жанат Жаксылыковна

 

№122 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Көктем тұрғын үй алабы,

Гуцало Александр Семенович көшесі, 1

«Казтрансойл» АҚ Батыс филиалының Ақтөбе мұнай құбырлары басқармасы, телефон: 8 (7132)  94-23-87

 

Касымова Алия Танатаровна – төраға

Сатмаганбетов Берик Жакыпович – төраға орынбасары

Абжанова Гульнара Аманжуловна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әбіл Гүлзира Ерболатқызы

Валиев Амир Жаксылыкович

Мәлік Раушангүл Орынбекқызы

Отарбаева Марина

Садыков Аскар Умиртайулы

Тульмаганбетова Айгуль Майдановна

Сактаганова Райхан Бердигалиевна

Елманов Айболат Абаевич

 

№123 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Жаңақоныс тұрғын үй алабы, Ленин көшесі, 25

«Балалар шығармашылық үйі» МКҚК, телефон: 8 (7132)  99-79-23

 

Жаксылыкова  Сауел Мухамбетказиевна – төраға

Джапарова Бакытгуля Нурсултановна – төраға орынбасары

Муптишанова Гүлжанат Амангелдіқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Желмагамбетова Телектес Уразгалеевна

Ишниязова Гүлжанат Ерузаковна

Калдыбаева Жангуль Мендыгалеевна

Қожанова Жанат Төреханқызы

Өмірзақова Гүлнұр Таменқызы

Лукпанова Гулмира Едигеевна

Мырзалина Гулден Рустемовна

Татаманова Гульнара Бисенгалиевна

 

№124 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Т.Шевченко көшесі, 34

«№30 «Ұрпақ» мектепке дейінгі ұйымы» МКҚК,

телефон: 8 (7132)  40-36-35

 

Сулейменова Айнұр Нұркенқызы – төраға

Нажимова Лала Мырзабаевна – төраға орынбасары

Айтуова Құндыз Тажи қызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аманжолова Ақмоншақ Рахимқызы

Байдосова Марал Тимергалиевна

Дәуітов Қайсар Аманжолұлы

Жубанышова Ақтоты Асқарбекқызы

Нуртазина Сая Бакдаулетовна

Сәндібек Мейрамбай Бердібайұлы

Ашықбаева Жарқыра Тағыбергенқызы

Қуаныш Бағдат Нұрболатұлы

 

№125 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Нефтяников көшесі, 25

«№1 әлеуметтік қызмет көрсету орталығы»  КММ,

телефон: 8 (7132)  40-12-06

 

Нурушева Сан Калпакбаевна – төраға

Наурзгалиева Камита Ибрагимовна – төраға орынбасары

Кушекова Айнур Серкебаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Кипанова Айнур Саматовна

Таспенова Алмакуль Нурлановна

 

№522 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы, Есет батыр шағын ауданы, 11Б

«№50 «Алтын бесік» балабақшасы» МКҚК,  телефон: 8 (7132)  92-01-75

 

Тукешова Лаззат Жумакановна – төраға

Шарапова Карылгаш Жанкелдиевна – төраға орынбасары

Жаркенова Замзамгул Тыныштыкбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Баймурзина Гулсезим Тагибергеновна

Бораш Нұрхан Таласбайұлы

Кулшанбаева Жаудыркоз Мусагалиевна

Нургожина Райгул Орынгалиевна

Талгатулы Бауыржан

Тлеу Гулмира Хайитбайқызы

 

№523 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы,Ақжар-2 тұрғын үй алабы, 1608А

№49 жалпы орта білім беретін мектеп, телефон: 8 (7132)  44-58-35

 

Абжанова Асылай Алимбетовна – төраға

Нуримова Салима Маратовна – төраға орынбасары

Избасарова Мерует Жиенбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алмағамбетова Мерует Есенбаққызы

Ергалиева Жанар Мейрамгалиевна

Жұбаева Айнұры Айқарақызы

Куанбаев Нурболат Асылбекович

Марат Айкуним Мараткызы

Мұқанова Айжанат Бекболқызы

Тәжіғали Уәли Тәжіғалиұлы

Қойшыбай Жайнагүл Ғарифоллақызы

 

№524 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, «Балауса» тұрғын үй алабы, 421Б

№46 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-57-72

 

Баймурзин Нурлан  Бакытжанович – төраға

Елеүкен Куаныш Байхатқызы – төраға орынбасары

Есенжолова Акдидар Абаевна  – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байтешев Бауржан Тлеужанович

Курманиязова Асем Тлеубергеновна

Сагынбаева Зарина Саматовна

Сүлейменова Жайнагүл Шалқарбайқызы

Тайбөрина Гүлнұр Әлібекқызы

Тасмагамбетова Индира Жексенгалиевна

Тукешов Наурызгали Сергазиевич

Тукешова Мендигул Темирбековна

 

№525 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Д. Қонаев көшесі, 3Д

№8 орта мектеп, телефон: 8 (7132)  44-58-53

 

Жақсыбаева Айсұлу Берікқызы – төраға

Таубаев Нургали Нурыллаевич – төраға орынбасары

Айтмағанбетов Дәурен Лайықұлы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Дуйсенбин Есбол Кортпанбетович

Зайрымбетова Нұргүл Мирбекқызы

Қамбаров Әлібек Русланұлы

Матаева Бакыт Зулхарнаевна

Медетова Замзагуль Аманжоловна

Мұсылым Гүлдана Сейлбекқызы

Убайтжанова Айсулу Амитжановна

Сәлімгерей Нұрғали Нұрланұлы

 

№526 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, 12-шағын аудан, 37В

№56 жалпы орта білім беретін мектеп, телефон: 8 (7132)  44-57-91

 

Абдыгалиева Гульдария Болатбековна – төраға

Даримбетов Нурболат Нагиметович – төраға орынбасары

Сабирбаева Айнур Акылбековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бабакулова Айша Сапаргалиевна

Жалмагамбетова Жанат Жумагалиевна

Жандауова Махаббат Таңжарбайқызы

Иманова Алтынай Амангалиевна

Капетова Ажар Ерсеитовна

Крамбаева Айнагуль Утегеновна

Маратова Гаухар Бауыржанқызы

Чен-Лен-Сон Алексей Антонович

 

№527 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Батыс-2 шағын ауданы, 24Б

«Достық» су спорты түрлерінен ОБЖСМ, телефон: 8 (7132)  41-60-69

 

Нұралин Серікбол Мұхитұлы – төраға

Жарова Сагида Еламановна – төраға орынбасары

Бектурлиева Лэззат Амангельдиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Алғабай Медет Асқарұлы

Джаппарова Айнур Ержановна

Мамышева Марьяш Нуртасовна

Муханова Агила Есмырзаевна

 

№528 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Астана ауданы, Оңтүстік-Батыс-1 тұрғын үй алабы,

Халида Есенғұлқызы Маманова көшесі, 9

№ 10 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-57

 

Ельбаева Назия Танатаровна – төраға

Джукетаева Ақгүл Райымбекқызы – төраға орынбасары

Қуандықова Рауан Жұмажанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аймакова Арайлым Сайполовна

Амантаева Гүлжанат Мұхтарқызы

Елеусизова Толғанай Бекболатқызы

Мукашева Назгуль Нурдаулетовна

 

№529 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы,

Ә.К.Құрғұлов көшесі, 19 Б

Қарғалы қалалық ауруханасы, телефон: 8 (7132)  98-57-49

 

Иманбаев Кадирбек Сагинбекович – төраға

Әлайдар Әйгерім Кенесарықызы – төраға орынбасары

Тельманова Назым Тельмановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Демеубаева Сарыалка Турымтаевна

Ділманова Бағдагүл Әбутәліқызы

 

№530 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Қызылжар тұрғын үй алабы, уч.730А,

Мұқағали Мақатаев атындағы №73 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-57-64

 

Мұқамбетжанов Артур Мұқамбетәзиұлы – төраға

Жұрмағамбет Қобылан Қалтайұлы – төраға орынбасары

Мунбасова Ляззат Аскаровна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бүркіталы Азамат Мұратұлы

Жолболдин Найман Айғалиұлы

Кульжанов Аралбай Бурибаевич

Самалұлы Берік

 

№531 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Есет батыр шағын ауданы, 12А

№60 жалпы білім беретін орта мектебі,  телефон: 8 (7132)  44-58-00

 

Тажимишев Абзал Амантаевич – төраға

Касимов Есбол Нурланович – төраға орынбасары

Есенғұл Салтанат Аманғалиқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бердигалиев Бекбол Амангазиевич

Кәрімбаева Жұлдыз Айдарқызы

Махамбетова Нұргүл Көбегенқызы

Мухтарова Гулбану Казмухановна

Мырзалина Гулсара Ауданбаевна

Садуова Гүлнаш Әбдіжәлелқызы

Утенов Болат Филанович

Хамит Саида Руслановна

 

№532 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Есет батыр шағын ауданы, 12А,

№60 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-00

 

Черниязова Жанна Букенбаевна – төраға

Мұқамбетәзиев Аркен Мұқамбетәзиұлы – төраға орынбасары

Турежанова Нуршат Алпысбайкызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бекниязова Эльмира Мусаевна

Бимбетова Қолғанат Жеңісқызы

Болатов Әскербек Жігерұлы

Есенжолов Бекнұр Ерсінұлы

Кадиркулова Нургазым Нурадиновна

Құттыбай Айбар Ерболатұлы

Назарова Гульзира Ибадулловна

Талғат Әділет Талғатұлы

 

№533 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Акжар-2 тұрғын үй алабы, 451А

№45 жалпы білім беретін орта мектебі,  телефон: 8 (7132)  41-57-69

 

Ешмағамбетова Алмагүл Қуанышбайқызы – төраға

Кубатаева Курманай Базарбаевна – төраға орынбасары

Рсмаганбетова Гулсезим Мараткызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әбденов Жасұлан Нұрлыбекұлы

Баймагамбетова Балауса Алмасовна

Кубаева Бекзат Бакытжановна

Мендыгалиева Динара Турумовна

 

№534 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы, Кірпішті тұрғын үй алабы, Кирпичная көшесі, 5

№18 орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-74

 

Абылшеева Мадина Карахожаевна – төраға

Нурлыбаева Арай Нурлыбаевна – төраға орынбасары

Кощанова Гульжанат Мергеновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абубакірова Лала Болатқызы

Әминова Саягүл Аманбекқызы

Әмит Аян Болатұлы

Дәрібаева Гулфат Бекболатқызы

Шарипова Жайнагуль Бекмолдаевна

Өтегенова Айзат Өтегенқызы

 

№535 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Алматы ауданы, Жібек жолы тұрғын үй алабы, 784А

№61 жалпы білім беретін орта мектебі,  телефон: 8 (7132)  44-58-01

 

Отарбаева Майра Мухидулаевна – төраға

Жарбусинов Ертай Серикович – төраға орынбасары

Орынбасарова Акерке Нурадиновна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аманиязова Лаура Зейноллаевна

Даулетова Акмарал Мухашовна

Құлжанова Гаухар Атабекқызы

Тайбөрин Әсет Сырымұлы

 

№536 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы, Жібек жолы тұрғын үй алабы, 784А,

№61 жалпы білім беретін орта мектебі,  телефон: 8 (7132)  44-58-02

 

Наубетова Лаура Камашевна – төраға

Сағындықәулеті Бек Назарұлы – төраға орынбасары

Мамбетжан Назгүл Бауыржанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Боранбаева Гулсезим Жеткергеновна

Жайханова Асел Каиргаликызы

Жақсылықова Балдәурен Бахытбекқызы

Талғарова Жаннұр Талғарқызы

 

№537 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,Алматы ауданы Ә.Смағұлов көшесі, 11А

«Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігі агроөнеркәсіптік кешендегі Мемлекеттік инспекциясы Комитетінің

Ақтөбе облыстық аумақтық инспекциясы», телефон: 8 (7132)  25-37-87

 

Тукбулатов Мурат Турарович – төраға

Картбаева Баршагуль Отановна – төраға орынбасары

Кулбаева Асем  Токтамысовна– хатшы

Комиссия мүшелері:

Данишева Сания Шагиевна

Жолманова Айгерим Тобагуловна

Канапина Назерке Исатаевна

Мусирова Айнур Темирбековна

Мурзатаева Айна Юлдагалиевна

Серикбаева Акбота Зейнетовна

Ташкараева Гулзат Нурлановна

Ізтурған Айнур Әділбекқызы

 

№538 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Алматы ауданы, Сағи Жиенбаев көшесі, 129

Әлкей Марғұлан атындағы №71 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-57-62

 

Абилова Кенжегул Садуовна – төраға

Қарамурзина Жаңылған Сәлімқызы – төраға орынбасары

Кунтуганова Асемгуль Абдрахмановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абишева Аймгул Алдабергенкызы

Алпысбаева Гулбақыт Жанузаковна

Василиева Айгүл Максимқызы

Джанглышбаева Луара Муратовна

Досымханова Жұлдыз Өтегенқызы

Ермагамбет Гүльбакыт Кунтугановна

 

№539 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Темірқазық көшесі, 79

Жұмабек Тәшенов атындағы №68 жалпы білім беретін орта мектебі,

телефон: 8 (7132) 44-58-15

 

Сундетбаева Слушаш Бактемировна – төраға

Тойлыбаев Нариман Кыстаубаевич – төраға орынбасары

Намазбаева Гульмира Куандыковна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Амирбаева Жанна Русланкызы

Карабалиева Гульмира Максутовна

Қоспан Айшат Зейнуллақызы

Омарова Сандугаш Келдибаевна

Рахымгалиева Алия Асанбековна

Сарыкулова Айнур Сагидуллаевна

 

№540 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сәңкібай батыр даңғылы, 249

Халықтық кеңсе ғимараты, телефон: 8 (7132)  44-35-62

 

Ильясов Бахитбек Шудабаевич – төраға

Зинолла Жомарт Қамидоллаұлы – төраға орынбасары

Донешова Гаухар Алибековна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Андирова Эльвира Койшыбаевна

Алдысугурова Рамина Зунашевна

Кеңесов Нұрсұлтан Кеңесұлы

Аманов Рустам Дастанович

 

№541 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тәуелсіздік даңғылы, 4А

Ұзақбай Құлымбетов атындағы №64 жалпы білім беретін орта мектебі. телефон: 8 (7132) 44-58-08

 

Кенжалина Райхан Жадігерқызы – төраға

Қади Күнсая Тәңірбергенқызы – төраға орынбасары

Кенжебаева Дина Шалабаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Искакова Шолпан Акынтаевна

Коптлеуова Майра Муратовна

Сабыр Ұлтуған Таубекқызы

Ідірісова Жадыра Жәнібекқызы

 

№542 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ораз Тәтеұлы көшесі, 3Б

Міржақып Дулатұлы атындағы

№63 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі

телефон: 8 (7132)  44-58-06

 

Картпагамбетова Дамели Койбаковна – төраға

Тажикенова Кунсулу Мамишовна – төраға орынбасары

Калиева Гулзат Едигеевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бердімұратов Олжас Нұрлыұлы

Каликова Гульнара Мухамбетжановна

Мангибаева Карлыга Кадирхановна

Токсанбаева Жанаргул Тулемисовна

 

№543 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Астана ауданы, Ораз Тәтеұлы көшесі, 3Б,

Міржақып Дулатұлы атындағы

№63 жалпы білім беретін орта мектеп-лицейі

телефон: 8 (7132)  96-04-58

 

Тансыкбаева Акорик Сагырбаевна – төраға

Лекерова Айнур Ергалиевна – төраға орынбасары

Сейтимова Эльвира Сагинтаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Кайдакова Жанат Бекболатовна

Дайрова Насихат Кайраткызы

Даулетов Данияр Алдабергенович

Ершеге Бану Қайратқызы

Космагамбетова Ляйля Адаевна

Қанатова Гүлназия Амандыққызы

 

№544 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Жеңіс даңғылы, 5

№47 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-57-74

 

Ашыкбаева Жадырасын Шуиншалина – төраға

Козбагарова Маншук Жанбрбаевна – төраға орынбасары

Туменова Айнаш Жумагалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Әбдулямитов Ғанибек Ғалымбекұлы

Байкенова Жанат Абибуллаевна

Бисенова Шолпан

Жаманова Нургул Мекешовна

Курманалина Ардак Кадировна

Ибраев Канат Болатбекович

Мырзалин Жаншуак Нурлыбайулы

Кожахметова Венера Маликовна

 

№545 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы,

Жаңақоныс тұрғын үй алабы, Бірлік кварталы, 397Б,

№69 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-58-88

 

Абжалелова Айгул  Амангельдиевна – төраға

Кенжебекова Гулистан Аюбаевна – төраға орынбасары

Рахметова Айнур Жалгасовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Байзоллаева Эленора Байзоллаевна

Бисенов Серик Нугметович

Елеусизова Алмагуль Жумамуратовна

Кенжегалиева Гаухар Жақсылыққызы

Кереева Асем Шакинуровна

Сарсепбаева Гульнур Пернебековна

 

№546 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Астана ауданы,Сазды тұрғын үй алабы, 

Бауырластар-2 тұрғын үй алабы, 170А

Шәкәрім Құдайбердіұлы атындағы

№66 жалпы білім беретін орта мектебі

 телефон: 8 (7132)  44-58-11

 

Калыбаева Задагуль Боранбаевна – төраға

Оспанова Гульбахит Серикпаевна – төраға орынбасары

Умирзакова Оралым Каллиоллиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жалғасова Несібелі Бақытқызы

Орынбаева Айнұр Қаржаубайқызы

Кусайнова Лаура Умирзаковна

Мекебаева Улжан Абилхановна

Нұрғалиева Фариза Нұрлыбекқызы

Салыкбаева Гулжан Аскаркызы

 

№548 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Алматы ауданы, Қызылжар тұрғын үй алабы, 730 А

Мұқағали Мақатаев атындағы №73 жалпы білім беретін орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-57-65

 

Жайтакова Ботагөз Тулепкерейқызы – төраға

Косболова Жадыра Кдырбаевна – төраға орынбасары

Хасенова Айдана Қазыбекқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Досова Эльмира Окаевна

Несипбаева Ляззат Аскаровна

Тыныштықова Ира Тыныштыққызы

Утениязова Алтын Аманкелдиновна

 

№549 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Алматы ауданы,

Қарғалы тұрғын үй алабы, 60 лет Октября көшесі, 70Б

ЭКСПО ғимараты, телефон: 8 (7132)  44-55-50

 

Сенгалиев Орал Таупихович – төраға

Кенжегарина Дидара Мухтаровна – төраға орынбасары

Садірғалиева Әсел Нұрлыбекқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абуова Гулбаршын Қорғанбайқызы

Амитова Назерке Жәдігерқызы

Байниязова Айгуль Мухитовна

Сауанаев Манарбек Жантасович

 

№550 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Алматы ауданы, Қарғалы тұрғын үй алабы,

Матросов көшесі, 30 А

«Геолог» Мәдениет үйі» МКҚК, телефон: 8 (7132)  98-64-57

 

Калиев  Сагынтай Ахметович – төраға

Умарова Гульсум Турениязовна – төраға орынбасары

Жангасиева Улдай Кенжигалиевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Аймагамбетов Алмат Турегалиевич

Акжигитова Бибигуль Жаксибаевна

Дауылбаева Венера Мырзагалиевна

Калдыбаева Айгуль Усенбайкызы

Мұхамбетжан Маржан Кәдірбекқызы

Отаров Дарын Тельманович

Сулейменова Гульмира Курмангалиевна

Сұлтанов Асыланбек Маралбекұлы

 

№551 референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Алматы ауданы, Қонаев көшесі, 3 Д

№8 орта мектеп, телефон: 8 (7132)  94-23-87

 

Машимова Багила Кайрушевна – төраға

Шагалаева Галия Наурызбаевна – төраға орынбасары

Қонысбай Айнагүл Ғалымжанқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Ажимуратова Нурлыгул  Жиенгалиевна

Аманшин Мақсот Біржанұлы

Досов Дәулет Жәнібекұлы

Карагулова Эльмира Муратбаевна

Медетова Айнагуль Акимбаевна

Муканов Бауржан Нурланович

Сисенбаева Арайлым Мақсотқызы

Үмбет Мейрамбек Амантайұлы

 

№552  референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Алматы ауданы, Сағи Жиенбаев көшесі, 129

Әлкей Марғұлан атындағы №71 жалпы білім беретін орта мектебі

телефон: 8 (7132)  74-91-06

Досхожа Лаура Әлимусақызы – төраға

Қабдығалиев Шыңғыс Тұрғалиұлы – төраға орынбасары

Бахытжан Айнуур – хатшы

Комиссия мүшелері:

Атчыбаева Гулшат Жолдасбаевна

Аккузова Алия Елубаевна

Есалы Амангүл Ержанқызы

Мустафина Айнур Куаншибаевна

Сәдуақас Абзал Нұрланұлы

Тайман Арша Ордабекқызы

 

№553  референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Бөкенбай батыр көшесі, 46,

№72 жалпы білім беретін орта ІТ мектеп-лицейі,

телефон: 8 (7132)  44-53-67

 

Салиш Салтанат Салишевна – төраға

Есенжолова Нурфия Алижановна – төраға орынбасары

Сабурова  Ажар Бахтыбаевна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Акилова Айгерим Аскаровна

Әскербекұлы Өркен

Байшағанова Перизат Бауыржанқызы

Есенова Луиза Салимовна

Кайназаров Нурканат Дулатович

Шуйтенова Нурзипа Мырзалиевна

 

№554  референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Астана ауданы, Батыс-2 шағын ауданы, 43 Б

«№52 «Құлагер» балабақшасы» МКҚК, телефон: 8 (7132)  98-11-54

 

Биртаева Гулмира Сабитбековна – төраға

Лекерова  Базаргул Букейханқызы – төраға орынбасары

Бахиева Айгерім Саматқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Гареева Венера Хасановна

Еламанова Алия Хусаиновна

Куаншалина Динара Елубайқызы

Қармыс Бану Бибітқызы

Саулебаева Ару Хамидуллаевна

Тастанова Айнұр Ерғалиқызы

 

№555  референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы,  Астана ауданы, Ораз Тәтеұлы көшесі, 5

Жекпе-жек сарайы, телефон: 8 (7132)  74-00-52

 

Джиембаев Алтынбек Байназарович – төраға

Кубенова Айгуль Амангельдиевна – төраға орынбасары

Көбенова Индира Қанатқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жақин Наурызғали Шындәулетұлы

Әбдірахман Самырат Маратұлы

Таженкулова Карашаш Бахитгалиевна

Шуканова Айгуль Каниповна

 

№556  референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Тәуелсіздік даңғылы, 4А

Ұзақбай Құлымбетов атындағы №64 жалпы білім беретін орта мектебі

телефон: 8 (7132)  44-58-07

 

Латып Алиби Турсынгалиулы – төраға

Алматова Гулшат Жолмырзаевна – төраға орынбасары

Сеилова Калампыр Изгиликовна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Бексултанова Гулназ Сериковна

Дубаева Омер-жан Утеугалиевна

Жаниязова Шолпан Серікқызы

Садуов Есет Мухамедкалиулы

Кенесова Лаура Орысбаевна

Нұрмұханова Назерке Ерболсынқызы

 

№557  референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Батыс-2 шағын ауданы, 24Г

«Шығармашылық академиясы»  МКҚК, телефон: 8 (7132)  90-65-70

 

Карина Айгул Нуртасовна – төраға

Кенжалы Сәуле Кенжалықызы – төраға орынбасары

Улукпанова Лаззат Казихановна – хатшы

Комиссия мүшелері:

Козбагарова  Жанат Даулетбаевна

Зайлағи Мерлан Азаматұлы

Идрисова Гулдана Данабаевна

Өмірғалиев  Айбек Баубекұлы

 

№558  референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Ағайынды Жұбановтар көшесі, 261А

№38 қазақ орта мектебі, телефон: 8 (7132)  44-59-14

 

Қасен Назгүл Қайроллақызы – төраға

Тлеубергенова Бимаш Аклбековна – төраға орынбасары

Муса Жібек Ерболатқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Жакенова Айгерим Жуматайкызы

Кузбаева Эльмира Букенбаевна

Куздыбаева Арайлым Ерболовна

Бердібекұлы Мейірбек

 

№559  референдум учаскесі

Ақтөбе қаласы, Астана ауданы, Сәңкібай батыр даңғылы, 14/8

№48 жалпы білім беретін орта мектебі, 

телефон: 8 (7132)  44-57-75, 44-57-76

 

Ильясов Асылбек Кулболдыевич – төраға

Кулбасова Аманкул Мереевна  – төраға орынбасары

Сабыр Жадра Сабырқызы – хатшы

Комиссия мүшелері:

Абдрахманова Жулдыз Коныскалиевна

Арыстанова Молдир Булекбаевна

Есенгарина Бакытжамал Булатовна

Исбулаева Лаззат Бауржановна

Суйеуов Сисенбай Егизбаевич

Ердәулетова Аянжан Серікқызы

 

Учаскелік референдум комиссияларының жұмыс уақыты,

2022 жылғы 15 мамырдан бастап, күн сайын сағат 9.00-18.00, түскі үзіліс сағат 13.00-14.00